Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vz

    HSM3 je vážně super

    Celej ten film byl fakt super. Mě se asi nejvíc líbil ten konec. Ale písnička Right Here, Right Now a Just Wanna Be With You jsou taky sladký. *1*
  • ferrerrka

    ???

    Ahoj nevíte jestli je tenhle film někde online ke shlédnutí:.)???díky
  • 21.4.1993

    Re: ....................

    nejjj film..
  • hsm 3

    mno tak to je fajn že bude 3...od někoho jsem slyšela že 3 nebude a ono jo ...tak to je fajn se mrtě těšíím...jsem blázen do zaca *8* ... *14*
    • Re: hsm 3

      Já už se tak těším na hsm3 a předpokládám že bude ještě lepší než ty minulý dohromady!!!
  • ¨hsm3

    už se tesim *3*
  • bellinka

    o nej blog

    ahojky ldii kdo ma blog a chtel by se prihlasit do souteze o nej blog tak tady: http://twilarry.blog.cz/ mate moznost!!!...Prvni tri dostanou diplom na prani!:):)..Začínáme 24.8. a koncime 13.9.:):)..tak honem honem prihlaste se nebude te litovat!:):)...zapis se kona DOLE v komentarich!!:):)
  • HSMcount

    ohh Troy...to je píčovina všech píčovin *9*
    • Re: HSMcount

      jdi do prdele
  • mayli

    HMS 3

    asi mi nekteří zvás nebudou věřit ale já mám icq vanessi,ashley a zaca já vám ho klidně dám ale vi mi pls hlasněte o nej blog na www.mileycyrus4.blog.cz díky čau . vanesi icq je nej píšem si spolu každej de n *4* *4* coš je bezva ..... ale dám vám ho itak stejně mi už zbívaj jenom 2 hlasi tak 2 zvás mi pls dejte hlas díky a já vám nelžu a to vám přísahám a jestli někdo milue miley tak mu dám icq miley to mám totiš taky
    • Re: HMS 3

      jako lidicky nechcu vam kazit radost ale ona to icq nemuze mit *13* *13* i kdyz bych si to pral aby ho mela *14* *14* nemuze ho mit protoze v amarice icq skoro nikdo nepouziva oni maj MSN nebo yahoo messenger!!ptal sem se uz hosdne americanu a americanek a jenom jedna tak z e 40 vedela co to znamena a stejnak ho nemela *1* *1* *1* *1* takze sorry ,a kdych nahodou kecal tak mi ty icq napste na tento email *14* :pospisilfintic@centrum.cz
    • Re: HMS 3

      Pls pošlete mi to taky někdo??? Budu váám mocinky vděčná!! PROSÍM *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: HMS 3

      Please napis mi to icq vsech trech na E-mail

      Swelow@seznam.cz
      THANK YOU *4*
    • Re: HMS 3

      Ty fakt mas to icq?to je super!!!PLEASE dej mi ho!!Byla jsem na tvem blogu *4* Jaka je ta Vanessa????? *8* *8*
    • Re: HMS 3

      ahoj.....precet sem se ze máš icq.....pls,pls,pls mije dej pls...ja klidne hlasnu...ale pls...dyztak dyby si mi to chtela dat tak moje icq je 333399726...moc te prosim...... *9* *9*
    • Re: HMS 3

      ahoj,jestli nekecas a mas icq vanessi,ashley a zaca ,tak mi je prosim posli na email veveruska105@seznam.cz jj. budu ti strasne vdecna diki papa *4* *4* *4*
    • Re: HMS 3

      Ahoj pošli mi pls icq od ashley a budu pro tebe hlasovat *4*
      • Re: Re: HMS 3

        ahoj Vaneso mam tvoje dvd 1 rocnik a

        2 rocnik libi se mi moc tvoje pisne a mislis ze je ta Sharpej tak prisna.daniela proftova
    • Re: HMS 3

      a jak jsi přišla na ty icq jestli se můžu zeptat jsem docela zvědavá kdo ti je dal jen tak
    • adela13

      Re: HMS 3

      dáš mi prosím icq všech těch tří?
    • Re: HMS 3

      nevěřim
    • ivetka936

      Re: HMS 3

      Jj, mně to taky pošli *3*
    • Re: HSM 3

      Tak mi ty icq pošli na mail a já za tebe budu hlasovat. *4*
  • zac_and_vanessa

    Hi everybody !!

    Hi everybody!

    Can not in your language, although nothing, but I believe that you will understand.
    When I was a minute off, I was looking on the Internet, where we have fans everywhere, and I decided that, for them to do at least happy that scrapping. I hope that you and I am comforted. When I had to translate some of the contributions from you, found that the circulating about me and what is not true:(. For example, that someone my own, or Vanessa ICQ. I can assure you that we really do not have ICQ, so that Who says that it is only trying to pull a tiny bit:). I hope that you all great and I hope to have you arrived Our next High school musical and you have it great joy, as well as we :) .. I slowly Good bye, I have nozzles me, or Vanessa time again We are happy to write. Keep the beautiful.

    Love Zac
  • lovin it

    vcera sem byla v kine a je to nejnejnej film na svete! ♥

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit