Přejít na výpis diskuzí

Modrý kód

FILM 25.3.2017 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • casanova
    *14* *14* *14* *14* *14*
  • Nechápu *9* ..jak je možné,že tento seriál se vůbec vysílá v televizi??...pracuji ve zdravotnictví a když jsem kousek viděla,tak jsem se styděla !!!!...takhle to opravdu nefunguje !!!
  • Ještě větší kravina než jsem doufal,jděte už z těma americkýma móresama do pryč
  • Zlatý ohnivý kuře. Bylo se alespoň na něco dívat.
  • Neskutečná hovadina...slabé herecké výkony (S.Laurinová),triviální zápletky!!!Neskutečná blamáž...zlaté Ohnivé kuře :-)
  • Na chvíli jsem o reklamě přepla na Primu. A nestačím se divit. Co víc, jsem znechucena!!!! Tak kruté a neohleduplne chování lékařů, v situaci, kdy zemřel mladý muž ,byť grazlik a potřeba orgánů k transplantaci pro otrávenou dívku, jsem opravdu nezažila. Myslím si, že zdravotnický personál, který radil hercům, se při shlédnutí tohoto paskvilu musí chytat za hlavu. Alespoň já bych se za to styděla.
    Vraťte Ohnivé kuře zpět do vysílacího času.
  • Proč každá televizní stanice má potřebu natočit seriál z lékařského prostředí, jediný , který se kdy povedl byla Nemocnice na kraji města, pak už jen následovaly podprůměrné, nekonečné slátaniny, na které se nedá dívat, jak já byla ráda za Ohnivé kuře, že je to něco jiného, už jsem si říkala, že Prima má aspoň něco nového, ale nezklamala ani ona, prostě velké zklamání, které se nepovedlo, PROČ SE VŠICHNI DRŽITE LÉKAŘSKÉHO PROSTŘEDÍ, vždyť je tolik zajímavých témat , proč máte potřebu pořád se jen kopírovat?
  • Moc by mne zajímalo, jak dlouho se tato nepovedená slátanina po americkém způsobu u které se dá vydržet max 30 minut udrží ve vysílání. Na to se snad nikdo nemůže dívat. Seriál Drazí sousedé, kde alespoň byl nějaký děj a vtip a dalo se na něj dívat, zrušili pro nedostatek diváků hned na začátku a tahle hrůza by se měla ve vysílání udržet až do konce!? Prosím vraťe zpátky Ohnivé kuře a zapomeňte, že tento brak byl někdy natočen!!!
    Hrůza a děs.
  • Velke zklamani i kdyz jednou bych se chtel dockat v nemocnici toho,ze by lekari a sestry meli takovy cily zajem o pacienta
  • Proboha, dejte zpět Kuře a nechtějte být dokonalý. Tohle hodně lidí naštvalo a myslím si, že už i vy jste pochopili, že většina přepla na jiný program a kdo se dokoukal, tak byl zhnusen. Neberte dokoukání jako úspěch!!!Pokud to nevidím, nemůžu o tom nic napsat. Nic méně, další díly již vidět nechci "NECHCEME"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit