Přejít na výpis diskuzí

McLeodovy dcery (TV)

FILM 4.3.2007 
160 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kvetuska.andilek

    McLeodovy dcery

    McLeodovy dcery je naprosto úžasný seriál, na který se dá koukat. Super herecké obsazení a zajímavý příběh *4* *4* *4*
  • Nej Celebrita

    Ahoj všem, co mají rádi ¨Simone Jade Mackinnon- Stevii
    at jí dAJÍ hlas na blogu:
    gallico.blog.cz
    Díííkky y mooc
    Je tam už 5.kolo a ještě pořád nevypadla, doufám že těch kol už bude málo:), *1* *3*
  • Alex zemře

    Alex zemře,viděla jsem to na YouTube, mám ten seriál moc ráda,ale štve mě,že moji oblíbenci buď někam odjedou nebo zemřou, nevím jestli se budu dívat na 8 řadu,protože to bude moc smutné,když zůstane Steve sama s dítětem. :-(
  • DVD

    Ahojky, scháním dívka Mcleodovek, pokud možno tak všechny řady, tak kdo by měl, moc ráda je odkoupím, ale pouze kvalitní a v češtine. Budu ráda i za informace, na kterých stránkách si můžu stáhnout jednotlivé řady díky pa
    • Re: DVD

      ahoj, tady mas odkaz, na prvi az treti radu, http://rapidshare.com/users/INB1AU/ , vzdy musis stahnout 4casti a pak je v pocitaci extrahovat, heslo je: warforum
  • veruska17

    Mc leodky

    Ahoojky lidi nevite esi se natači i 9 řada Mc leodovich dcer? a ještě sem se chtěla zeptat jestli někdo nevi jeslti se tam ještě objevi Tess Nick a Dave nebo Jodie.. diky čč
  • Soutěž O NEJ celebritu

    Ahoj, všem co mají rádi Stevii- hraje jí Simone Jade Mackinnon. Prosím, mohli byste mi dát hlas na blogu:
    gallico.blog.cz
    Je tam soutěž o NEJ celebritu, 2.kolo , tak jestli byste mohli dát hlas Simone . DÍÍÍkky MOOC *3*
    • Re: Soutěž O NEJ celebritu

      RADA TI DAM HLAS JSI OPRAVDU NEJ CELEBRITA!!!!!!!!!!!! *4*
  • lasnatak

    Na mém blogu je sotěž

    Na mém blogu je soutěž o nej postavu v Mcleodkách tak se mužrte zapojit.....
    www.svetznadhledem.bl og.cz *3* *3* *3* *3*
    • Re:stáhnutí seriálu

      Ahojky prosím prosím nevíte někdo kde by se daly stáhnout McLeodovy dcery od začátku 7.série?????????PROSIIIIIIIIIIM *7*
      • Re: Re:stáhnutí seriálu

        ahoj, mám kompletní série 1.-6. a sedmou stahuji průběžně jak běží v televizi. Stáhla jsem si to na CzTorrentu...nebo se podívej na CZshare. *3*
        • pixle

          Re: Re: Re:stáhnutí seriálu

          Ahioj rewoll prosím já bych od tebe ty Mcleodovy Dcery koupila a jestli je ještě máš napiš mi prosím na ClairandTessMcleod@seznam.cz dík jsi *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
        • Re: Re: Re:stáhnutí seriálu

          Ahoj jaka je cela adresa z kade to stahujes???dik
      • Re: Re:stáhnutí seriálu

        Ahoj ja zrovna mam aj 7 seriu ale este na nete zatial nie je ale ked CT1 skonci tuto seriu tak ju hodim na net a poslem ti linky teda ak chces
    • lasnatak

      Re: Na mém blogu je sotěž

      Spletla sem se www.svetznadhledem.blog.cz *3* *3*
  • Alex a Stevie

    Mě je to STRAŠNĚ LÍTO!!!! Že Alex umřel!!!!! *9* *9* Měla jsem ho Moooooccccc ráda.!!!!!! A je to fakt hrozně ale hrozně smutnný!!!!!!!!!!! *9*
  • už to jde do háje

    Už těch lidí odešlo moc, aby to ten seriál mohl unést, v osmičce už se to projeví extrémně. Ale jinak jsem ten seriál měl fakt rád.
  • wertulda

    LEDOVÉ OSTŘÍ 3

    Lepší je Ledové ostří 3(The Cutting Edge - Chasing the dreams). Podívejte se na to na: http://www.youtube.com/watch?v=EReh J4GAPRs&feature=related
    !!!JE TO JEDEN Z NEJ FILMŮ!!!
    !!!NA 100% SE NA NĚJ MRKNĚTE!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit