Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Komercni blitina pro pubertaky

    Tak jak zacit,decka? Stejne je mi jasny,ze me tu za muj komentar mistni pubertacky sjedou,ale nazor mam,tak ho vyjadrim. Serie High School Musical dokazuje,ze Disney World Entertainment to mysli s mladezi (a vlastni penezenkou) dobre. Neco jako: "Hele, tohle by pubertaci mohli zrat, tak jim to predhodime, ne?". A mimo to se snazi az pateticky tvarit politicky korektne. Vzdy na blbej nevinnej polibek hlavnich hrdinu se ceka 2,5 filmu. Ano, chapu to, moderni pubertacka musi nejdriv techniku polibku nastudovat na internetu, pak napsat do Brava, ze se o to pokousi, potom to dlouze prodebatovavat se stejne priblblejma kamoskama, jeste tim zaplnit vsechny mozny teenage-friendly weby od libimseti az po myspace a nakonec po dlouhejch peripetiich dojde k samotnymu aktu s nejakym nadrzenym joudou. Cela serie je proste jeden velkej predzvejkanej,predtravenej a pro puberta(c)ky lehce stravitelnej brak. Pro puberta(c)ky uvadim schvalne. Nikdo nad 20 let s k tomu veku vyvinutym mozkem tuhle slataninu nemuze prezit bez zaludecnich potizi. Vsechno je to takovy nevinny, nenatlakovy pozlatko obaleny v tunach cukru. A jak znamo, prilis mnoho cukru dospelymu organismu a mozku proste skodi. Ano, chapu, ze pubertacky budou omdlivat pri kazdym zaberu na hlavniho hrdinu a zazijou malej orgasmus, kdyz promluvi. To dospelej clovek bude pri zaberu Efrona odvracet pohled a kdyz promluvi, tak bude zvracet. Takova snuska lacinejch mouder je proste k zbliti. Bez pardonu. Porad sem cekal, ze ty moudra zacnou pretavovat v nejaky parodicky scenky, ale marne. Celej ten film je proste obraz modernich mediama zblblejch teenageru - navenek je videt suverenita,pohodovost,cilevedomost a vsudypritomny az prehnany sebevedomi primo caka do vsech stran,ale uvnitr je to rozhazeny,zkazeny,bazlivy,naivni,al e ze strachu pred reakci okoli je to vsechno navenek projistotu zakryvany umelosti,pozerstvim a neprirozenosti. Tohle je snad nejhorsi filmova serie vsech dob. Ale jak sem rikal, Disney vydela, pubertacky budou zase na cas mit cim zaplnovat svoje priblbly blogy a pubertaci budou utracet penize, jen aby se co nejvic podobali Zacovi a mohli na to sbalit nejaky stejne cakly tele. 2/10 za obcas slusnou choreografii a povedenej zacatek.
    • hannahmiley

      Re: Komercni blitina pro pubertaky

      Tak to jsi teda uhodl že tě sjedu.Je to úžo film a přesně jestli si chceš stěžovat tak si stěžuj u Kennyho Ortegy.Ten to natočil a sem píšou komentáře jen ti co jsou fanouškem toho filmu.Já Zaca nemiluju ale špatnej taky není.Mám svého kluka a toho bych za nic nikdy nevymnělnila.Můj kluk je hezkej a cyhytrej(nechci se vůbec chlubit) ale ten by tě taky pěkně sjel protože jsem s ním na tom filmu byla a jemu se líbil že jsme tam šli podruhé.A říkal že lidi co tenhle film kritizujou jsou jenom starý dědkové co jsou rádi když udržej moč. *13* Takže jak jsem říkala jestli si chceš stěžovat tak si stěžuj u Kennyho Ortegy ty pako.A mimochodem byla bych moc ráda kdybys mi napsal kolik ti je abych věděla s jakým dědkem mám tu čest! *9*
    • jiricka11

      Re: Komercni blitina pro pubertaky

      já jsem na tom byla v kině s mamkou a ona u toho dokonce aji brečela..tak newim co ti je...je to super film a je to první film u kterýho jsem i já fakticky musela brečet....nedalo se to ovládnout:D...seš debil...
    • Re: Komercni blitina pro pubertaky

      Přátelská rada pro tebe: nemusíš se dívat na každý film, který svět natočil, a vyber si jen ty, ze kterých nebudeš mít žaludeční potíže. Od čeho existují trailery a popisy dějů? Svět bude rázem krásnější:-)
    • Re: Komercni blitina pro pubertaky

      Tak tenhle komentář mě dostal :D Tohle fakt nemůže napsat normální člověk.. Jasně, každej kdo má něco málo v hlavě ví, že HSM je blbina, americkej film, kterej má ke skutečnosti fakticky daleko, ale rozhodně to není nejhorší film ať si říká kdo chce co chce. Mě se zvedá žaludek spíš z trapnejch parodií a filmů, který jsou založený na sexu, sprosťárnách a na tom, že je každej druhej teplej, než z HSM. Kdyby ten film byl udělaný jako skutečnost, koho by t bavilo? To vidíme všichni kolem sebe.. tak proč se jednou nepodívat na nějakej film, odreagovat se.. a nemyslet na všední realitu? Nikdy se nenajde film, kterej se bude líbit všem, to je nemožný. Jenom jsem ale chtěla říct, že jsou i horší filmy, z kterejch se zvedá žaludek.
      A teďt aky můj názor k tomu filmu - rozhodně lepší než 2, možná i než 1. Pěkná choreografie, i písničky, líbí se mi ,že jsou tam různé styly. Taky je dobré, jak se prolínají ty scény. Český dabing je NAPROSTO OTŘESNÝ, obzvlášť pisklavý hlásek Gabriely (ale o nčeský dabing vůbec není žádná sláva, neznám žádnej film, dke bych s ním byla naprosto spokojená =)). Sem tam se objeví i něco k zasmátí.. Akorát mě viděl si úplný začátek, kdy se přes celé plátno objevila Zacova spocená hlava :D
      • Re: Re: Komercni blitina pro pubertaky

        strč si svúj názor do prdele ZAC JE NEJ *14*
      • Re: Re: Komercni blitina pro pubertaky

        konečně nějaký střízlivý názor!!!!! Fandím ti. 3 jsem sice ještě neviděla,ale možná se na to jednou mrknu. Je pravda že ten děj je trochu slabší, pořád prakticky o jednom a tom samém ve všech dílech, ale to k muzikálu patří. Jde tady přece jenom především o hudbu, tanec, choreografii, pohyb - což je opravdu úžaně vypracované(četla jsem si komentáře jak to nacvičovali, oceňuji tu dřinu a píli), děj není až zas tak významný, ale samozřejmě být musí. Je sice takový naivní a jednoduchý, ale aspoň u toho pro jednou nemusím přemýšlět, můžu se prostě jen dívat a relaxovat.
    • escarlate

      Re: Komercni blitina pro pubertaky

      Fááákt trapný... Moje matka se na to taky dívá a moje babička taky! Nekecám fakt... Dneska jsem chtěla počmárat v časáku Zaca Efrona (Já ho totiž nemám moc ráda, tak trochu mi připomíná moji želvu, ale jooo, budiž, je docela v poho) když mě babča zarazila ať na něho nečmárám, že to je "ten pěknej kluk ze střední", takže to vůůůbec není pravda. A když seš tak inteligentní tak používej diakritiku. Je to ubohý! *13* *13* *13* *1* *13*
      • Re: Re: Komercni blitina pro pubertaky

        tobě se nelíbí zack *7*
    • Re: Komercni blitina pro pubertaky

      Já ti dam ty blbko...je ti milion nebo co???uklidni se...jestli ti ten film tak vadí tak si ztěžuj u disneyho a ne tady...klidně to napiš Kennymu Ortegovi a všem hercům ale jinak už konečně DRŽ HUBU!!!
    • anuliik

      Re: Komercni blitina pro pubertaky

      Až na to, že všem holkám nejde jen o Zaca Efrona, kterej je sice hezkej a co?? a ten blábol s tim orgasmem to si trošku přehnala ne, se prober...
      • vasok

        Re: Re: Komercni blitina pro pubertaky

        jak s ti může líbit chlap převlečený za babu a beztak je i tak měkej....ZAC JE OMYL PŘÍRODY A EVOLUCE, STEJN2 JAKO HSM3
        • Re: Re: Re: Komercni blitina pro pubertaky

          TO TY seš omyl přírody *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
        • Re: Re: Re: Komercni blitina pro pubertaky

          No.. znám teda hezčí kluky než Zac, to je fakt.. asi tím, že jsou přirozený.. Ale tak oni ho musí namalovat a všechno než ho pustí na scénu.. Mě se teda nikdy nelíbil, páč neni blonďatej :D Ale v trojce zas tak špatnej není a má hezký svaly :D Ale těch holek, co tvrdí ,jak ho milujou je mi líto.. Holky tak se koukněte kolem sebe.. není náhodou hezčí kluk než Zac, kterej by o tu vaší lásku stál a dokonce jí i opětoval??
          • Re: Re: Re: Re: Komercni blitina pro pubertaky

            není.
    • Re: Komercni blitina pro pubertaky

      ok.myslis si to ty a nemam dojem ze te sjedu za tvuj nazor.je to v pohode.ale nerikej ze ty co se na nej divaj sou dementi bez mozku to je dost nesnesitelny nemyslis?ale stejne,odivej se na to a pokud ti neni 90 tak se ti to zalibi ver tomu
    • Re: Komercni blitina pro pubertaky

      Sice jsem v pubertílním věku, ale rozhodně se mi to takový nezdá. Taky fandim zacovi, van i dalším a nemyslím, že film byl naivní. Já nepíšu nikam o tom kdy a koho budu lívat a věř, že to bude kolem 19 roku. A řeknu to jasně nejsem vadná, jen si té chvíle vážim a chci aby nebyla promrhaná. To se mi na tom filmu líbí. Váží si tam vztahů a ne sexu jako je to teď všude a strašně mě to štve. *3*
    • ivetka936

      Re: Komercni blitina pro pubertaky

      Tvůj názor, pohoda. Myslíš si to ty. Tvá věc, Tvůj názor. A tak stejně jako ty má názor každý, ale každý jiný. Já například puberťák už dávno nejsem a ten film se mi líbí a co? Jsem kvůli tomu hned vadná? Jo, líbí se mi Zac, Van, Ashley i další, neříkám, že je miluju. Líbí se mi jejich celkový projev, písničky. Je fakt, že je to lehce naivní. Ale prostě každý má svůj názor. Tak bych ocenila, kdyby to bylo také respektováno. Každý komu se neshoduje názor s někým ostatním tady a jinde, začne lidi sprostě nadávat a další. Stejnak to nemá smysl. Lidi mají zkrátka svou hlavu, svůj názor. A tak to má být.
      • vasok

        Re: Re: Komercni blitina pro pubertaky

        no další blbá puberťačka, která nechce slyšet pravdu....ZAC SMRDÍ.....:D
        • Re: Re: Re: Komercni blitina pro pubertaky

          TO JSI přehnala *5* *16* *16* *16*
        • Re: Re: Re: Komercni blitina pro pubertaky

          Dávno nejsem puberťačka a rozhodně nejsem blbá, takže klídek. Je to můj názor, že se mi líbí, tak nekritizuj a nesváděj to na to, že když se někomu líbí, tak je hned puberťák. Takže se sklidni. Jak můžeš vědět, že smrdí, když ho neznáš.
    • sydneybristow

      Re: Komercni blitina pro pubertaky

      zamysli se nad sebou ty kravko.Kolik ti je?40?Tohle sem kdysi taky kdáklala ale došlo mi že to co tady píšeš je blbost.tak se spláchni
  • Web o HSM

    Upe nej webík o HSM je www.high-school-musical.cz ! Jojo fakt nekecám se koukněte... *3*

    Písničky, Texty, Fotky, no upe úžasné fakt... *14*
  • adra

    Ted vám něco povim...

    Ze začátku jsem tento film děsně nesnášela,jako všechny HSM.
    Pak jsem se ale z nudy podívala na 3. díl...
    Jsem v devítce,vím,jak je těžké to tady opustit.Přátele,školu,rozhodnout se kam jít.Celý film jsem brečela,protože vím,jak se ty postavy cítí.
    Jestli ste někdo v mé situaci,tak se rozhodně koukněte,protože konečně pochopíte děj:(((
    • kajuska4

      Re: Ted vám něco povim...

      Já ten filmík lowuji a Vanessku tky *14*
  • lenushka14

    HBO

    High school musical 3 na HBO 18.10.2008 o 20:00 a v Stredu 21.10.2009 o 20:00
  • pajinka11

    hsm

    miluju hsm1,2 a 3 a miluju zaca efrona božžžííííí očiii *14*
  • anča

    prodávam plakaty hsm http://pink-angel-dream.blog.cz/
  • high schol musical

    Strašně super komedie high schol musical hlavně Zac Efron pro mě hlavní postava strasněěěěěěěěěěě krááááááásnéééééééé
  • mrs_jackson

    hsm

    Hele fanoušci nechci vás urazit ale myslim že hsm upadá do zapomění *1* *1* *1* *1*
  • nejky filmik

    Ahoj HSM je nejky filmikkkkkkkkkkkkkk *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • gabriellavanessa

    hsm 3

    Hsm 3 je fakt super!
    Líbí se mi tam každá vteřina!
    Je to fakt bomba,akorát je škoda,že ve 4 nebudou hrát Vanessa,Zac a Ashley.
    • Re: hsm 3

      Fakt smutné,konečně zmizí ty jejich ksichty z televizní obrazovky. Vždycky mi z nich naskočila vyrážka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit