Přejít na výpis diskuzí

Červený trpaslík

FILM 4.3.2007 
54 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • iracek

    RD

    Už jste viděli ty nový díly? Jsou jen 3. Je síla, jak jsou tam ti herci už staří... Opravdu už by další pokračování natočit nešlo... Ale jako rozloučení s fanoušky je paradox, že to neskončilo jako Happy And...
    • anetak20

      Re: RD

      ahooj..jj je to zajímavý ale GOOD..ještě na jeden se musim podívat.. *4*
  • houdas14

    goof serial

    tenhle serial je nejlepsi serial 20.stoleti nejlepsi je kocour *5* *15*
  • lota

    Tohle je supr záležitost

    Jako tohle fakt nemá chybu..A ouplně nejvíc žeru Kocoura..ten je fakt boží: "Jééé! Faldíík!" z toho chcípám..no a pak Rimmer...ten jeho pozdrav..ten je fakt supr *1* *1*
  • speedyr

    Listr...! xD

    Podle mě je nejvíc ze všech Lister...xD
    ...ale Rimmer má hustý narážky...
    ...celej ten seriál je skvělej,i když je starej :-D :))
    • Re: Listr...! xD

      Taky mám nejraději Listra :D a ty hlášky jsou prostě boží skoro každé slovo je vtipné.Viděla jsem spoustu seriálu a to hlavně ty nejnovější ale i starší seriály a podle mě jsem se u žádného nezasmála tak jako u Červeného trpaslíku :) je škoda že nenatočili víc serii ale jsem ráda i za těch 8 plus ty tři díly :)a ještě něco:Tenhle seriál budu bránit zuby i nehty :D:D
  • laky14

    Červený trpaslík

    TO JE FRAJÉR... *5*
  • lenniesenka

    Polymorf1

    joo já mám nejraděj Listyhoo a kocour taky není špatnej a pak tu je samozřejmě rimmerák z koho by si dělali všichni srandu kdyby tam nebyl že, takže je důležitý, ale nejsympatičtejší je mi listy:-)
    LISTER: (Naprosto bezhlavě křičí) Zbláznily se mi trenýrky - scvrkávaj se! Ježiši! Moje spodky, jsou živý a zmenšujou se!!! (LISTER padá zády na zem a svíjí se v bolesti) Pomoz mi, prosim tě, Krytone, pomoz mi, prosimtě, pomoz mi!!!

    KRYTON si kleká a pokouší se LISTEROVI trenky sundat. RIMMER vchází a vidí zezadu na KRYTONA, který klečí přímo mezi LISTEROVÝMA nohama, navíc se stále zapojenou rourou v tříselné zásuvce.

    LISTER: (Stále se divoce kroutí) Sundej mi je, stáhni mi je! Servi je ze mě!!!! No tak, Krytone. Snaž se…, no!

    RIMMER: (Nevěřícně stojí a říká LISTEROVI) Nemůžu říct, že mě to zas tak moc šokuje... ty přeřízneš cokoliv, viď?!
    • Re: Polymorf1

      Haha to je dobé to jsem viděla ze segrou u toho jsme obě měli záchvat smíchu :D já mám nejraději Jidáše :D a Listra
  • nové díly

    Red Dwarf je celý boží.Mimochodem, víte o comebacku ?4 nové díly, víc zde: http://britskeserialy.cz/content/vi ew/194/26/
  • janeinka

    red dwarf

    ja miluju díl Karanténa *14* už vůli "panu Filutovi" *1* *1* ale jinak jakože moje nejmilejší postava je jednoznačně Árný Jidáš Rimmer *1* Listy je taky sympaťák, ale na Árnýho nemá *1* a mega hláška (mega hlášek je šíleně moc, ale jedna z nejlepších ) je tato:
    LISTER: Nejsem tlustej, jsem udělanej!
    RIMMER: Ty jsi nikdy na přírodopise nedržel žábu za hlavu? Víš, jak je to její bříško vyboulené nad hubenými nožičkami. To je obrázek, jenž vidím, když ráno seskakuješ z palandy.
    *15*
  • anetak20

    Eso rimmer

    A Eso Rimmer je fakt taky borec ne??..a gelfové a řeč jejich.. *1* *1*
  • Přeřeky

    dobrý sou taky DVD Smegs Up a Smegs Out
    ty sou plný přeřeků a je tam i alternativní konec (ten je i www.youtube.com ale anglicky)
    Aly u Nás to nevyšlo škoda (leda si to stáhnout a stáhnou¨t k tomu titulky jako já a jet fakt prdel!!)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit