Přejít na výpis diskuzí

Sběratelé kostí

FILM 16.3.2008 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • profesionálně velice zajímavé téma a skoro každý díl na úrovni,pěkné dialogy a postavy, ukázka práce špičkového týmu a vysoce kvalifikovaných lidí v J. institutu ale lidsky hlavní hrdinka - " Kůstka" = tragedie, americký standart dneška - emancipovaná, arogantní,přechytralá,do nebes namyšlená vědkyně ale lidsky naprostá nula bez chuti co zná a miluje jen sama sebe a její bohatství v bance jak ráda opakuje co má, ale jinak postava pro neskutečně naivní přerostlou postpubertální holčičku co neví ani vlastně co chce jak je studená a co to je žít život mimo ty její právě studené mrtvoly, tím musí snad každého deptat, Seeley je profík protřelý armádou - rozhodný , další pro mě krásné lidské postavy jsou Sweets, Caroline, Angela s " broukařem " Hodginsem, šéfka Camilla a asistenti a jsou tam i další , Kůstka je stále stejná díl co díl a často velice velice nudná a děj ona nedělá, na něj tam jsou jiné figury , ona je jen vědecká síla a v oboru antropoložky dobrá profesionálka, ale to je snad skoro každý co něco dobře dělá a i musí dělat a sám sebe neustále zdokonaluje, to je zcela normální projev a nic jiného v tom není potřeba hledat , to není nekonečný vesmír , sleduji již podruhé a a v postave TB vidím trochu hledání jejiho sebe sama jak na všechno dětinsky zírá, nechápe a mele stále ty své vědecké nesmyslné fakta a propočty k praktickému životu ,asi to ti hloupí Amíci chtějí slyšet, pro pragmatiky to je deprimující být denně vedle takové dospělé a nechápající ženy ....
  • Ja tento seriál úplne zbožňujem nič lepšie som nevidela zatiaľ :)mne sa najviac v tom páči keď sa zisťuje ako toho človeka zabili a kto ho zabil :D väčšinou sa netrafím, že kto to bol :/ :) :D
  • Bezva seriál!!
  • lenaphoeberose.solarows
    Cele serie bez stahovani http://www.sledujuserialy.cz/sberatele-kosti *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • http://movie-library.cz/film/221410-sberatele-kosti-tv-serial/ tady jsou všechny díly ke stažení od 1do 7řady :D
  • nevíte, kde stáhnout šestou řadu, nebo pod jakým názvem je na ulozto.cz??
    už mě fakt nenapadají žádný stránky :D
  • Sběratele kostí sem měla vždycky strašně ráda, ale pořádně od prvního dílu jsem se na to začala koukal až nedávno (taková ostuda :D)
    Dozví se Temprence někdy co se stalo jejím rodičům?? :D
    • ano a dokonce najde sveho tatu s bratrem ,nakonci prvni serije najdou ostatky jeji mani

      ja koukam na jojce na 6seriji je skvela ale tešim se na sedmou Sběratele kostí proste niluju *14* *14*
      • dík moc.. :)) alespoň se mám na co těšit... Doma říkají, že už jsem závislák :DD
        Koukla sem se na kinotipu na těch pár dílů ze sedmé série a vypadá to dost zajímavě :))
  • lucik188p
    v sedme řade bude temprenc zaklat rodini (tehotenstvi novi dum a td ) ale bojim se ze to špatne skonči protože tam bude novi super lump jo a anžela s hodžincem maj krasneho sina je strašne roztomilej
  • pieceofthepaper

    temp

    Pozerate niekto 6.seriu? nepride vam tam Temp nejak moc, ja neviem, bezcitna? Nie voci ostatnym, ale voci sama sebe. Nemoze byt predsa stroj! Dokelu aj s Hannnah... aj ked je fajn...ale nemam rada dokonalych a vsetkymi milovanych ludi :D. Je mi Brennanovej luto...premrhala prilezitost, a mam dojem ze ten vztah s Boothom je teraz nejak dost...odtazity. Vazne to tak chcela? Kebyze som nou, vazne neviem, co dalej.
    • andris72

      Re: temp

      Mě přijde pořád stejná .. ikdyž je možná k sobě trochu přísnější... ale nakonec to dopadne dobře :) bude s BOOTHEM tehotna :D .. takže super :D *1*
      • marci132

        Re: Re: temp

        Nebude s nim těhotná :/ to se mi jenom zdálo :/ protože měl myslím nějakou operaci
        • ei123
          Sen to sice byl, ale B@B budou mít dítě, na konci šesté série řekne Kůstka Seeleymu že je těhotná a v sedmé to budou řešit.
          • marci132
            opravdu ? :DD tak to se musim rychle podívat :D a v kolikátém díle si vyznají lásku nebo něco takovýho a hupsnou na to ? :DD
            • no těšila jsem se na romantiku, ale jen si vedle sebe lehli a jako by druhý den řekla Tempe Angele, že se spolu vyspali... :D:D
  • renatqaa

    ??

    Ahooj potřebovala bych poradit nevíte v kterém díle hrál Michael Trevino( měl tam hrát někdy v roce 2006) Byla bych ráda kdyby někdo věděl ..=) *4*
    • Re: ??

      2x10

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit