Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hdnocení+dotaz

    Ahojte, dneska jsme na tom byla v kině :) Paráda to byla :) Luxus jako vždy, hlavně Jack samozřejmě! :)
    Jen mám dotaz, jak to skončilo s Philipem? To jako, že ona ho vzala sebou a on umřel nebo jak? To jsem trošku nepochopila.. Díky
    • Re: Hdnocení+dotaz

      Jo umřel
    • Re: Hdnocení+dotaz

      to jo ten konec přemejšlela sem nad tim hodně dlouho možna že si snim užila apak ho snědla jak řikali na ty lodce ty povesti atd :( a nebo ho nak zachranila :-/ fakt nevim treba bude ještě 5 a tam bude vysvětlení nebo tak :)
      • polani02

        Re: Re: Hdnocení+dotaz

        stal se z něho mořský panic :D
      • .snoopy.

        Re: Re: Hdnocení+dotaz

        Když tam říkala, že ho zachrání tak ho asi zachránila. Třeba ho přemněnila na mořského muže :D
    • iwule.23

      Re: Hdnocení+dotaz

      To sem taky nepochopila:D
  • Super!!!

    Včera jsem na tom byla v kině a bylo to super!!!!! A Johnny Depp jako vždy dokonalý :))) Doporučuju, abyste si na to zašli do kina!! ;-) Vážně SUPER! ;-)
  • angelmina13

    :D

    moc se nate film těšim.Jen škoda že tam nehraje Orlando Bloom a Keira Knightley. *9*, ale i tak to bede určo skvělí *15* *1*
    • your-darling

      Re: :D

      taky se těším, ale myslim si, že když tam ti dva nebudou, tak to bude na prd...jedinej na koho se těším je -jahny, ale asi to nebude mít takovej úspěch jako ty díly před tím:-(
      • zewla

        Re: Re: :D

        Myslíš Johnnyho nebo někoho jinýho? *1*
  • berusska102

    Boží, fakt ;)

    Twl já se na tenhle díl tak těším!!! *14*Piráty nejvíc miluju a jestli tohle bude ve 3D, tak fakticky PECKAAA !!!
  • your-darling

    trailer...

    moc se těšim do kina a koukal sem na net na trailer...je to super...takže pro ty kdo ho neviděl...tady:
    http://www.youtub e.com/watchv=wZTtvYLvCRI&feature=ch annel
    *14* *14*
  • feltonlady

    Yeah

    Konečně!!!!!! Už at' je 19.5.! *3* *3* *4* *15*
  • your-darling

    ...

    Ahojík..to je najednou zpráviček...Je fajn, že tam nebude Efron a pod...
    Celkem už se na to těším..Nevíte jestli se to už natáčí, nebo jestli je alespoň scénář???
    Dneska budu jukat na jedničku na primě, takže se nemůžu dočkat večera...
    Uáá...Piráti jsou super filmík... *14* *14* *14*
    • Re: ...

      Jo už se to natáčí *3* A je plno fotek!Jestli chceš kukni zde: http://johnny-depp-ashley-tisdale.b log.cz/
    • Re: ...

      joo piráti 4 už se začali natáčet :)...kvůli tomu že je Cruz těhotná tam bude od pasu dolů hrát její sestra monica a penelopein bude jen obličej...Vím že se před tím mluvilo o tom že by tam měl hrát Zac nějakého piráta, ale myslim že z toho asi sešlo... (peníze, čas, atd...)...bude to ve 3D a do kin to pude už na jaře 2011 ;)
      • your-darling

        Re: Re: ...

        jůůů tak na to 3D čo se těšim..:-)
  • 3D

    četla jsem že se mají piráti 4 natáčet ve 3D *3* *3*
  • omyl omyl

    nejnovější zprávy: zac ani Bartholomewanessa tam hrát nebudou, místo toho bude hrát Ian Mcshane černovouse a Penelope Cruz jeho dceru, která prý "zamotá Jackovi hlavu". Režie se ujme Rob Marshall, autor muzikálu Nine!, nikoli Tim Burton ani znovu Gore Verbinski. Keira ani Orlando si tam opravdu nezahrají, Barbossa a Jck zůstávají.
    • kacofilni

      ne

      pirati z karibiku 4 bude ale nebude v ni hrat ani kiera a ani orlando protože příběh willa a elizabeht skončil ve 3.díle a proto řekli že už to nema cenu hrat tam dal!!Ale zase se mužeme těšit na nove postavy ve 4 se objevi penelope cruz a zase tam bude hrat herec ktery ztvarnil barbossu jo a ve 4 se Jack zamiluje myslim že se mame na co těšit!!!! :D
    • antidicaprio

      Re: omyl omyl

      dííííííííííííííííí íííky bohu že tam nebude Efron *9* ten na to bezestrachu mužu jít *1*
  • Zac, Vanessa ? NE

    "Zac Efron ani Vanessa Hudgens tam hrát nebudou!" uvedl deník SunTimes

    <<<

    Takže nevím kde jste to sebrali. Jak už tady někdo řekl , chcete ty přeslazený blby nacpat i do tak skvělýho filmu , což by pokazilo hodně pověst Pirátů obecně.
    Ať tam dají kohokoliv , ale ne tyhle dva =((
    • Re: Zac, Vanessa ? NE

      moje slova... *1* s tema dvuma by to bylo ONIČEM!!!! *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit