Přejít na výpis diskuzí

Moderní popelka

FILM 4.3.2007 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: the best romantique

    všímáte si že hilary hraje v těch nejlepších fimech *14* je to fakt best film *14* *4* *4* *4* *14* *1*
  • Už vím

    no tak moji otázku už považujte za zbytečnou. No jo to je tak když se někdo nepodívá prvně na ostatní příspěvky *3*
  • Nevíte název písničky a zpěváka

    Ahojky, chtěla jsem se zeptat nevíte, kdo zpívá tu písničku, co hraje, když Sam a Astin poprvé spolu tančí na tom plese venku??? dík moc *3*
  • love

    *14*ten kluk co hraje toho prince je fakt božskej....úpa ho žeru...kdybych mohla tak ho zbalim.... *14* *14* *14* *14* vrostě je nádhernej
  • the best romantique

    tento film je naprosto úžasný.....Chad je úplně nádherný a Hillary super zpěvačka *4* lepší slaďák neznám *5* *14* *14* *14* *4* *8*
  • Miluju

    Miluju tenhle film *14* jako chada *14* a hilary je uplne bezva zpevacka...proste celej film je bezva *3*
  • chadicek

    chad je nadhernej shodly sme se ja i moje kamosky *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: nic

    ty ses trapnej!!!
  • nej film

    moje oblíbená herečka a zpěvačka je Hillary Duffb a tohle je úplně svělý film kdo ho ještě neviděl tak ať ho zkoukne hill a michael jsou super *14* *14* *14*
  • super

    je to užasnej film na stejny urovni pro me jako nikdy to nevzdavej...:-) e to super:-*
  • seznameni

    ktery princ se mi ozve?
    znacka:sem fans peckovinek *14*
  • Re: ehm...

    nahodou je to super film a zajimalo by me jak bys to pojala ty *9* *9*
  • chad michael muray

    *14* chad michael murray je asi nejkrasnejsi herec co muze byt *14*
  • Re: Re: BLBOST

    sory holka ten film je fakt peknej a dyz se ti nelibi nehodnot to *16*
  • Re: hledám prince

    je to fakt běkná holka chtěl bych jí vydět *14* *14*
  • Re: ...

    Jo, jasně - písnička to je - I´ll be the greatest fan of your life - Edwin McCain
  • hezkyfilm.cz

    hillary duff je tam fakt hezká *14*
  • nic

    ten film je fakt trapnej... *16* *16*
  • ahoj

    je to strasny moc detský *13* *5* *16* *3* *10* *15* *5* *4*
  • je fakt super

    tento film máme doma je fakt stráášně super je ště sme od hilary duff jiné filmíky ale tento se mi fakt líbí *3* *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit