Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevíte o nějakém odkazu, na kterém bych si mohla přečíst zdarma knihu o Harry Potter a Relikvie smrti část 2?(i když vím že to blbá otázka předem děkuji)
  • teraz si zabil *1* *1* ..si pán *8*
  • Ak mám povedať pravdu som strašne zdrtená že je koniec tejto éri. Je to už vyše polroka čo bola premiera posledného filmu ale práve vtedy keď som videla v kine ten filme uvedomila som si ako som s tým virastala. Bála sa pri 1 o Harryho behala po vonku s konárikom a kričala vingárdium leviósa. Kupovala knihy a lístky do kina. Teraz je tomu koniec a ja som i vyrástla. Spomienky mi nezoberie nikto, nedám si ich časť tochto čarovného sveta bude tíško spať v mojom srdci až do konca života. Tak teda Zbohom Harry Potter
  • lynette
    Obrovská černá příšera, která doprovází Hagrida, byl ve skutečnosti neapolský mastin jménem Hugo. Protože měl často běhat po lese, filmaři kvůli němu vystýlali zemi měkkým mechem, aby si neodřel tlapky.)
    /další zajímavost/
  • Zajímavost:
    Při každém natáčení dílů o Harrym Potterovi se používali exteriéry hradu Alnwick.
  • Ahojte lidi..
    zde můj nový blog pro filmové fandy.. Mrkněte a popř. můžete okomentovat daný filmík.. budu ráda za vaše názory: http://film.eblog.cz/ *2* *15*
  • Zbožnuju filmy o Harry Potterovi. Tenhle díl byl skvělý!
  • Je to v 5tém dílu a je to nkde uprostřed
  • Harry Potter is a best phenomen *4* *4* *14*
  • Tak tohle může říct jen fanoušek Twilight!!!!!! *11* *11* *11* *12*
  • Harry Potter největší fenomén všech dob. Tento film fascinoval v posledních 10 letech publikum na celém sevětě a určil novou generaci diváků. Harry Potter se dostal asi do 200 zemí, byl namluven přes 69 jazyky a dotkl se života více než 400 milionů lidí. Je to fenomén , který ignoruje rasu, věk, pohlaví nebo vyznání a přivedl nás všechny na vzdory všem našim rozdílům. MY JSME GENERACE HARRYHO POTTERA !!
  • Newtonova
    Rowlingová řelka: ,, Nikdy neříkám nikdy" , takže se toho pokračování možná dočkáme *4*
  • Polovina se mnou souhlasit nebude, ale škoda, že nebude pokračování. Je mi to docela líto :-)
  • nevite kterej dil zacina tim ze belatryx zdrhne z azkabanu???? (nevim jiste ze to tim zacina ale nekde to tam je) ???? *1* *1* *1* *9*
  • Lily Potterová měla jako patrona taky laň, právě proto že jí snape miloval měl taky laň...
  • děkuju za vysvětlení *4*
  • jste kokoti!!!!!!!!!! *16* *16* *16*
  • Já jsem taky brečela. Jak se díval na ty Snapeovi vzpomínky, tak mi přišlo líto Snapea- všichni si mysleli, že je zlej a že zabil Brumbála, kterej mu věřil a přitom to tak vůbec nebylo. A zjistili to, až Snapea zabil ten had (to bylo děsná scéna :D) *13* *1*
  • Chvála bohu že už tyto nesmysly skončí,není to ke koukání.
  • Nemůžetš si ho ty sám změnit :D Ale on sám se změnit může - Tonksnové se taky změnil, když se zamilovala do Lupina.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit