Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xx-paula-xx

    Relikvie

    Hej mooc luxusní filmeček! Dneska jsme na tom byli s partou a řeknu vám parááda :D Ze začátku jsme se dost nasmáli, pak ale už jsme jenom byli navrtaní v sedačce a ani jsme nedutali. Rozhodně nejlepší díl, i když 6tému dílu tomu dost konkuruje. Někomu se 6 nelíbila, ale u mě je to nejlepší díl! Sem čekala, kdy to skončí a jak to skončí jo zrovna v tom nejnapínavějším jak jinak. *1* Rozhodně doporučuju si zajít do kina a nestahovat to!!! Protože pak příjdte o tu pořádnou atmošku z kina.. Prost velký plátno a pořádnej zvuk je k nezaplacení!! *14* *14* *3*
  • HP7

    Je to úžasnej film a nic mě na tom nezklamalo bylo to náhodou super.....já už se těším na 2 část..... *4*
    • Re: HP7

      Ahoj,prosím povíte mi někdo jak se jemnuje ten herec co hraje Billa Weasleyho?
      • xcornelia14

        Re: Re: HP7

        Domhnall Gleeson :) Tuším.
  • mishqa

    :D

    mno dneska jsme na tom byla a musím uznat že tento díl se mi líbil snad ze všech nejvíc...:D první film u kterého jsem v kině neusínala..:D
  • lidush

    proc si stezujete

    Nechapu, na co si tady stezujete...to ze tam dali, jak Harry tancuje s Hermionou....no a?...toto byl tak strasnej zasah do knizky?? ja knizku taky cetla, vcera v 17:00 jsem videla film...samozrejme, ze je knizka hezci...ale tak je to u kazdeho filmu...me ale film rozhodne nezklamal...horsi byl 5 a 6 dil..ty se mi nelibily.... *3*
  • beast

    .

    uplne posraly ten animovanej pribeh tri bratru.....
  • ...

    No byla jsem na tom vcera a o proti knizce je to trosku slabej odvar a nekteri sceny tam vubec nemely byt treba jak harry takcuje s hermionou *10* *4*
    • s.e.v.e.r.u.s

      Re: ...

      ano to mě taky naštvali jak tam tancovali.hodně to uteklo od knížky.hlavně že to museli rozdělit
  • pajanike

    hp7 FILM

    Perfektní zpracování, tenhle film překonal všechna očekávání. Když si odmyslim, kolik si na tom všichni za navštěvovanost rejžnou, musím přiznat že stojí za to. Díky bohu že už je ke stažení, jinak na šla asi stokrát :D :D :D
    • Re: hp7 FILM

      Ahoj. Kde jsi prosím tě stáhla Relikvie smrti - film? Díky za odpověď..
    • Re: hp7 FILM

      ahoj kde si ho mužu stahnout diky moc!!! *4* *4*
  • xcornelia14

    Yahoo

    Já jdu do kina už zítra s kámoškama a nemůžeme se dočkat :) *15* Doufám že to bude skvělý díl. Jasně těšila jsem se na něj(a i těším) ale přeci jenom blíží se nám konec.. a co pak? *9* *3*
  • nikynka17

    Kino

    Já se na HP moc těšííím jdu tam 20.11. v 17.30 v Náchodě :) zrovna na můj svátek. Včera jsem šla po škole ještě s pěti lidmi koupit vsupenky a měli jsme štěstí jenom 5 řada byla volná ostatní už zaplněný takže se strašně moc těšíííííííííím určitě půjdu i na tu 2. část *3* *14* *4* *14* *3* *4* *1* *1*
  • nikynka17

    Kino

    Já se na HP moc těšííím jdu tam 20.11. v 17.30 v Náchodě :) zrovna na můj svátek. Včera jsem šla po škole ještě s pěti lidmi koupit vsupenky a měli jsme štěstí jenom 5 řada byla volná ostatní už zaplněný takže se strašně moc těšíííííííííím určitě půjdu i na tu 2. část *3* *14* *4* *14* *3* *4* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit