Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HSM3

    Takže HSM3 se začně natáčet 21dubna 2008. Tvůrci počítají s tím, že film bude hotový do dvou měsíců, aby mohl jít co nejdříve do kin, protože tento film je vyjde na 2miliony dolarů, více jak jednička a dvojka dohromady. Opět se bude natáčet v Salt Lake City, Utah. Tentokrát se budou Troy a Gabriella rozhodovat kam na vejšku, každý z nich si vybírá jinou školu, jak to s nimi dopadne? To se dozvíme až ve filmu HSM3 Van má již podepsanou smlouvu stejně tak Zac a Ashley. Zac říká, že jestli bude scénář tak dobrý jak nyní vypadá, tak to teprve bude "nářez"
  • High School...

    High School Musical 3 je nej
    *1* *1* *1* *1* *1*
    • Re: High School...

      jak to můžeš vědět když ješt není natočenej??:-)) *3*
      • Re: Re: High School...

        předpokládá ne??předchozí díly byli super ne??tak asi tenhle bude taky tak super jak předchozí.. *3*
        • Re: Re: Re: High School...

          mám ráda HSM a chtěla bych od všech podpis *13* *3* *14*
          • Re: Re: Re: Re: High School...

            Tak jim do Ameriky napiš. Já Zacovi napsala a poslal mi zpět svou fotku s podpisem. Takže jsem z toho byla fééééééééést moc happy *1*
            • ivetka936

              Re: Re: Re: Re: Re: High School...

              Tak tady je ta slibovaná adresa Zaca, samozřejmě, není to přímo k němu domů.

              Zac Efron
              P.O.BOX 960
              Avila Beach, CA 93424
              USA
              nebo můžeš zkusit
              c/o High school musical
              Disney channel
              3800 W. Alameda Ave.
              Burbank, CA 91505
              USA
            • ivetka936

              Re: Re: Re: Re: Re: High School...

              Já mám ten kontakt napsanej, ale teď ho nemám u sebe, ale určo sem napíšu, kam můžeš napsat. A známka tam stála 20korun, což je v pohodě.
              A můžeš to napsat takhle:

              Dear Zac,
              My name is Iveta and I am from the Czech Republic. I´m a great fan of you. I would be very happy if you could send me a sign manual pictures of you. I would be very pleased if you could fulfil my wishes. Many thanks in advance for your kindness. Success may always be at your side!You have many fans here, really. And we wish you good luck in your life.

              Thank you so much for your time.

              My return adress is:
            • kaci13

              Re: Re: Re: Re: Re: High School...

              a jak to mam napsat???????????? *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*
            • Re: Re: Re: Re: Re: High School...

              Kdes sehnala kontakt? moc bych chtela.diky
            • Re: Re: Re: Re: Re: High School...

              Hele a na jaký stránce si byla?6e bych napsala o podpis Wentworta Millera.Jestli ti to teda nevadí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit