Přejít na výpis diskuzí

McLeodovy dcery (TV)

FILM 4.3.2007 
160 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stevie

    No tak jsem víc zapátrala a zjistila jsem že Alex opravdu umře!!! *9*
  • Jodi-Stevie

    Ahoj zajmalo by mě jestli opravdu Alex a Davev umřou????? *7*
    • Re: Jodi-Stevie

      Ahojky alex a dave určitě neumřou akorat si alex v 7.sérii vezme steave..konečně
  • Jodi

    Ahojky. Nevíte jestli se dá Jodi dohromady s Mattem nebo s Rileym? *7*
    • Re: Jodi

      bude s mattem/robem
      • martinaset001

        Re: Re: Jodi

        ale nezemre jen to prectivali
  • blanik90

    Stevie a Alex

    Ahojky, hele nevíte jak to nakonec dopadne se Stevie a Alexem??Myslela jsem, že budou spolu, ale teď je tam ta Fiona... *9*
    • Re: Stevie a Alex

      Ahoj stivi a alex se vezmou ale pak alex zemre protoze na nej spadne nejaka vetev od stromu a stivi porodi maleho chlapecka *3*
    • Re: Stevie a Alex

      Čauky,náhodou jsem zkoukla všechny díly,sice v angličtině,ale aspoň něco.Steave a Alex se opravdu vezmou,ale Alex zemře dřív,než se narodí jejich sym.A potom ještě zemře Dave,takže jsem si poplakala a vůbec nevím,jak ten seriál bude dál pokračovat a hlavně o čem bude,když tam umírají samí hlavní herci.Je to mazec a jsem z toho uplně v šoku!!! *9*
      • Re: Re: Stevie a Alex

        Ahoj, máš pravdu, Alex umře. Už na to koukat nebudu. Bez něho to už nebude ono a je to hodně smutné, když už budou konečně se Stevie spolu. On autorů to je pěkně hnusný!!!!
    • Re: Stevie a Alex

      stevie a alex se vezmou a budou mit dite ale alex bude muset odjet tak tam chvili nebude.nick neni mrtvej za par dilu se objevi.pak s tess odjedou spolu a uz tam nebudou
    • Re: Stevie a Alex

      no víš jeto mrcha *16* *10*
    • Re: Stevie a Alex

      Stevie a Alex budu spolu aj sa zoberu a budu mat dieta
      • Re: Re: Stevie a Alex

        Ahojda, je super, že se dá Stevie s Alexem dohromady. Ale podle toho co jsem viděla za ukázky na youtube mi příjde, že pak Alex umře. Doufám, že se mýlím, ale pak je v úvodu už jen Stevie a Alex tam vůbec není.Nevíš o tom něco? Fakt bych se ráda mýlila. Po Claire by to byl další šok *9*
  • Clair

    muze mi nekdo rict co se stalo se Šarlotou dcerou Clair? prosim napiste mi na e-mail diky moc
  • gallico

    Pomoct

    Ahoj nevíte náhodou někdo kdo naspíval úvodní píseň ktomuhle suprovímu seriálu moc dík za odpověď. *4*
    • Re: Pomoct

      ahoj je to Rebecca Lavelle a jeto Mcleod´s daughters them song
  • :-D

    Ahojte.. je to uplně supr seriál... bez něj se už nedá žít, akorát me dost nastvalo jak tedka nick a tess odjeli, nevíte nekdo jestli se nick jeste objeví v seriálu? a taky me dost stve jak se porád vsichni rozcházej a pak scházej, až na to jak Jodi odjede a už se nevrátí, to je až sedmá řada myslím, ale ona a Kate jsou NEeej... *14*
    • julie.net

      Měli by se vrátit

      Neboj měli by se ještě vrátit, Tess i Nick. Musí splodit ještě seriálové potomstvo. Představitelka Tess Bridie Carter totiž v době natáčení řady, která teď běží totiž čekala miminko. Bylo to už na ní pěkně vidět než odjela za Nikem.....
      • Re: Měli by se vrátit

        Tess a Nick by se měli vrátit *3* *4* *1*
    • kalousovamarcela

      Re: :-D

      Tess se určitě vrátí ještě před koncem páté řady.Nick nevím,zda se vrátí,na satelitu(VOX)běží šestá řada a tam je to dost nejasné.Také jsem slyšela,že je už natočeno osm řad. *4*
  • kalousovamarcela

    Nick

    Zjistila jsem,že na satelitu na stanici VOX také vysílají tento seriál,jsou tam napřed,tak nebudu nic prozrazovat,ale vadí mi tam co udělali s Nickym *9*
    • Re: Nick

      A co udělali s Nickem? Bude tam dál hrát nebo umře??
      • Re: Re: Nick

        ja si myslim že umře *4*
  • Sháním

    Ahojky, mám prosbičku. Neviděla jsem polovinu dílů z první série. Nemáte to někdo natočené? Byla bych moc ráda kdyby se našel někdo kdo by mě to mohl vypálit a poslat. Poštovné a dvd samozřejmě uhradím. Odepište mi na email. Díky Andokai *4*
  • Nepovedený dabing Steve

    Dívám se na Mclaudky na ČT1(dřív jsem o něm nevěděla)aBOHUŽEL ne úplně od začátku. Nikdo mě na něj neupozornil, že je tak SUPER. I tak už jsem viděla pěkný kus a zvykla si jak na osobnost Steve, tak na její pěkný "český hlas". Teď se mi ale zdá, že změnili její dabérku (nevím, jak se jmenovala ta původní. Najednou začala mluvit jako Ivana ANDERLOVÁ. Vcelku proti ní nic nemám, jako princezna v českých pohádkách byla docela dobrá, ale ten její hlas mi teď k Steve NAPROSTO nesedí, ba přímo mě DĚSNĚ ŠTVE, úplně mi to ruší požitek z filmu. Zajímá mě, jestli jen mě, nebo to ještě nekomu jinému TAK MOC A MOC vadí. NAPIŠTE! Stejně se s tím už nedá asi nic dělat, pro Anderlovou je to holt dobrý kšeft, ale myslím, že to poškozuje ten seriál. Steve teď KŇOURÁ jako rozmazlená princezna. Tak to vidím já. Už dost dalších nemilých překvapení po smrti Claire. *9*
    • julie.net

      Re: Nepovedený dabing Steve

      To mi povídej. Taky mi nesedí měnění dabérů. Se Stevie to byla i dabérka Tess, teď mi příde, že už Stevie dabuje ta stará, ale zase mi příjde, že Meg dabuje někdo jiný. Je to jako když sem si teď koupila film Zalňačka a Funého daboval Lábus místo Filipovského. Na to se pak nedá koukat. Přece člověk taky jen tak ze dne na den nezmění hlas...... Ze smrti Clair sem byla také moc smutná, ale Lisa Chapel chtěla opustit natáčení. Bohužel umírání v seriálu bude ještě bohužel pokračovat..... *9*
    • Re: Nepovedený dabing Steve

      Souhlasím s tebou, výběrem dabérky se vůbec netrwefili. I když Andrlový přemlouvá dobře, hlas je úplně odlišný od původního hlasu Stevie. Nemůžu si na to zvyknout,vůbec se zabarvením, výběrem hlasu netrefili.
    • Re: Nepovedený dabing Steve

      Tak prece jenom ma nekdo stejny nazor na ten dabing:)Naprosto souhlasim..Andrlova proste nema na ten predchozi dabing. A taky by me moc zajimalo,kdo ji namluvil prvni..nikde jsem tohle nezjistil..pokud to nekdo vite,tak to sem prosim napiste...diky
    • Re: Nepovedený dabing Steve

      Ahoj,úplně s tebou souhlasím.Také jsme o něm nevěděla a teď nevynechám jediný díl.Ten hlas mě taky pěkně rozčiluje.No nic s tím neuděláme:)Za minutky začínají Mclaudovky mažu *1*
    • mestlinka

      Re: Nepovedený dabing Steve

      Máš pravdu,Andrlová k ní vůbec nesedne,jakýho chytráka to v dabingu asi napadlo *9* .Jinak seriál je super,sleduji ho až od půlky,ale smrt Clair jsem taky probrečela.No a Nick je k sežrání ,nevíte o herci(Myles Pollard)někdo něco víc? Pa pa Mestlinka.
    • Re: Nepovedený dabing Steve

      Já se taky hlásím. Když jsem uslišela ten nový dabing, tak se mi zježili všechny vlasy. Tvrdý holky a mluví jako ufňukaný Uršuly. Jak Steve tak i Tess. Má to opravdu negativní dopad na požitek. *9*
    • Re: Nepovedený dabing Steve

      Ja sa tiez pridavam je to teraz take upistane ale aj Tess zmenili dubing a tiez je to sila ale co uz. *9* budeme si musiet nato zvyknut snad si zvykneme a bude to zase ok
    • Re: Nepovedený dabing Steve

      dávám ti za pravdu mě to taky tahá za uši už to není ono.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit