Přejít na výpis diskuzí

Moderní popelka

FILM 4.3.2007 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • super film super film super film proste boží *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ahoj ten film je strašně hezkej teda mě se strašně líbil
  • úplne boží fil miluju ho *14*
  • Opravdu krááasnýy film....Strašne se mi líbi... *14* *2* *15* ...mimochodem aj úžasná komédie...
  • Ahojky nevíte náhodou jak se jmenuje ta písnička která hraje když jde po těch schodech na plese. Přede děkujíííí.... *4*
    • the best day of my life-jesse mccartney
  • jackie28

    cinderella story

    krásnej filmík...koukám se na něj hodně často a nikdy mě neomrzí:) *3* nejhezčí je stejně ten konec..strašně se mi líbí ta líbačka v dešti:) *4* jůůůů taky by se mi líbačka v dešti líbila...škoda že je to taková nereálná pohádka...ale je to moooocinky krásnej filmík..jak už jsem jednou napsala *1*
  • Já to love

    Já se nerozbrečela ale jako fakt je to nádhera..Love...Život jako Sam bych brala půl na půl Rodiče svý a oba restrauraci a děj s příběhem taky kdybych byla herečka tak ten film hraju furt prostě ho zbožnuju...Pouštím si ho co nejvíc to de.. *14* *14* *14*
  • -leni-

    ???:-*

    Ahojíík newíte někdo jak se menuje ta písnička co hrajou když sam tancuje z austinem v tom altánku?? *3*
    • jackie28

      Re: ???:-*

      je to I'll be-zpívá to Edwin Mccain *1*
  • lenca111

    Bestik

    moderni popelka je fkt zuzo...jo zalozila sem si profil pred chvili a hledam new pratele tak pls kdo chce tak si me ulozte ja si was 100% ulozim taky...dikiss predem *3* *14*
  • tulisek11

    jak se jmenovala ta pisnicka 2 na tym vecirku????????????? *7* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4*
    • mileyhilary

      Re: tulisek11

      The Best Day of my life

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit