Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Že Lily nepřestal milovat > Lilyin patron byla také laň *3* Brumbál mu říkal že by Harry přirostl tolik k srdci a on nejspíš chtěl říct, že ne přímo Harry, ale je to přece Lilyin syn. Já vím, vysvětluju to dost divně :D Prostě to souviselo s jeho láskou k Lily Potterové...
    Brumbál pak říkal něco jako "Po takové době?" a Snape "Navždy" :)
  • Já vím že to byl patron ale Brumbál se ho zeptal jestli mu harry přirostl tolik k srdci a snape vyčaroval tu laň a já chci vědět ce tím myslel děkuji za odpověď *4*
  • 0kateule0 nic jenom vykouzlil patrona !! Teda myslím už nevík kdy to bylo a co přesně myslíš........
  • prosím vás nemohl by mi někdo vysvětlit co chtěl ten snejp nevim jak se pise říct kdyz vykouzlil u toho brumbala tu laň ja jsem to nepochopila
  • vasinato
    Chcete studovat kouzla a nebo je učit zde máte možnost http://krusnohorska-skola-car-kouzel.webnode.cz/.
  • Je to nejlepší film jaký jsem kdy viděla, vážně. Taky jsem brečela, několikrát a už ani nevím při čem, myslím že někde jak zabili toho harryho a nebo jak se dozvěděl že má v sobě vitaál a tak. Jinak je to opravdu úžasnej film, šla bych na něj do kina pořád dokola, nevím jak je to možné, že už nic nebude, že to skončilo........ *7* *13*
  • natka16
    hele!!!
    ty provokatére proč sem vůbec něco píšeš když se ti nelíbí nebo když řikáš že voldemor měl zabít DO PRDELE!!!
    Dneska bude tak se nekoukej na Novu DEBŽOTE!!! *1*
  • vasinato
    Máte chutˇstudovat čára a máry?Jestli ano tak se zde zaregistrujte http://krusnohorska-skola-car-kouzel.webnode.cz/
    Můžete i učit co chcete ale kromě černé magie. *3*
  • Ja jsem na tom byla v kině:-) Nebrecela jsem, cely film jsem se spis smala:D, ale asi to bude tim, ze jsem Harryho nikdy moc neprozivala. Natoceny to je dobre:-)
  • ne nezemře blbečku
  • píše se weasley
  • ne harry neumře ale voldemort chcipnea dávej pozor!!!!!!!!!!! A ještě fred je dvojče george
  • kecáš je to lily lenka a neeeee lily molly
  • kecáš je to lily lenka a neeeee lily molly
  • to je dvojče george weasleyho
  • co to je hsm
  • budou mít 2 a budou se jmenovat rose a hugo
  • co tě sere
  • draka. tys neviděla ten film??????????
  • nejseš jediná která brečela :D :D :D četla jsem knížku, tak jsem všechno věděla, kdo tam umře atd, ale musela jsem brečet :D :D :D ale bylo to krásně udělaný, musím říct, že ten poslední se jjim velice povedl. Když vidim daniela na fotkách, tak mi připadá divný, že nemá brýle :D :D :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit