Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • příběh

    ahojky nevíte o čem bude muzikál 3 (jako příběh)protoze název senior years mi k tomu moc nesedí *3*
    • Re: příběh

      ahoj kolik ti je let? *7* *14*
  • HSM3.

    Jako ve trojce nehraje Lucas Grabeel Hm.. tak to nebude nic moc *8* *8* *7* Ale nej ja ashley a gabriella:D:D *14*
    • Re: HSM3.

      co kecáš hej ??? *16* Sem to viděla Lucas je ve trojce !!!!
  • high schol musical

    Strašně super komedie high schol musical hlavně Zac Efron pro mě hlavní postava strasněěěěěěěěěěě krááááááásnéééééééé
  • .....

    Uplně super komedie high schol musical a hlavně Zac Efron je hvězda straštněěěěěěěěěěěěě
  • hsm 3

    mno tak to je fajn že bude 3...od někoho jsem slyšela že 3 nebude a ono jo ...tak to je fajn se mrtě těšíím...jsem blázen do zaca *8* ... *14*
    • Re: hsm 3

      Já už se tak těším na hsm3 a předpokládám že bude ještě lepší než ty minulý dohromady!!!
  • hsm monča

    ahoj no moc se těším na hsm3 a 1 semi moc nelíbí2 je supr a když bude ještě lepší 3 neš 2 tak to se uvidí *1*
    • Re: hsm monča

      O HSM3 mluvili Zas s Van nedavno, prý to bude lepší jak 1 s 2 dohromady *3*
      • Re: Re: hsm monča

        Už se těším *15* *15* *15*
  • high school musical

    to snat nééééééééééééééééé ééééééé ááááááááááááááááá
  • supík

    už se mocinky těším na trojku.Nwm proč ale mám takovej pocit že bude lepší jak jednička a dvojka dohromady!! *14*
    • honey15

      Re: supík

      přesně - podle traileru to bude fakt nářez! už se těšim *14* *14*
  • High school musical

    Jééééé jsem fakt velkej fanda HSM1 a HSM2a těšim se jestli bude i 3 *14* bylo by to fakt super duper fakt se moc těšim *15*
  • Propána!!

    To snad NE!! To už tu BLBOST natáčí znova? Musím podotknout, že jsem oba (divím se tomu) díly viděla, ale je to taková BLBOST!!! Nechápu, jak to někdo může hltat i po padesáté. Pochopím Harryho Pottera a jemu podobné, protože u těch se aspoň přemýšlí. Narozdíl od téhle podivnosti... *7* *9*
    • Re: Propána!!

      tak proc sem lezes?? Mam pocit ze vim co jsi zac. Nejaka nadrzena pinda co porad kritizuje

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit