Přejít na výpis diskuzí

Červený trpaslík

FILM 4.3.2007 
54 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kryťák

    Good hláška
    Kocour : Já nejsem Dwane Dibbley ?
    Kryťák : Ne
    Rimmer : Já sem Rimmer ?
    Kryťák : bohužel
  • hanichka

    Nové díly

    Budou nové díly!Jsem nadšena, to se musí oslavit, přineste recyklovanou moč *1*!
  • minka

    ja na2

    en ten tíky, dav maníky v raketě svý mám, neptun pluto, je mi líto a bolí to,tobě vale dám! *4*
  • lennina

    jo trpaslíka mam fakt ráda,nej postava je Rimmer ale sympatickaj je docela i Lister *4*
    • Re: ♥

      Arnold je nejlepší
  • dvd

    jestli to ještě nevíte, tak teď každý čtvrtek vychází červený trpaslík na DVD. Každý čtvrtek vyjde jedna série!!! *15* *15* *15*
  • nic moc

    Mám ráda anglický humor, ale tohle mně nebere.Je to blbinka, nechápu, co na tom vidíte.Jakože ano, jednou za seriál se člověk zasměje, ale vy z toho děláte kult, a na to ten seriál hodnoty fakt nemá *13*
    • iracek

      Re: nic moc

      A co sleduješ ty? Ordinaci v Růžové zahradě? *1* Jak říká kolegyně - jde o to ty vtipy chápat, ale jestli je to na tebe moc složité, tak mám pro tebe typ... Jeden pořad běží každý den večer, jmenuje se Večerníček, tak zkus třeba tohle... *1* A na Trpaslíka se nedívej!
    • Re: nic moc

      vono de taky vo to, ty vtipy chápat *3* ale tvůj názor ti neberu *5*
  • Trpaslik do mobilu...

    Pokud nemuzete sehnat nektere dily zkuste stranku www.zkouknito.cz pod jmenem cerveny trpaslik nebo red dwarf...je jich tam celkem hodne...a jestli si chcete stehnout nejaky dil do mobilu tak kliknete na www.uloz.cz dejte si videa a najdete si trpaslika...ale upozornuju-je u toho docela spatna kvalita zvuku...:-(((
  • Novy clen fanklubu...

    Uz jsem videla vsechny dily trpaslika...asi tisickrat!!!ale stejne me to nikdy neprestane bavit!Tohle me vzdy dokaze zarucene rozesmat:-))) *1*
  • videa

    ahojky všichni!nevím,jestli to víte,ale na adrese www.youtube.com když zadáte "červený trpaslík",tak se můžete juknout na ňáký díly a když zadáte "red dwarf",tak se vám objeví hudební klipy,které nazpívali hlavní představitelé.ale jako fandové to asi víte.stejně se jukněte,protože to fakt stojí za to! *3* *14*
  • :-/

    eště jsem chtěla dodat, že tady na těch stránkách je seriál červený trpaslík 2krát. eště pod názvem " CAN'T SMEG WON'T SMEG ", tak se eště please mrkněte až budete mít chvilku!! *9* *9* *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit