Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ach jo

    ahoj jako mě to celkem naštvalo že se ta premiéra 6.dílu posunula.Nevíte náhodou někdo proč??vždyť natočený už to je ne??
  • Asi vím proč ty filmy nejsou přesně podle knihy

    Ahoj premíslela sem a dosla sem k tomu ze Rowlingová chtela filmy jen upozornit na své knížky ptz nemuzete srovnávat krásné posání deje proti prosekaného filmu .nechci narážet na filmy ptz je to uspokojivé stvátnění... museli by byt herci hyperaktivní aby mohli uzkutečnit celý děj .. no to je můj koment no .. jestly proti tomu neco máte tak se taky vyjadřte aspon se poucím :) .. snad si pohrají s dějem Relikvií smrti kdyz si to rozdělili na dvě části .. snad no snad .. *3* tak ahoj budu rády kdyz se ktomuto vyjádříte :)
    • ...zuzika...

      Re: Asi vím proč ty filmy nejsou přesně podle knihy

      Jo já si myslím něco podobného. Podle mě je fajn, když je ten film trochu o něčem jiném, než kniha. Nemusí to být úplně stejné! Aspoň si hodně lidí přečte i knihu. Všechno má své kouzlo a nemusí to být na chlup stejné, proto se mi Harry Potter a princ dvojí krve líbí. Nesrovnávám ten díl s knihou....ikdyž něco bych tam přece změnila! Teď je to hodně zaměřené na vztahy, dala bych tam trochu důležitější věci nebo třeba nějakou hodinu černé magie se Severusem! *3* *14*
      • 1_bella_7

        Re: Re: Asi vím proč ty filmy nejsou přesně podle knihy

        Musím súhlasiť!!! *4*
      • anninka0001

        Re: Re: Asi vím proč ty filmy nejsou přesně podle knihy

        naprosto souhlasím!byla by to asi dost nuda,kdyby filmy jen kopírovali knížku.třeba ta scéna s dračími koulemi mi přišla skvělá-a přitom to v knížce vůbec nebylo *4* .jediné,co mi tam opravdu chybělo,byla moje oblíbená postava-Severus Snape.toho tam pořádně odflákli! *5* tak už jsem zvědavá,jak vyřeší sedmý díl *1*
  • tesim se!

    uz aby to tu bylo! stejne by jim to vydelalo i kdyz je krize!!protoze ja na nej pojedu klidne za posledni prachy *1*
  • piper002

    ...

    bože já se tak nehorázně těším...dnes jsem viděla v pořadí třetí trailer, a ten se mi líbí nejvíc..totálně mě dostal...sice mě naštvalo(co naštvalo, vytočilo mě to, ptz už o prázdninách sjem se nemohla dočkat listopadu a najednou byla premiera přesunuta na červenec, to znamenalo skoro další rok čekání) když přesunuli premieru, ale na druhou stranu jsem ted celkem ráda, ptz alespon se máme na co těšit a je fakt že ted byl fenomen Stmívání a tak by to všichni srovnavali ješět víc..no udělali dobře...takhle už bychom měli po premieře, ale ted se mužeme ještě pořádně těšit:)
  • No nevím...

    Je pravda, že i mě film trochu zklamal. Scény samy o sobě byly skvělý, ale dohromady mi to přišlo tak nějak divně 'sešitý'..A Ginny byla fakt na každym kroku, místo aby tam dali třeba Fleur. Z knížky jsem získala dojem, že byla Tonksová v depresi, tady ale v depresi nějak moc nevypadala. Ale Snape a Bellatrix jsou stejně nejlepší! A mladej Tom Raddle byl takovej hezkej...a co ze sebe udělal *9*
    Já vážně nevim, jak to přežiju, až v sedmičce Snapea, Tonksovou, Remuse, Hedviku a Freda zabijou... *9*
    • nikynka17

      Re: No nevím...

      Přesně jako věděla jsem že umře Snape ale že umřou i tyhleti tak to jsem nevěděla ale škoda že umřou *9* *10* *9* *9* *13* *5* *8* *16* *8*
    • anyxx

      Re: No nevím...

      Ale zajímalo by mě že Remus a Lupin se v 6.dílu zasnoubily ale ve fimu to tak nebylo škoda:( a hrozný na tom je že Lupin a Tonksová maj spolu dítě(aspoň v knížce to bylo)
    • Re: No nevím...

      Jo a Snape mi vadit vůbec nebude... *15* *15* *15* *15* Ale ti ostatní jo a moc *9* *9* *9* *9* *9*
    • Re: No nevím...

      Díky ,že jsi mi prozradila na co se mám připravit,zatím to čtu ze začátku.Hedviku vím ta zemřela když se Harry stěhoval.Jo a Fred ten na to ucho,že?A Pošuk to taky vím to samí co z Hedvikou.,Ale ,že Tonksnová z Lupinem... To jsem nečala,vždyt´ se tam na začátku vzali.Nooo je to čím dál horší.Umírá tam čím dál víc lidí..... *9* *9* *9* *9* *9* *9*
    • 1005nc1989

      Re: No nevím...

      hele dík za prozrazení děje, nemuselo být....
  • Supeer

    Mě se ten film moc líbil, až na to že umřel Brumbál a některé věci tam byly úplně jinak než v knížce - např. hořelo Doupě. Ale líbí se mi, že se dá Harry konečně dohromady s Ginny a taky Fred a George Weasleyovi jsou super! Už se těším na Relikvie *3*
    • Re: Supeer

      Souhlasim, Doupě a Harry v bufetu tam neměli co dělat, těšila jsem se, jak pro něj rumbál přijde a ono tohle...závěrečná bitva pěkně odfláknutá, ale jinak to, jak tam rozebírají ty vztahy (Ron a Levandule, Harry a Ginny atd.) je moc fajn, do toho Draco a jeho úkol, prostě super.
  • anetush.qa

    Blby\Dobry

    Film je mazes dobrej ae stve mne ze jak se tam libal s Ginny tak o teda odbyly a vubec tam ani nebylo receny ze spolu choi coz v knizce bylo a pak na konci Hermiona rekla ze si na to Ron zvikne ae na co??:D a pak na konci se spolu meli rozejit a to tam taky nebylo!!!:D
    • jirkas007

      Re: Blby\Dobry

      to je pravda taky sem četl
    • wyrda8

      Re: Blby\Dobry

      víš co kdyby se tam mělo nacpat všechno tak to potrvá4hodiny...sice tam byla čtvrtina knížky,ale i taK To bylo dlouhý ažaž...Bylo to dobře natočený a to stačí,ne? *3*
  • můj názor 2.část

    A nakonec Brumbálův pohřeb. Jak někdo mohl vynechat takovou část? Místo různých romantických scén mohlo být použito více brumbálových vzpomínek v myslánce a také se mohl režisér více věnovat Harrymu a Giny. Z filmu totiž vůbec nepochopíte, že se Giny rozešla s Thomasem a ani tam nezazní, že se s ní Harry rozchází. Harry také vůbec neobjeví diadém, který je docela dost podstatný v posledním dílu. V každém případě i přes tuhle mou kritiku se mi film celkem líbil. Jak říkám, bylo to vtipné :) akorát ty akční scény mi opravdu chyběli a myslím, že nejsem sama. Také velké plus bych dala za to, že Brumbál konečně neměl vlasy natočené do kudrlinek :D ;)...Také jsem si přečetla, že film nebyl tak dobře natočený oproti pátému dílu (který mi přišel opravdu skvělý a ze všech natočených Potterů asi vážně nejlepčí), protože samotná kniha princ dvojí krve je nejslabší. To si ale opravdu nemyslím. Šestá kniha je totiž velmi chytlavá a napínavá naproti tomu v celém pátém dílu se nic neděje, až na konci se všechno semele. Takže na to, jak je pátá kniha nejhorší, je film úžasný a s šestým dílem? No neříkám, že film byl nejhorší, myslím, že nejméně se povedla trojika, ale nebyl to takový trhák, jak jsem očekávala :( Každopádně názor si udělejte každý sám ;)
    • taniskaaa

      Re: můj názor 2.část

      Teď si fakt řekla úplně přesně všechny moje slova,myslela sem si že to bude lepší a úplně mě zaskočilo,že tam některé naprosto podstatné věci vynechali... Třeba že Weasleyovým mohl shořet dům,že tam nebyl Bill,kydž ho pokousal Šedohřbet,nebo Brumbálův pohřeb a některé vzpomínky úplně vynechali...Nebo sem si taky myslela že tam bude víc scén s Harrym a Ginny, protože v knížce se píše že byly spolu mnohem častěji... Nebo taky si myslím že to dost divně skončilo... Ale každopádně sem zvdavá jak natočí 7,protože některé věci vůbec nebudou navazovat. Nebo tam taky vůbec nebyla Fleur. Myslím si že ten co četl knížku tak byl celkem zklamaný,každopádně já sem celkem byla... Ale jinak to bylo dobrý,některé scény sem si představovala jinak ale bylo to dobrý... Všichni mě teď určitě začnete kritizovat že to není pravda,ale je to můj názor... *4*
      • Re: Re: můj názor 2.část

        já tě kritizovat nebudu protože cítím to samé..pro lidi, kteří četli knihu je to celkem zklamání..navíc by mě fakt zajímalo jak na to navážou v dalším díle..třeba, kde bude svatba když doupě zhořelo?..nemluvě o to mže Fleur tam nebyla vůbec..
      • zuzikbubu

        Re: Re: můj názor 2.část

        jj taky s tebou souhlasim ;)...takže doufám, že kritizovat nezačnou, páč máš úplnou pravdu ;)
  • escarlate

    HP

    Před chvilkou jsem dorazila z kina. Nevím co si o tom mám myslet. Na jednu stranu jsem umírala smíchy, jak Harry vypil Felix Felicis a jak mu Ginny zavazovala tkaničku (To bylo moc :D) a na druhou postrádám hodně scén. Hlavně Brumbálův pohřeb a bitku se smrtijedy. Taky Harryho ve vlaku našla Lenka a na Tonksová a Snape nestr Nebelvíru body za Harryho pozdní příchod. Taky Percy, Bill a Fleur se neobjevili a vůbec nebyla zmínka o změně ministra. Jo a hrozně jsem chtěla vidět scénu, jak Lenka komentuje fámfrpál a jak se McLaggen hádá s Harrym během zápasu, ale taky chyběla... A taky že Snape slyšel věštbu Trelawneyové...

    Chápu, že se to všecko nemůže vlést do jednoho filmu, ale něco tam přidat mohli... Naopak mohli třeba dát pryč scénu s hořícím doupětem...
    Jo a taky, jak už tu někdo zmínil, ve filmu nebyla řeč o diadému... škoda *9*

    Ale zase jsme se totálně smáli tomu jak Harry vypil FF. To byla bezesporu nej scéna! :D

    Takže shrnuto: "Super, vtipné, ale nedostatky"
    • Re: HP

      naprosto souhlasím..scénu s hořícím doupětem sem upřímně vůbec nepochopila,kdyby místo těch 5 minut dali raději bitvu nebo nějakou další vzpomínku, kde brumbál harrymu říká jaké jsou další viteály..pro někoho kdo nečetl knihu, tak neví o co tam vlastně jde...podle mě taky mělo být základem šestého dílu, že harry už alespoň bude vědět co má být jako další viteály, což tam vůbec nebylo..ale bylo to hodně vtipné..scény stylu felix felicis,ron pod nápojem lásky apod. byly opravdu vtipné..
    • terkamalinka

      Re: HP

      Já taky souhlasím naprosto se vším. Nejvíc jsem se asi těšila na Brubálův pohřeb ketreý tam vůbec nebyl. Taky mám pocit že první polibek mezi Ginny a Harrym se neměl uskutečnit v Komnatě nejvyšší potřeby ale ve Společenské místnosti po zápasu famfrpálu který vyhráli i bez Harryho.
    • zuzikbubu

      Re: HP

      jo tak to souhlasim úplně se vším...taky mi tam toho hodně chybělo :( a naopak dost přebívalo...
  • faltas

    hhhs

    Harry potter *1* *1* *1* *1* *1* *1* cupa princ dvojí krve byl snape protože mátka čarodějka otec mudla *3* *7* *1* *3* až se mi iči málem rozplakali brumbál umřel což (filmu) bylo líto račí zemřel ,aby zachránil malfoje!vidělel jsem to 2 a až víde DVD tak za den 10 *1* *1* *1* *1*
    • Re: hhhs

      desetkrát to asi nestihneš když film má 2 a půl hodiny..to bys pak potřeboval/a 25 hodin..den má ale o hodinu méně

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit