Přejít na výpis diskuzí

Moderní popelka

FILM 4.3.2007 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A cinderella story2

    Vite že se bude možná točit Moderní popelka 2
    viz: www.hilaryduff.cz
    a jeětě pls hlasujte na www.ocko.tv a www.ujdeto.cz pro Hilary
  • moderní popelka

    Ahoj,lidičky mě se taky ten film moc líbí,ten herec je skvělí,ty šaty jsou skvělí,ten příběh je skvělí atd.,ale proč je to tak skvělí?Odpověď je to americký film v kterém musí být všechno dokonalé.
  • Upa nej filmík

    Tohle je ten nej filmík co sem kdy viděla *14* upa ho zbožňuju a můžu ho vidět pořád dokola pač Chad je úžasnej *14* *14*
  • Super film

    Tento film se si dneska pucil,i když takové filmy me nikdy nebavily, ale tento byl fakt dobrej-hlavně Hil , a taky sem si ho hned skopcil, a nevite nekdo kdy bude film War Inc nekde ke stažení? *14*
  • Moderní popelka

    Je to mociiinky hezký romantický film!!A nejlepší na tom je,že tam hraje krásný páreček Chad Michael Murray a Hirray Duff!!!!!8-) *14* *3* *14* *8*
  • nej film

    Je to nejůžasnější film co ksem kdy viděla!! *4* *14* *1*
  • moderní popelka

    Je to krásný film
    *4*
  • Re: úzasnej film

    jo je to skvely film ,ale nikdy to nevzdavej je lepsi a hilary a cad jsou good,hilary skvele zpiva treba someone s watching over me *14*
  • popelka

    Je to supr filmik a ty šaty klásný *4*
  • docela romantic comedy mno....

    tqak achojik lidicky !!!! Tak asi bych o tom neco mela rict, ze !?! jn... takze uz kvuli Chadu Michaelovi Murrayovi je tato komedie NEJLEPSI!!!! *14* *14* Ikdyz ta Hilarry tam je fakt pekna, ale je porad stejna i v jinych filmech a to Chad neni!!! jinak je to mooooc pekne !!!!! *3*
  • docela romantic comedy mno....

    tqak achojik lidicky !!!! Tak asi bych o tom neco mela rict, ze !?! jn... takze uz kvuli Chadu Michaelovi Murrayovi je tato komedie NEJLEPSI!!!! *14* *14*
  • Re: hmm - djka

    Čau tu djku hrála Aimee-Lynn Chadwick.
  • úzasnej film

    tento film me naprosto dostal. od té doby co jsem ho videla poprvé jsem ho videla uz snad tisíckrát. uz to nemá cenu ani pocítat. Hilary Duff je ten nejúzasnejsí clovícek na svete a filmy s ní jsou naprosto dokonalé. jako moderní popelka *4*
  • Re: Re: ...

    Je to NEJ film,ktery jsem v posledni dobe videla. *4*
  • Re: ...

    JJ mě se taky hrozně líbil *3*
  • hmm

    Ahojky, newite prosiiiim, kdo hral tu djku??? Diky predem, jestli to sem nekdo pisnete, diiiiky *3* *1*
  • Re: ...

    JJ, už se těším, až se na něj dneska večer kouknu!!! *4*
  • ...

    Je to fakt doooost husty filmecek... Stoji za tto sa na nej podivat... *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit