Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já se táááák těším!!! ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  • lidush

    Kino

    Ja jsem si ted rezervovala listky. Takze HP uvidim oficialne ve ctvrtek 18.11.... *14* A ve 3D to fkt neni. alespon to neni ukazany na strankach... *16* *8* *9*
    • wishkatie

      Re: Kino

      a kde sis je rezervovala? prosím ;) protože já jak tak koukám na kina, tak tam ještě rezervovat nejdou...
      • Re: Re: Kino

        já si lístky rezervovala v hradeckém centrálu *3*
      • lidush

        Re: Re: Kino

        no, ja jsem z pardubic a jdu do cinemacity. Jednoduse si najdes starnku cinemacity.cz (nebo taky chodim do cinestaru), zadas si program, urcis jake kino, najedes datum 18.11 a dal....a mas tam predprodej na Harryho Pottera....nic tezkyho *15*
  • jak?

    jak to bude mezi HERMIONOU A rONEM ?
    • adra

      Re: jak?

      no budou spolu :) jak jinak ... ale v prvním díle filmu to nečekej :D
  • adra

    Dotaz xD

    Zdárec, četla jsem knihu v originále a nepochopila jsem, jak vlastně bezová hůlka připadla Harrymu.Díky :)
    • vrtulka

      Re: Dotaz xD

      zkusím se to vysvětlit, snad se mi to povede :o))
      Pánem bezové hůlky se staneš když jejího pána odzbrojíš. V šestém díle na konci Draco Malfoy odzbrojil kouzlem "expeliarmus" Brumbála, který byl do té doby pánem bezové hůlky. Novým pánem hůlky se tedy stal Draco (což nikdo netušil, hůlka byla pohřbena spolu s Brumbálem, ale jejím pánem byl stále Draco). To, že jí pak Voldemort z hrobky ukradl, bylo jedno, pže i když jí měl, stejně ho neposlouchala tak jak by měla, jelikož nebyl jejím pravým pánem (on Brumbála neodzbrojil) No a pak v sídle Malfoyových v sedmém díle Harry odzbrojil Draca a novým pánem bezové hůlky se stal on. A přitom ji ani jeden neměl vůbec u sebe *4*
      No, tak snad se mi to nějak povedlo a taky doufám, že jsem se nespletla *3*
      • Re: Re: Dotaz xD

        pokud se nepletu (četl jsem už dávno), tak majitele není potřeba odzbrojit ale ZABÍT. tedy by majitelem nebyl Draco ale Snape.
        • vrtulka

          Re: Re: Re: Dotaz xD

          tady ti ještě přidávám odkaz na tu kapitolu, kde to Harry vysvětluje, tak si to přečti *3*

          http://saga-stepheniemayer.blog.cz/1007/36-trhlina-v-planu-2-cast


          PS: v odkazem možná budou mezery, tak si je vymaž *3*
        • vrtulka

          Re: Re: Re: Dotaz xD

          Tak to se právě pleteš. Tohle si přesně myslel Voldemort, proto na konci Snapea zabil, protože si myslel, že když zabil Brumbála tak se stal pánem bezové hůlky. Jenže ve skutečnosti pravým pánem bezové hůlky byl Draco a ten Brumbála jen odzbrojil, ale nezabil. A pak když Harry v domě Malfoyových odzbrojil Draca od jeho hůlky, pánem bezové hůlky se stal Harry. Kdyby si se měl stát pánem bezové hůlky, když někoho zabiješ, tak by se Harry přece nikdy pánem bezové hůlky nestal, jelikož nikdy nikoho nezabil a když by nebyl pánem bezové hůky, nemohl by porazit Voldemorta *3* Harry to na konci, když stojí proti sobě s Voldemortem vysvětluje, tak si to znova přečti a uvidíš, že se nepletu *3*
      • adra

        Re: Re: Dotaz xD

        aha, díky moc :)
  • ,,,,,,

    nevíte niikdo jestli si tu 1 cas muzu nikde stahnout aspon s ceskyma titulkama ???? plis *3*
    • lidush

      Re: ,,,,,,

      to jako myslis prvni cast filmu??? Ses zblaznil, ne? Jak to nekde muze vyt, kdyz to bude tepreve v kinech....a myslim, ze si ti nahore davaji velky pozor, aby takovy velkofil nebyl na internetu pred premierou.... *13*
  • i s titulkami?

    nevíte jestli bude film i s titulkami? na palececinemas je uvedeno pouze s dabingem a jinde není uvedeno vůbec:)) nerada bych si zkazila zážitek tím, že bych se na to měla dívat v češtině.
    • wishkatie

      Re: i s titulkami?

      s titulky to bude asi jen na internetu... a na DVD :D ale český dabing je na docela vysoké úrovni, to se musí nechat :( (teda, jak čeho, samozřejmě, Harry Potter je na tom podle mě dobře :)) ale originál je originál...
  • Rozdělení

    Jsou tu dotazy,kdy bude první díl ukončen,tedy rozdělen na dvě části mělo by to být okolo strany 300 tzn. v době zničení prvního vitelů navštívení,Godrikova dolu,zjištění o možné existenci relikvích smrti,návrat Rona ke svým přátelům,důvod je zřejmě kvůli scéně,která je jako jedna z mnoha velmi emoční,tedy se hodí na konec první části :)
    • Re: Rozdělení

      No,to se mi zdá docela pozdě :D,ale je to možné,tak se necháme překvapit ;)
    • wishkatie

      Re: Rozdělení

      já zas někde četla, že konec první části bude po návratu ze sídla Malfoyů, když má Harry vidění, jak Voldemort krade bezovou hůlku z Brumbálova hrobu... :D
  • justia

    :)

    Hej jako už se moc těším :) To bude bomba. Alespoň knížka je dokonalá :D. Už mám zamluvený lístky na premiéru :) Těšivost nejvíc *14* *1* *1* *1* *5* *4* *4* *4*
    • lidush

      Re: :)

      Ahoj, jak to, ze uz mas zamluveny listky?? ja se dneska rano koukala na cinestar a cinemacity, ale zamluvit se to jeste neda... *9*
  • doufám

    doufam ze to nebude ve 3d protoze dokud to nemaj poradne vymakany tak to stoji za.....akorat po tom bolej oci a z filmu nic nemate ale uz se na to tesim
  • 3D nebude !!!!!

    Ahoj lidi nwm jestli to víte ale relikvie smrti nebudou ve 3D !!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16*
    • janiiinka

      Re: 3D nebude !!!!!

      To teda bude i ve 3D *3* *3*
      • vrtulka

        Re: Re: 3D nebude !!!!!

        je mi líto, ale opravdu nebude ve 3D. Teda aspoň ta první část. Ta druhá už možná jo, ale tahle první ne e *3*
        • vampirediariesstefansalvatore

          Re: Re: Re: 3D nebude !!!!!

          jn to by fkt nasralo..sem se těšil a pk uvidim že to nebude ve 3D.. bych je zabil.. *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší