Přejít na výpis diskuzí

Čarodějky

FILM 4.3.2007 
744 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SUUUPR

    Ty vado CARODEJKY to je snad ten nejlepší serial co kdy vynalezli *14* Ja su do nich uplne zazrana *14* Akorat se porad snazim sehnat tu pisnicku co je tedka na konci a furt ju nikde nemuzu najit.No ale je to proste SUPR SERIALEK
    I
    *14* *14* *14* CHARMED *14* *14* *14*
  • charmed

    je to ten nejlepsi film na svete i maminu vyhodim od televize abych se mohla ja koukat *15*
    • Re: charmed

      Jj, čarodějky to je supr program,ale víc se mi to líbilo s Prue .. *5*
      • Re: Re: charmed

        Jj s Prue to byla bomba ale ted je to taky SKVELY.Ale stejne me ta PAIGE prijde takova nesimpaticka.ALE JINAK RIKAM
        III *14* *14* *14* CHERMED *14*
        • Re: Re: Re: charmed

          jjj máš pravdu k vůli paige skončily čarodějky už tám nechtěla hrát
          • Re: Re: Re: Re: charmed

            juju,kvuli Rose to skončlili,ale Paige byla pořád lepší než Prue.A ještě byllie je taky good *4*
        • Re: Re: Re: charmed

          OPRAVA: III *14* *14* *14* CHARMED *14*
  • je to B . O . Ž . Í .

    je to fakt boží dívám se na to každý den nikdy se od toho nemužu odtrhnout *14*
  • to neni supr serial to je....

    senzačni serial od tet si ho nahravam
    *14* *14* *1* *1* *4* *3*
  • =´´(

    já nikdy neviděla první díly..... =´´( béééééé *9*
    • Re: =´´(

      Pokud jsi neviděla ty první díly tak si najeď na web www.charmed-mysteria.net a tam mají hodně epizod na stažení *3*
  • mapů

    No dříve,když to dávali na primě,tak jsem se na to koukala každej den!Byl to můj nej seriál,ale pak to skončilo a po třech rokách asi když to dneska zase dává na nově,tak mi to připadalo,už nějaký trapný no nemůžu si pomoct.
    • Re: mapů

      od včerejška, tj od 18.12. běží VII série čarodějek. *13*
    • Re: mapů

      od včerejška, tj od 18.12. běží na nově VII série čarodějek. *13*
  • Boooží

    dost dobrý *3* *3* *3* *3* *3* *15* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Super!

    Můj nejoblíbenější seriál už skoro po 8 let! Jestli budete chtít, tak navštivte můj web. charmed-mysteria.net
    • Re: Super!

      Tvůj web zzuzu je přenádherný a znám ho už snad 2 roky a ve své kategorii je prostě nej *14* . Já mám taky web o čarodějkách tak kdyby někdo chtěl - www.charmed-halliwell.estranky.cz
  • Klub

    Ahojík scháním lidičky do klubu, kteří tento seriál mají rádi a hlavně, kteří věří v magii...Kdyžtak se mi ozvěte na mail...budu se těšit a mějte se dobře *4*
    • Re: Klub

      a jak se mám přihlásit??????
  • super

    je to fakt super seriál *3* *14* *14* *14* *14* *4* a taky můj nej ! mám taky o něm stránku tak se tam můžete podívat www.charmed-nej.blog´.cz *1* *1* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit