Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • good

    harry potter ne suprovej az uzasnej mam ho hrozne rada mam doma dily od 1-6 ale prosim vas chtela by sem se zeptat kdo daboval to freda a george wisleyovi nejak tak se pisou jejich primeni ja nevim *4* proste jsou to ronovo brachove (ty dvojcata) diky moc *4*
  • olousek

    Celá vyrěšená na filmík

    Taky se mooooocinky těším na HP6...Doufám, ale, že bude lepčí než 5 *4* ale podle trailerů to už tak vypadá!Strašně se těším na začátek jak tam bude ten neporušitelný slib a taky na souboj draca a harryho(Tyhle dva upa zbožňuju!)a taky jak ten konec udělaj!=) *4* Určo an to pudu do kina
  • without dubbing...

    Doufám jen, že to bude bez dabingu, titulky stačí, ne?...;)
    • Re: without dubbing...

      jj , stačí. A jestli někdo říká že ne , tak potvrzuje , že je línej číst. *3* *15*
    • cajushka

      Re: without dubbing...

      jj.. si myslim... už to přece není žádnej film pro malý haranty.... a navíc v originálním znění je to mnohem lepší.. ten kdo nestíhá číst tituůlky, ať na to rači ani nekouká.. jak už jsem řekla.. tenhle díl už není pro mylý děti!!!!! *13* *5*
  • ach jo

    ach jo ja az bude premiera tak sem zrovna na dovoleny *9*
  • zanesskaaaa

    tešeníí

    uplně se těšim až to bude 15.7.09 v anglii bo kde to m premiéru.. hned si to tak za dva dny stáhnu.. supééér:D:D
  • nevíte jak?

    Chtěla bych se zeptat jestli nevíte esli bude hp do kin rozdělenej na dva díli někdo mi říká že prej jo takže bych to ráda věděla,protože ho miluju
    Děkuju za odpověd *14*
  • nevíte jak?

    Chtěla bych se zeptat jestli nevíte esli bude hp do kin rozdělenej na dva díli někdo mi říká že prej jo takže bych to ráda věděla
    Děkuju za odpověd *14*
    • mishqa

      Re: nevíte jak?

      ne je jenom jeden díl.. až relikvie smrti bude na dva..a tase teprve točí!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit