Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozhodla jsem se pro koupi ojetého auta a po měsící ježdění na inzeráty, kdy jsem se nikde nedohodla jsem se rozhodla jít navsštívit AAA a byla jsem v šoku kolik pěkných autíček tam na mě čekalo
  • Já vůbec nevěděla kam jít pro auto, nakonec jsem zajela do Brněnské pobočky AAA a opravdu super, hned se mě ujmul prodavač o pomohl mi vybrat, za mě spokojenost
  • Myslím si, že když člověk kupuje auto v jeho fin možnostech, tak je AAA dobrá cesta :-)
  • Před koupí z AAA, jsem si nechal auto zkontrolovat od mechanika a napíchnul na diagnostiku, nemají tam s tím problém
  • Já dávám přednost posledních 5 let jedině AAA Auto Brno. Když jsme byl malý tak jsem byl blbej a nechal si dovést bavoráka z Německa abych vypadal jak drsnak..A víte co? musel jsem do toho dát dalších 50 k aby to mohlo vůbec jezdit..Takže teď kupuji auto už jen v AAA. Jak sobě tak i ženě. A oba jezdíme spokojene :)
  • Chtěl jsem si auto z dovozu, ale když jsem si pak spočítal kolik stojí náklady za dopravu a přepis tady tak jsem se rozhodl pro auto v ČR. A nakonec jsem koupil v áčkách a ještě jsem ušetřil.
  • Já jsem byl hodně spokojen s nákupem auta v AAA, vybral jsem si tam Renault clio, dovezl si svého mechanika, který mi řekl ja kan tom auto je, celou dobu se nám věnoval velice vstřícný prodavač
  • Kupovala jsem auto v AAA, a jak jsem s ním najela pár km, tak jsem zjistila, že z něho není pro mě úplně dobrý výhled, tak jsem šla vyzkoušet jejich 7 denní lhůtu na výměnu bez udání důvodů a opravdu to šlo :-)
  • Bral jsem si v AAA auto na úvěr a vyšlo to velice dobře, platím jen 1100 měsíčně…
  • Koupil jsem si z AAA auto za 70 tisíc, chtěl jsem ho jen tak na dva tři roky, už ho mám sedm let a pořád jezdí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit