Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě to také moc pomohlo, že jsem nemusel řešit přepis, kamarádka mi právě říkala co je s tím starostí, proto jsem šla do AAA
  • v AAA se najdou auta za super cenu:) Prostě každý si tam dokáže vybrat!
  • Já jsem byla překvapena z velkého výběru automobilů všech cenových kategorií, myslím, že si tam každý najde auto dle jeho představ
  • Já dávám jednoznačně přednost autům z AAA Auto než menším bazarům nebo autům z dovozu.
  • Moje Octavia 1.9 tdi s nájezdem 480 tis km, koupena před 4 lety v AAA jezdí každý den do práce a z práce, nikdy mě nikde nenechala
  • já mám taky dobré zkušenosti, když jsem podepisoval smlouvu a něco se mi tam nezdálo, tak se to upravilo podle mě
  • Mě každý zrazoval abych šla kupovat auto u nás, a říkali , abych si ho nechala dotáhnout ze zahraničí, ale když jsem zjistila jaké jsou s tím komplikace, tak jsem si také koupila vozítko z AAA a jezdím v pohodě
  • Tak jsem si dnes koupil krásnou Mazdu 3 v AAA, jsem z ní úplně nadšený, vypadá jako nová
  • Já mám auto z AAA už podruhé a nikdy jsem se nezklamal, vždy jsem bral na úvěr :-)
  • Já jsem kupoval před 6 lety auto z ciziny a takovou chybu už bych nikdy neudělal, jednak se to finančně moc nevyplatí, ale také jsem měl velký problém s přihlášením, teď jsem koupil auto v AAA a vše v pohodě
    • Tak to máme docela podobnou zkušenost Baboši. Já teda teda koupil auto ze zahraničí, ale musel jsem ho též hned prodat protože s tím byli samé problémy..No a teď? Hledám kvalitní bazar kde by se dalo sehant něco dobrého a hlavně kvalitního...Nevíš o něčem? Nebo spíš by jsi něco nedoporučil? díky))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší