Přejít na výpis diskuzí

Sběratelé kostí

FILM 16.3.2008 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sběratele kostí sem měla vždycky strašně ráda, ale pořádně od prvního dílu jsem se na to začala koukal až nedávno (taková ostuda :D)
    Dozví se Temprence někdy co se stalo jejím rodičům?? :D
    • ano a dokonce najde sveho tatu s bratrem ,nakonci prvni serije najdou ostatky jeji mani

      ja koukam na jojce na 6seriji je skvela ale tešim se na sedmou Sběratele kostí proste niluju *14* *14*
      • dík moc.. :)) alespoň se mám na co těšit... Doma říkají, že už jsem závislák :DD
        Koukla sem se na kinotipu na těch pár dílů ze sedmé série a vypadá to dost zajímavě :))
  • lenaphoeberose.solarows
    Cele serie bez stahovani http://www.sledujuserialy.cz/sberatele-kosti *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Bezva seriál!!
  • Ja tento seriál úplne zbožňujem nič lepšie som nevidela zatiaľ :)mne sa najviac v tom páči keď sa zisťuje ako toho človeka zabili a kto ho zabil :D väčšinou sa netrafím, že kto to bol :/ :) :D
  • nevíte, kde stáhnout šestou řadu, nebo pod jakým názvem je na ulozto.cz??
    už mě fakt nenapadají žádný stránky :D
  • petra25

    3 rada

    Pro vsechny fandy serialu "Bones"Myslim,ze tu tuto nedeli na polsatu se zacne premierove vysilat 3 rada tohoto velmi popularniho serialu,takze se mame na co tesit *1*
  • sp21

    Třetí řada

    Tak konečně budou dávat na TV Prima třetí řadu, od 9. září každou středu večer. *3*
  • jaka rada?

    Ahoj. Nevite nekdo, v kterem dile je "Kustka" zasypana v aute? diky J. *7*
    • Re: jaka rada?

      2x09 vetřelci v kosmické lodi
    • isabell

      Re: jaka rada?

      Myslím, že je to devátý díl druhé řady (Aliens in a Spaceship) *3*
  • marci132

    6.řada

    Nevíte někdo jestli se už natáčí nebo bude ? a jestli tam už budou konečně spolu až se zase po tom roce uviděj ?
    • kacule159

      Re: 6.řada

      no ej antočená nebo už se ještě ntáčí ,ale asi od září už jí budou dávat což je božíí *14* *14* *14* *14* *14*
  • libikkk

    Šok

    17.1. Na primě bude dík 4x25 a Doktoři v něm zjistí že má Booth nádor na mozku. Bojím se:( Ale zase je to jeden z hlavních představitelů tak nemůže umřít ne?
    • Re: Šok

      Nezemře bude žít.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit