Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bafina je kava.
  • chtěl bych líbat její rty.
  • svázala bych tě zalepila ti rty pěkně k sobě a umučila .
  • jkjkjjjkiok
  • Ahoj prosím něvíte někdo jakej díl seriálu byl ten který byl muzikálový jak tam pořád zpívali a Buffy se na konci líbala se Spikem??? prosím odpověd!!! předem děkuju je to moc důležitý!
    • mysliš jak tam zpívaly buffy přemožitelka upíru ještě jednou a s citem to byl skvělej díl ja si to pouštim pořad dokola hlavně když tam zpiva buffy a spike a giles
  • Alyson je tehotna *2* *4*
  • tenhle serial je uplne uzasnej nevynechala jsem ani jeden dil!! *2* akorat me mrzi ze spike nakonec umrel a taky to ze buffy nebívá *9*
  • je to docela dobrej serial ale mrzím mě že skončil.


    tak pá *4*
  • Nebyl by lepší název Buffy,unuditelka diváků?Přitom bývaly doby,kdy jsem měl tenhle seriál rád.Pamatuji si,když k nám Buffy asi před 10 lety dorazila,že to byla jedna z mála odpoledních věcí,jež se daly sledovat.Bylo to něco,co tady předtím nebylo.Vždyť kolik bylo předtím natočeno seriálů s temnou tématikou a černým humorem.Byla to docela zábava a jeden z mála seriálů,které jsem pravidelně sledoval.Jenže.To pochvalné co jsem teď popsal,patří pro první 2 sezony,jež jsem stihl vidět.Ostatní mi unikly kvůli střední škole a možná to tak mělo zůstat.Letošní léto se mi totiž mezi semestry naskytla možnost vidět zbytek.Zbytek,který jde od devíti k pěti a úplně otočil pohled na Buffy.Ze zábavného seriálu se stalo zakuklené Beverly Hills 902 10,ve kterém se namísto píchání upírů řeší to,kdo píchá Buffy.Ze Spikea,jež býval mojí nejoblíbenější postavou,se stal naprostý šašek.Kecy,žvásty,kecy,žvásty,kecy,žvásty...nic jiného to není.Už to raději ani nesleduji.Já chci Buffy,která v noci chodí po hřbitovech a zabíjí upíry a ne Buffy,která neustále vede unilé hovory o lásce
    • No chtít můžež :D ale mít nebudeš!!! Mě náhodou přídou všechny díly dobrý. :) ale je to tvůj názor! ;)
  • Je to ten nejlepší seriál jaký jsem kdy viděla *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit