Přejít na výpis diskuzí

Sběratelé kostí

FILM 16.3.2008 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • isabell

    Bones 17.9

    Už se nemůžu dočkat páté řady, když všechny spoilery co jsem četla jsou tak skvělé *3*
    • xx-paula-xx

      Re: Bones 17.9

      Jo já taky se nemůžu dočkat úplně ten seriál žeru xD A konečně si dají pusu a konečně bude xD xD no však vy výte co *4* . Juchuu doufám, že to prima bude vysílat až do páté řady jelikož už je dávno natočená tak snad *4*
      • marci132

        Re: Re: Bones 17.9

        daj si pusu ale kůstka bootha odmítne a sex tam žádnej nebude !! :((.
        • libikkk

          Re: Re: Re: Bones 17.9

          Bude určitě časem:)
  • Plakát

    Pro fanoušky Bones....v časopisu Popcorn je plakát který vyobrazuje Davida a Emily znázorňující Sběratelé Kostí...Vydání 11/10.. *14* *14* *14* *14*
  • stáhnutí

    Ahoj, nevíte, kde se dají stahovat díly od 04x20 v češtině? Poslední díl, kterej najdu je 4x19 a dál nic. Díky
    • Re: stáhnutí

      NA www.ulozto.cz
    • Re: stáhnutí

      http://eztv.it/shows/31/bones/ ahoj,tak tady se dají stáhnout všechny díly a tady http://bones.cz/titulky/ zase titulky.Je tam už šestá série a fakt to stojí za podívání.Zdravím Lenka
      • libikkk

        Re: Re: stáhnutí

        A v češtine?
  • renatqaa

    ??

    Ahooj potřebovala bych poradit nevíte v kterém díle hrál Michael Trevino( měl tam hrát někdy v roce 2006) Byla bych ráda kdyby někdo věděl ..=) *4*
    • Re: ??

      2x10
  • Třetí rérie

    Škoda,že Prima končí s tímto seriálem opakováním první a druhé série.Už je i třetí a zatím jí nikde v programu nevidím. *9* *9*
  • Pravda

    Pravda, som síce zo Slovenska no aj tak som ten seriál pozerávala a je smutné, že končia tam kde aj my na JOJ... Očakávala som, že možno budú dávať aj tretiu sériu.. škoda, musíme si počkať *4*
    • Re: Pravda

      máte štěstí na slovensku..Od září 2008 začátek 3.série na vaší televizi JOJ četla jsem to na gilly8bones.estranky.cz *4*
  • Seeley

    Včera jsem viděla Bones. Seeley umře? Nechci aby umřel...
    • Re: Seeley

      Ne neumre :-)
  • Ju chu

    Dneska davaj 3.dil 4 rady takze....telka bude dneska zabrana *1* *1*
    • kacule159

      Re: Ju chu

      chjo a já mám brzo školu takže nemůžu *16* *16* *16* *5*
      • libikkk

        Re: Re: Ju chu

        To já mám taky brzo školu stávám v 5 hodiny, ale nemůžu si nechat jít sběratele i kdybych kvůli tomu pak spala v hodinách:D
  • ¨....

    ty dva zbožnuju
  • lenniesenka

    Kůstka a Booth

    Skvělý seriál, každé ponělí večer si ho naprosto vychutnávám. Jen je škoda že se Booth s Kůstkou nedají dohromady tvořili by báječný pár, ale pro tvůrce je to už ohraný děj takže asi nic:-/
    • Re: Kůstka a Booth

      Dočkáš se. Já si myslím, že si dají dohromady v sedmé serii.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit