Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rachel-007

    Spike :D♥

    Spike je prostě zlatíčko mám ho nejradši ;)* Jinak SUPER seriál :D
    • Re: Spike :D♥

      Jj, Spike je nejjj! :-*
  • ciarakaulitz

    Kdo Z Koho?

    Nevím jak vy, ale myslím si, že se hodí spíše ke Spikovi než k Angelovi, ne? :) (myšleno Buffy) *14*
    • Re: Kdo Z Koho?

      bych řekla, že určitě víc miluje Angela(byla to její první láska) ale Spike je vtipnější ale ze začátku ho nesnášela takže těžko říct :)
  • ....

    http://www.youtube.com/watch?v=UMDA VXW2r_k&feature=related

    Nevíte prosím někdo z které je to série .. ? A díl ? :/ Moc prosím :( *7* *4*
    • je to z Angela 1x08 I will remeber you *3* *3*
    • Re: ....

      Hnedka od začátku .. Jak je to 0:19 .. :) *8*
  • hm

    Zhanobení žánru upírů. Ať již upírský vzhled, hlavní hrdinka (teenager girl, která se snaží setřít každé svými "vtipnými" narážkami a nespoutaností a navíc umí bojové umění), či nezáživné prostředí a neděsivé lekačky a scénář, který několikanásobně překonal i příběh hry Vampire the masquerade Bloodlines, činí z tohoto seriálu jednu z největších sraček jakou jsem mohla v upírském žánru spatřit... *13*
    • Re: hm

      každýmu se líbí něco jinýho tak to neshnusuj těm, kteří to mají rádi *10* *16* *10* *8* *5* a jdi do háje
      • Re: Re: hm

        jj souhlasim neznam nikoho komu by se Buffy přemožitelka upírů nelíbila já jí miluju ale lepší je Faith.(ale každýmu se líbí něco jiného). *4*
  • barunqa111

    buffy na coolu

    hurááá budou na coolu zase davat buffy *1* ae od 13:oo a to nesthim beeee *9*
    • Re: buffy na coolu

      už to dávewj. sem její největší fanynka je užasnáááááááááááááá
  • Hrůza

    ACHJO!Dávají teď místo Buffy Startrek novou generaci,což je podle mě blbost.!? *9* *10* *9* *9* *5* *8* *16* *8*
    • Re: Hrůza

      miluju buffy! a hrozně se mi líbí spike. sem její nej fanda! kdo souhlasí že je buffi nej at napíše že jo *1*
      • sarah michelle gellar a james masters jsou nejlepší no vlastně všechny
      • Re: Re: Hrůza

        souhlas a já mám taky nejradši Spikea *14* *14*
    • Re: Hrůza

      TO je pravda *16* *5* *10*
  • Věděli jste že...

    seriál Buffy přemožitelka upírů je 2 nejznámější film/seriál o upírech. *7* *5*
  • Buffy na mobil

    *1* Našla jsem pár dílů Buffy dají se stáhnout na mobil. *5* *3* *1* *3* *4* *15*
    • mispulqa

      Re: Buffy na mobil

      a nakterý stránce jsi to našla plss já to nikde nemůžu najít *1* *1*
  • Dracula

    Jak přišel ke svému jménu? *7*-Valašský kníže Vlad3(1431-1476)měl několik přezdívek,třeba Naražeč (rumunsky Tepes).Toto jméno si vysloužil během války(kvůli krutým popravám).-Vlad3 toto jméno(Dracula)zdědil po otci(1390-1447).Ten jej dostal od Zikmunda Lucemburského(1368-1437,člen Dračího řádu)...Proč jsem psala o Draculovi?Protože se setkal z Buffy *7*
    • Re: Dracula

      COOL *5* *14*
    • Re: Dracula

      Díky za tip *5* *1* *15* *3*
  • Jak sestavit Šlehaču ,,Buffy

    Čau tady polly:Takže vem šlehačku ve spreji,a žlutou bavlnku(jako vlasy),přilep vlasy na víčko,a temperami jí namaluj oblečeníí,NEBUDE PŘECE NAHÁ!.? *5*
    • Re: Jak sestavit Šlehaču ,,Buffy

      *3* díky,Víš ,co vznikne když se skříží kráva a želva,no tele s helmou.Pěkňe píšeš *14* *14*
      • Re: Re: Jak sestavit Šlehaču ,,Buffy

        hahahaha *1* *15* *14*
        • Re: Re: Re: Jak sestavit Šlehaču ,,Buffy

          *14* škoda že tě nesliším *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší