Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • šmarjááá

    Piráti z Karibiku nejsou High School Musical!!!! Piráti z Karibiku jsou cool a upe best film!!! HSM je upe jinej style!(-->spis pro mou mladsi segru ktera to zere a je ji 12 =D) proste rozhodne nesouhlasim s tim aby tam byl Zac nebo Vanessa vzdyt jim ty role nebudou sedet a bude to propadak! a vas nazor?-> *7*
    • Re: šmarjááá

      no to mas pravdu jestli tam bude zac a vanessa tak to bude propadak jako krava nekdy premyslim jestli tam nechtej rovnou dat cely HSM to by me klepla pepka
  • ??

    Zac Efron? v pirátech z karibiku? To je snad noční můra! Horšího herce tady dát vážně nemohly! Aspoň že tam nechali Johnnyho!
  • vejushka

    Padavky

    Hele Všichni přestaňte urážet Zaca a Vanessu. Já je mám ráda a HSM taky. Mimochodem co jste dokázali, že takhle hnusně je napadáte? Nemáte právo jim nadávat. Oni se stali světovými herci a vy? Vy jste jen padavky, které neuměj nic jinýho než jen nadávat a v životě z Vás nic nebude. *15* *1* *1* *13*. Jste nechutní.
    • your-darling

      Re: Padavky

      Kolik ti je bože..oni sou světový herci možná tak půl roku po HSM a tim to končí...Pojem světovej herec..to přiřaď spíš k Johnymu Deppovi,nebo Angelině Jolie,ale ne k nim..neberu ti názor,že sou dobrý,ale vidíš většinu ne..kdo to má v hlavě v pořádku,vidí,že sou to dementi...SLÁVA PRACHI A NIC VÍC...
      *5*
  • terousek-depp

    boze

    Jako jestli tam bude Zac a Vanessa tak myslim ze tady budou vsichni se mnou souhlasit ze ten film akorat tak pokazi.At si hrajou v tych svych filmech jako je HSM a dalsi picoviny kdyz nektere ty pipinske cuzy na to leti ale at rychle padaji z piratu nemaji na to. V herectvi sou totiz uplne nuly. *8* *8* *16* *10*
  • nikola126

    tk co

    takže to znamená žhe ve 4 nebude hrát keira ani orlando??????ale johny tam hrát bude žeo????
    • lulisek

      Re: tk co

      jj nastesti jo jinak by to nebyly pirati... ale muzikal ze stredni *16*
      • fanynka007

        Re: Re: tk co

        fakt je pravda že v p. bude hrat zac *7* *16*
        • fanynka007

          Re: Re: Re: tk co

          ale ja jsem četla že johnny tam hrát bude *14* *14* *15*
  • zac

    možná vím co by tam dělal umýval podlahu *1*
    • miku.bou

      Re: zac

      jo to sedí =D
  • ...

    Nechapu kdo si vymyslel takovou blbost že ve 4 maji hrat vannesa a zac *7* *8* Takový nejtrapnější herci co znám (jestli se jim vubec da rict herci *16* ) by tam urcite tak hrali, když se na to vubec nehodi *9* takze nekecejte blbosti *3* ps zac at jde i s vannesou a ostatnima picema jako miley cyrus do prdele !!!!!!!!!! *16* *5*
  • Hnus

    Tak pokud budou v pirátech 4 hrát Vanessa a Zac,tak jsou celý piráti v prdeli..Vážně už tam nemohli dosadit někoho horšího a co zase do pirátů cpou z HSM?Vážně na hovno..Ať tam radši ani nelezou.. *10* *16* *8* *5*
  • ***

    Doprdele už mě neserte!! Když se vám Zac nelíbí tak ne tak se na něj nedívejte...magoři blbí...držte huby...se jenom furt jak u blbečku na dvorečku opakujete...idioti
    • your-darling

      Re: ***

      Doprdele se taky do toho sereš...
      Nikdo se na něj nekouká jestli sis všimla..
      Jenom se tu mluví o tom,že je to debil a zkazí piráty,ale že na něj někdo kouká??o tom tu nepadlo ani slovo.. *13*
    • lulisek

      Re: ***

      budem se na nej muset divat kdyz se nasral do piratu... zkazi celej film.. aspon ze tam je Johnny..
      *14*
  • :-()

    4. díl je Atlantic a prej nemá navazovat na předchozí díly.Těšim se na nový dobrodružství!Ale je to škoda že budou za tak dlouhou dobu.To mi už bude 16

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit