Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fifinka7

    Vanessa a Zac

    mno jak se tu bavíte o tom že tam bude ZAC a VANESSA......ták !!!*VANESSA TAM NEBUDE*!!! to nechápu koho to jen mohlo napadnou tady nato pomyslet.....a ZAC?o tom sem četla v cinemě a několika dalších časopisech že tam bude hrát bráchu Jacka.....ale newim mno (ale nemusej ho tam tahat *13* )
    • Re: Vanessa a Zac

      *16* Efron v pirátech??? Tak to ho v tom případě raději zavraždím, než abych na to šel do kina
      • your-darling

        Re: Re: Vanessa a Zac

        No tak do kina na to pudu,ale jenom abych viděla co to bude za trapárnu..takovýho amatéra jako je Zac...Co tam bude dělat mezi filmovejma hvězdama??Bude mít rukavičky,aby si náhodou neušpiil svý fajnový prstíčky??!!
        *13* *13*
        • anett96

          Re: Re: Re: Vanessa a Zac

          Moje řeč *1*
  • paulika8

    co?

    o com je tu teraz reč, o pirátoch skaribiku?
    • jo *14*
  • wendy92

    Piráti 4

    Piráti z Karibiku 4: Johnny Depp oznámil název a premiéru!!!!!!!!!!!
    Léto 2011 bude ve znamení Pirátů z Karibiku 4, pod názvem Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides!!!
    Více se dozvíte na betty-johnny.blog.cz
    (Všichni fanoušci Johnnyho a Pirátů povinně podívat!)
    • paulika8

      Re: Piráti 4

      jo ton je dobrý
      wendy *4*
  • nika.

    -------

    S Efronem a bez Blooma? Sorry, tak to nejsou piráti....Ostatně já už bych 4 nemusela, dyť to mohlo skončit už po 1....no, dobře, 3 byly moc fajn, ale v nejlepším je fakt vhodný skončit.
    • your-darling

      Re: -------

      Jo no...ta dvojka byla ještě dobrá,ale třetí ž byl moc zamotanej díl a bez Orlanda a Kiery to nebude mít cenu... *16*
  • piráti

    kdy budou piráti z karibiku4 na filmových plátnách
  • pjka007

    ...

    no myslím si, že kdyby tam hrála V nebo Z tak by to byl děs a navíc oni by se zlomili jak papír kdyby proti nim někdo hodil šavli nebo je shodil do vody takže si myslím že je to blbost a souhlasím s Jackie prostě je to blbost a dál to řešit nebudu
    když už by tam měl někdo být tak spíš už někdo kdo předtím nehrál ale půjde mu to tak to jako jsem pro ale rozhodně proti Vaně a Zac...!!! *5*
    • zaneta.liplova

      Re: ...

      Já jsem taky naprosto proti....jako aby tam hrála Vanessa nebo Zac.To by bylo naprosto trapný...teda nic proti nim nemám,ale nebude to mít takový grády jako před tim.. *3*
  • wendy92

    Efron a Hudgens tam nebudou na 150%

    Takže lidi pro všechny: zac efron ani vanessa hudgens ani nic podobnýho tam hrát NEBUDE!!! Byl to jenom drb, kachna, vymysleli si to stejně jako dalších 10 věcí!! a každej na to dycky naletí..pokus to nebude z úst producenta, reřiséra nebi scéníristů tak si to někdo vymyslel...jedinej kdo je jistej že tam bude je johnny depp.. keira a orlando tam bohužel taky nebudouu. takže žádnej efron a hungens prosím..
    • paulika8

      Re: Efron a Hudgens tam nebudou na 150%

      kto si myslej ze tambudu hrat vanesa hugnes a zac efron? *7*
    • Re: Efron a Hudgens tam nebudou na 150%

      jasně, proto mam trailer kde kiera a bloom jsou ve čtyřce. jasně tam je napsáno po deseti letech a kiera tam stojí se synem a vyhlíží blooma. Ale všude píšou že tam hrát nebudou, tak sem asi magor a nebo si z nás dělá někdo prdel
      • mikes38

        Re: Re: Efron a Hudgens tam nebudou na 150%

        po deseti letech jak je tam kiera s tim klukem je dohravka 3
      • Re: Re: Efron a Hudgens tam nebudou na 150%

        ale to jak tam keira stoji po 10 letech se svym synem a vyhlizi blooma je na konci 3
        • Re: Re: Re: Efron a Hudgens tam nebudou na 150%

          vážně a kde? že sem si toho nikdy nevšimla...
          • your-darling

            Re: Re: Re: Re: Efron a Hudgens tam nebudou na 150%

            ve trojce na konci,ale až po všech titulkách..a mimochodem,není to trailer...
            Keira tu smlouvu nepodepsala a Bloom tam taky nebude..
  • suprise

    zac

    Já teda četla, že tam bude hrát jen Zac a to syna Jacka
    • paulika8

      Re: zac

      co ale zac to vsetko pokazi... *5* suprise
    • Re: zac

      Hele kurva stímhle na mne nechod ze tam bude hrat nejakej Zac protste kdyby tam hral nebylo by to proste ono takze kurva takze zadne kravyny uz tu nepiste ze tu budede hrat Zac a podebne jasne
    • Re: zac

      Syna?? dyž už ta dceru ne? *1* *1*
      • mikes38

        Re: Re: zac

        ja sem cetla ze Zack a Jack by meli bejt brachove doufam ze bude platit to co rekli vis ze to byla kachna a Zack tam nebude *1* *1* *1*
  • ja uz sem z toho magor

    lidi ja v tom nemam jasno bude tam hrat efron a vanessa nebo ne ja uz z toho blbnu nekde rikaj ze jo nekde ze to je kec tak jestli to tady nekdo vi tak prosim odepiste dekuju
    • miku.bou

      Re: ja uz sem z toho magor

      prosimte je to kec prece je tam nebudou davat!!!! ae nekde sem cetla ze je mozny ze tam bude hrat Zac nebo Vanessa ja uz nwm!!! ale vim nazev! "Pirates of the Caribbean:Fountain of Youth" *3*
      • paulika8

        Re: Re: ja uz sem z toho magor

        miku.bou hej to je v preklade na slovančinu Fontána mladosti. dúfam ze tam nebude zac efron ale ani vanesa hugnes.oni to pokazia to nieje fér. *9*
  • miku.bou

    pro vejushka

    vejushka: A co jsi dokazala ty hm? to by me teda zajimalo kdyz uz jsi se nas rozhodla tady takhle komandovat njn vek na to mas xDD "Vy jste jen padavky, které neuměj nic jinýho než jen nadávat a v životě z Vás nic nebude"-->to mluvis o sobe vid? =) doufam ze ano!! a tohle je diskuze aby sem daval kazdej svuj nazor tak se do nas neser a jdi se laskave divat na HSM bud hodna holcicka jo? .A Johnny Depp je mnohem vetsi svetovej herec nez tvoje uboha Vanessa a nemoznej Zac Efron!!! no nemam pravdu? =) *3*
    • paulika8

      Re: pro vejushka

      mas pravdu on je na nejakej tej urovni nie ako vanesa rozmazlene dieta a zac este horsi.

      pro miku.bou *1*
    • Re: pro vejushka

      uplne s tebou souhlasim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit