Přejít na výpis diskuzí

Čarodějky

FILM 4.3.2007 
744 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hledám

    ahojki...tahle otázka je spíš pro holčiny takže se vás ptám jak se jmenuje jeden herec který tam hrál...Čarodějky sem už dlouh neviděla takže nevím jak se jmenuje ani v tom seriálu a tak vás prosím kdopak z vás to ví tak at mi plosím napíše ne můj e-mail..mocinky moc kujik *3* *3* moč plosím *8* vypadá asi přibližně takhle: má hnědé vlasy a je to ňákej pomocník od čarodějek ¨má krásný očička(asi zelený) a je prostě kuáasný-...no plosím to už ale fakt musíte vědět jak se jmenuje...já ho plostě miujuju *14* dík moc předem
    kdybyste pořád nevěděli koho myslím tak mi napište mejla a já vám pošlu jeho fotešku...papik *4* *3*
    • Re: hledám

      Jmenuje se Chris(v serialu)a ve skutečnosti se jmenuje drew fuller a je i tady na osobnostech.
    • Re: hledám

      Chris Perry ale jeho skutečný jméno je Drew Fuller
    • Re: hledám

      je to myslmí drew fuller v seriálu chris perry halliwell *1* *15*
  • známkování

    je to můj nejjjjjjjjjj seriál *14*
  • paráda

    jo je to fakt super seriál *14* ... ale mohli by tam taky psát o Rose McGowan..a hlavně jestli to bude dávat Prima tak ať na Moravě tam nestrkají to pitomý RTA...! *3*
    • Re: paráda

      No přesně to by me nasralo ale nastesti RTAcko uz zrusily kdyby nahodou tak cauky *1*
  • jsou nejlepší

    hele tento seriál je proste super! jako zasmeju se tam a nekdy i poplácu!!! a to má bejt, a i nekdy se bojim,to i priznám, proste ho uplne zzeeru
    • Re: jsou nejlepší

      charmed is good serial buitiful od 5 serie do 8 serie chtěl bych aby je zase začli davat když teď končí ta 8. serie

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit