Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co dělat teď?

    *3* Co si vyjít na vílet nebo ven? *3* *15* *1* *5* *14* (neseď u TV) *5* *16* *4* *3*
  • jak být COOL

    Buť sama/sám sebou... *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
  • jak si získat přátele?

    *1* Buť pohodova/ý *5* řekni vtip:žena:,,dneska ráno v metru 3 mladí chlapi vstali,aby mi uvolnily dmíto ''muž:,,vešla ses?''(to byl příklad) *15* slož poklonu jako:Dnes ti to sekne. *3* *14* *8* *8* *5* *4* *5* *1* *3* *9* *14* *7* *10* *4* *14* *9* *13*
  • Buffy

    kéžby natočili další díly a jak by asi vypadali?Podle mě tak to:Buffy by se snažila Spika oživit,na konec by se to povedlo(za pomoci Cordélie)a potom by zase zabíjeli upíri.Víš,Buffy přemožitelka upírů je 2 nejznámější upírský film,serial?
    *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8* *9*
    • tynuse.strkova

      Re: Buffy

      to by asi neslo ptrotoze cordelie umrela ve 4 rade angela
      • Re: Re: Buffy

        Možná obživla *4*
        • tynuse.strkova

          Re: Re: Re: Buffy

          to by sice bylo mozne ale spike zije tak proc by ho mala probouzet k zivotu mela byjsi jeste schlednou angela to je pokracovani na buffy tam se vse dozvis
  • meka-up

    *1* Máma ti nechce půjčit meka-up,nakresli si obraz,ale zjistíš že nemáš temery tak si tajně výůči meka-up sním vymaluj obraz,potom určičásti přetři průhledným leskem na rty.A máš pomstu+obraz. *1*
  • napoj lasky

    potrebujes:bezovou stavu a skorici a chilli a oregano a slupku citronu a to svar a odstran velke kusy a nalij to clovekovi a po njake dobe *14*
    • Re: napoj lasky

      *15* *14* Saša má pravdu že to funguje *15* *14*
    • Re: napoj lasky

      *15* Díky opravdu to funguje *14*
  • lady

    *5* Jsem faninka Buffy *5* *1* *5* *4* *7* *14* *3* *13* *9* *4* *7* nevis kde je obchod kde bych zakoupit vsechny dily *7*
    • Re: lady

      To bych taky chtěla větět *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
  • angel.up

    angel buffi ajalfjulaskavitězi♥♥

    ajalfjubuffi+angel laskanavěki ajalfju scelosrce ♥
  • angel nabo spike

    david boreanas(angel) nebo spike ?
    • Re: angel nabo spike

      vyspi se s obuma takze .....
    • Re: angel nabo spike

      spike - sice se zda ze je to vul ale hodi se mi k ni vic ... *3*
      • tynuse.strkova

        Re: Re: angel nabo spike

        ja bych volila taky spika a nemyslym ze je to vul ta budes asi blba spike je lepsi ja angel je hezci,ma vetsi silu,a je casecne zlej a ta postava a vlasy proste buuuh *14*
    • barunqa111

      Re: angel nabo spike

      obaaaaaa
      • Re: Re: angel nabo spike

        ale který víc
        • Re: Re: Re: angel nabo spike

          spike *15* *4*
        • barunqa111

          Re: Re: Re: angel nabo spike

          asi spike
  • terkasteg

    díl buffy

    Tady mám adresu na youtube kde se můžete dívat na Buffy, až na to že to je anglicky ale alespoň něco.snad to najdete a bude to fungovat

    BuffyBaseTV
    • Re: díl buffy

      *5* To je super,nemislíš že,by měli natočit další díly? *7* *7* *7* *3* *4* *15*
    • barunqa111

      Re: díl buffy

      na http://www.dlouhefilmy.com sou vsechny serie cesky ae s divnym dabingem *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší