Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zac553

    HSM 3

    Ahoj všichni nevíte kdy bude v kinech HSM 4?????PROSÍM PISNĚTE!!! *7* *7* *7* *7* *7*
    • prochazkovalenkalenka

      Re: HSM 3

      podle mě bude až v roce 2010 nebo na konci roku 2009 *9*
    • Re: HSM 3

      po velkych prazdninach nejdriv *3*
    • Re: HSM 3

      mno HSM 3 byl v Benešově u Prahy včera 6.března!! nevim kde jinde bude ae v Bene byl teda vcera!! *3* *1*
  • katulinka24

    Vanessa and Zac

    Ahoj High school musical,
    Jsi skvělí jak už víš už jsem sem jednou psala....Chci se zeptat ohledně hrdliček jako Vanessi a Zaca jestli je pravda že spolu chodí i v normálním životě???Cauky...A ted v Angličtině::::::::


    Hello High School Musical,

    You are great as you know I once wrote here .... I want to ask regarding turtledoves as Vanessa and Zaca if it is true that by going in a normal life? Hi *8*
  • HSM3

    Takže HSM3 se začně natáčet 21dubna 2008. Tvůrci počítají s tím, že film bude hotový do dvou měsíců, aby mohl jít co nejdříve do kin, protože tento film je vyjde na 2miliony dolarů, více jak jednička a dvojka dohromady. Opět se bude natáčet v Salt Lake City, Utah. Tentokrát se budou Troy a Gabriella rozhodovat kam na vejšku, každý z nich si vybírá jinou školu, jak to s nimi dopadne? To se dozvíme až ve filmu HSM3 Van má již podepsanou smlouvu stejně tak Zac a Ashley. Zac říká, že jestli bude scénář tak dobrý jak nyní vypadá, tak to teprve bude "nářez"
  • hanka2341995

    ahojky

    Tohle je prostě úžasnej film!! koukám se na něj furt do kola a nepřestává mě to bavit!! Je to prostě super!!!
  • kacenka1jb

    prodej =)

    prominte ze to sem davam vim ze to je o hsm ae ja uz nevim kam to mam napsat ..:D
    ja mam hrozne veikou zbirku high school musical(plakaty,vystrizky ...)
    ejky lidíí nemate nekdo zejemm???jestli byste se teli podivat na sechno co mam
    tak mi napiste na maila: motkovak@seznam.cz
    a ja vam poslu fotky,poslu i neco inyho(napr.stmivani,avril...)mam toho fakticky hodne pste nebojte sa a nepiste miii :D:D
    a ete jednou sry :D
  • spekan

    :))

    lidi pls znate nakou stranku kde lze zhlednout tento filmik???pls jestli ano tak mi napite tu adresu(stranku)predem mooc diky a doufam ze nakou znate :-) *4*
  • youtube

    ahojky jestli se chcete podívat na hsm3 v češtině tak se podívejte na tento odkaz http://www.youtube.com/watch?v=38nS lbiJJpg&feature=related odjeví se vám tam 1 díl a pak si navolíte vpravo v ikonkách ty další díly je to rozdělené celkem na 13 dílů jestli můžu doporučit podívejte se pak i na tento odkaz http://www.youtube.com/watch?v=lxgW m1c5fzk kde jsou srandovní scény z hsm3 je to sice v angličtině ale i tak je to dobré a jak by někdo řekl aspoň něco tak se kukněte
  • shanuba

    Trojka je nejlepší

    Viděla jsem High School Musical 3:Senior Year a podle mne je ze všechn tří dílů nejlepší. Přijde mi, že se konečně všichni naučili hrát doopravdy a už to vypadá daleko skutečněji. A je tam i myšlenka je to naprosto skvělý!!! *14*
  • justia

    stahuj

    Ahojky lidi nevíte kde bych stáhla HSM3 s českým dabingem??? *9*
  • terysek...

    jj

    jj je to ten nej film a ten kdo ho tu uráží ať sem neleza tadyta stránka je pro ty co mají rády hsm neboli fanklub ne proto aby se tu nadávalo
    • anonymka13

      Re: jj

      Jdi někam

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit