Přejít na výpis diskuzí

Čarodějky

FILM 4.3.2007 
744 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I LOVE CHARMED

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* - to snad mluví za vše, ne??? *3* *3*
  • CHARMED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Achooooooooj lidi!!!!! Já ČARODĚJKY úplně(ALE FAKTICKY ÚPLNĚ!!!!!!!) ŽERUUUU..... Je to cooooooooooooooooool seriál!!!!! Kdyby nebyla blbá škola, tak stíhám ČARODĚJKY upa dobře.... Ale ja ta po...... škola *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* Chjoooo.... ZRUŠIT ŠKOOOLY!!!!!! BO AŤ SE MŮŽU DÍVAT NA CHARMEDKY..... KDO LAFUJE CHARMEDKY TAK JAKO JÁ, TAK PÍSNĚTE NA MŮJ MAJLÍK.... jackues@seznam.cz .... KDYŽ TAK SI VYMĚNÍME AJSKA (ICQ). TACH CHoOY LIDI...A PÍÍÍÍÍSNĚTE!!!!!!! I LOVE CHARMED
  • adresa

    Ahojky =) Mám prosbu, nevíte někdo adresu, kde by se dal sehnat podpis herců ze seriálu Čarodějky?
    Jestli ano, pls písnite na e-mail sabatan@seznam.cz Díky =)
  • rose

    taky by tam mohl někdo přidat, že tam hraje Rose Mcgowan *9*
    • Re: rose

      Ale Rose tam je *4*
  • WOW!!!

    *14* Tento serial je muj NEJ filmik. *1* Vsechny holky, ktere tam vystupuji jsou ti NEJ! Co jedine na to mohu rict je: "WOW!" *3*
  • The end???

    Oni už zkončili s natáčením čarodějek??? *9*
    • Re: The end???

      juju,skoncili,8.serie je poslední *9*
  • díly čarodějěk

    ahojky lidicky..prosim vas,nenahrávate si nekdo dily na dvd??myslim ze bysme se urcite nejak domluvily..pisnete bud na mejl nebo na 396243960 *3* diky hrozne moc *4*
  • Nahráváte si Čarodějky?

    Ahoj, chtěla jsem se jenom zeptat, nenahráváte si někdo Čarodějky na DVD. Moc ráda bych měla všechny série, ale bohužel to nikde nemůžu sehnat. Kdyby jste si je někdo nahrával, prosím napište. Ráda bych si je od vás vypálené DVD koupila. Napište mi na mail: Weronikax@seznam.cz Díky moc *3*
  • HELP ME!!!

    Ahojky lidičky...Jsem tu nová...tak snad se tady s Váma brzo naučím komunikovat.. *1* Mám takovey dotázek...nemáte někdo titulky k seriálu Čarodějky (Charmed)? Jedná se konkrétně o 4. sérii, díly 12 a 14-17... Díky za odpovědi...kdyžtak mi pisněte na mailiiik...nebo na icq 334770877. Děkuju moc!!! *4*
  • ptam se

    ahoj chtela jsem se zeptat jestli nekdo z vas nevi jestli budoou novy dili jestli jo napisejte na muj email alyssa1@seznam.cz diky *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit