Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HBP

    Tento díl se mi celkem líbil, řekla bych, že byl zatím nejvtipnější. Což je trošku škoda, neboť sem se těšila na pořádnou akci a té tam moc nebylo. Jinak hlavní postavy už konečně dospěly. Hlavně Tom Felton, na tom sem upřímně mohla oči nechat a podle mě svoji roli zahrál fakt úžasně a scény s jeho trápením mi přišly dojemnější, než smrt Brumbála. Knížku sem sice nečetla, ale i tak souhlasím, že některý scény se pěkně vlekly a nebo tam nemusely být vůbec, ale to už je názor člověka :)
    • natali.rose

      Re: HBP

      úplně s tebou souhlasím,Tom je tam vážně náááádhernej a jak brečel v koupelně mě taky dostalo*14* ale docela mě překvapil i Ron a to jeho vypracované tělo *15*
  • l.enik

    Tom Riddle

    Ahojík,nevíte kdo bude hrát Toma Riddlea?Bude ho hrát ten stejnej jako v Tajemné komnatě?Dík za odpověď *3*
    • Re: Tom Riddle

      kdo ho bude hrát máš tady napsané,bude to někdo jiný než posledně
  • kevin91

    odpoved

    protoze letos ma Warner Bros vydelano ale pristi rok nema krome (jeste ke vsemu financne nejisteho) Terminatora IV nic jisteho a proto to posunuli...aby meli jistotu ze pristi rok neco vydelaji *9* neboj se me tim nastvali taky
    • Re: odpoved

      aha tak to sem nevěděla dík
  • petraaa

    Harry

    Teď jsem přijela z kina a bylo to úžasné, fakt se to pěkně povedlo natočit, ty scény s ronem jak mu dala ten lektvar lásky a jak byl ,,mimo,, to bylo fakt dobré. S Brumbálem to bylo smutné.
  • harry potter

    myslim ze premiera je na 16.7.2009 pekne me stve ze to posunuli*9* ale asi za 7 mesicu to konecne uvidime zetim se muzeme spokojit s traileramaco nam warnwri serviruji
    *3*
  • ...zuzika...

    DVD

    Co nevidět vyjde Harry Potter a princ dvojí krve na divku *3* jupííí, už se těším, jak malé dítě *1* naposledy jsem ten díl viděla v kině a to už je pěkně dlouho...asi už vím, co chci na Vánoce *15* *14*
  • děs

    Film se mi celkem líbil, až na to, že mi to přišlo jako nějaká parodie...četla jsem i knížku a podle mě to hrozně zkrátili a předělali, některé scény tam chybí...jiné tam vůbec nemají co dělat...některé jsem si při čtení knížkypředstavovala úplně jinak...-například polibek Harryho a Ginny.
  • dabing

    upozornuju ze v kinech je HP6 s ceskym dabingem!!!doufam,ze jim nedaji jiny hlasy to bych zase celej film jenom brucela a nadavala...
    • Re: dabing

      Opravdu?To je fajn..taky doufám,že jim dají hlasy,které měli v předchozích dílech.
  • janik16

    to bylo dobrý

    Harry s Hermionou z tou záclonou ... ,,musela sem od něj utect je nechtnej´´ a o něčem se baví , přijde tm číšník a ptá se na ty dračí vdolečky (bo co to bylo) a oni odmítnou - ,,dobře děláte strašně po nic páchne s úst´´ a hermiona si toho nacpe plnou hubu ,,to ho snad odradí´´ potom odejde a přijde tam ten Cormak a dá si ty vdolky ,, hmm to je dobrý co to je?´´ harry na to ,,dračí koule´´ a po chvilce když tam přijde Snape tk mu pozvrací nohy ...to bylo mo
  • justia

    kino

    no tky jsem byla v kině a zklamalo mě to....na konci má být podle knížky bitva,která tam není...Zato schoří Ronovo rodině důma to nemělo být ve filmu.A Bill(Ronův bratr)tam taky nebyl...a to se má v dalším díle ženit a tady ho měl pokousat vlkodlak...Skrátka ZKLAMALO MĚ TO.... *9* *9* *9* *9* *9* *9*
    • katuska162

      Re: kino

      Moje řeč!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit