Přejít na výpis diskuzí

McLeodovy dcery (TV)

FILM 4.3.2007 
160 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 7.série

    Ahoj všichni McLeoďáci,nezapoměńte se dívat na 7.sérii od pondělí do čtvetka v 20:00 na Hallmark channel !!!!!!!! *3* *3* *15* *4* *4* *5* *5* *8*
    • Re: 7.série

      Neboj nezapomeneme!!!!!!!! *13* *13* *13* *14* *14*
      • Re: Re: 7.série

        A pls nevíte co bylo ve druhým a čtvrtým díle ????????? *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
        • Re: Re: Re: 7.série

          Hele tak se koukni dneska a zítra na Hallmark od 14 dávaj reprízi!!!!!!! *3* *3* *3* *4*
          • Re: Re: Re: Re: 7.série

            Hele nevíte jak to dopadne s Alexem a Stevii?????Vím že se vezmou a pojedou na svatební cestu i to že bude Stevii těhotná ale nevím proč se ze svatební cesty vrací sama???????????pls *7* *7*
            • Nikky

              Hele koukni na www.youtube.com a najdeš tam jednotlivý díly a i něco na víc *4* *4* *4* *8* *8* *8*
            • Re: Re: Re: Re: Re: 7.série

              ježiš tak to mi říkáš děj napřed. Pšššt *1*
  • bílá, barva smrti

    Tak tenhle díl mě vážně sebral, bulela jsem jako děcko a večer jsem před usnutím měla pořád před očima mrtvou tvář Claire a Alexe. Sice jsem věděla, že umře, ale podívaná to byla drastická.Autoři to měli udělat nějak jinak, myslím, žé to nebyl dobrý nápad. Claire umřela máma, pak táta a teď sama. Myslím, že je to děsná opakující se historie. Ještě se na pár dílů podívám, ale bez Claire už to nebude ono. Byla nejlepší a až odejde ze seriálu i Tess tak na to koukat nebudu. To už by měli i změnit název seriálu, protože to s Mcleodkama nebude mít už nic společného. Ani Titanic mi tak nedostal jako smrt Claire. Vím, je to jen seriál, ale tohle bylo vážně drsný. Už jen ta scéna. Nutí mě dokonce přemýšlet o smrti. *9*
    • julie.net

      Re: bílá, barva smrti

      Přejmonovat by ho mli až odejde poslední ze ster Mcleodových, Jodi....
  • pomoc

    Ahoj pls newíte co se stalo se vztahem Kate a Dave??????????pls dyt to byl tak hezkej pár!!!!!!! *7* *7* *7* *7* *9*
    • Re: pomoc

      Ahojky, asi je momentálně nechaly chvíli v klidu, ale co jsem koukala na yotube, tak si asi spolu začnou. Ale jak to dopadne to už nevím. Vím, že pak Dave někam odjížděl. No nechme se překvapit ne? *1*
  • Svatba

    už se těším na svatbu Stevii a Alexe!!!!!! *8* *14* *4* *4* *14* *8*
  • :-)

    caute ja som len na 3 serii co dava Ct 1 ale ten serial fakt zeriem.nema chybu *14* je to taky super oddychovy serial, ktory tu uz davno nebol
  • mnotak....

    Hele lidi je evidentně cidět že tento super seriál má spousty fanoušků tak by sem tak y mohl nějaký zajít nnn?????? *8* *8* *9* *9*
    • Re: mnotak....

      Sem tu *1* Já tenhle seriál zbožňuju...
      nedivim se, že je v Austrálii nejoblíbenjší. *14*
  • Jodi-Stevie

    Ahoj zajmalo by mě jestli opravdu Alex a Davev umřou????? *7*
    • Re: Jodi-Stevie

      Ahojky alex a dave určitě neumřou akorat si alex v 7.sérii vezme steave..konečně
  • proc?

    ahoj, nevite, proc autori nechali claire zemrit?...jinak Becky mi tam taky chybi..
    • Re: proc?

      autori sa rozhodli na zaklade rozhodnutia Claire /Lisy Chappell/ nepokracovat s postavou Claire.Lisa je vytazena herecka a sama sa rozhodla ukoncit ucinkovanie v seriali. Ale ze to spravia takto kruto to som teda necakala.
  • Soutěž O NEJ celebritu

    Ahoj, všem co mají rádi Stevii- hraje jí Simone Jade Mackinnon. Prosím, mohli byste mi dát hlas na blogu:
    gallico.blog.cz
    Je tam soutěž o NEJ celebritu, 2.kolo , tak jestli byste mohli dát hlas Simone . DÍÍÍkky MOOC *3*
    • Re: Soutěž O NEJ celebritu

      RADA TI DAM HLAS JSI OPRAVDU NEJ CELEBRITA!!!!!!!!!!!! *4*
  • Písnička

    Hele nevíte jak se jmenuje ta úvodní písnička díky
    • pppettulla

      Re: Písnička

      Rebeca Lavelle - Theme From McLeod's Daughters

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit