Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem koupila v AAA krásnou Octavii, jezdím s ní každý den práce a nikdy s ní nebyl problém
  • Pokud si člověk vybere normální auto jako je octavie, fabie, clio tak super, nesmíte kupovat nějaké vyjeté audi, pak dáte do servisu majlant, já mám Octavii z AAA a jezdí super
  • Já jsem koupil starší BMW v AAA, s nájezdem 240 000 Km, už jsem s ním byl dvakrát v Chorvatsku, jednou v Itálii a vždy jsem v pohodě dojel tam i z5
  • Byl jsem strašně rád, že jsem nemusel řešit přepisování automobilu, že to v AAA řeší oni :-)
  • Já s mechanikem chodím do každého bazaru i AAA. Nikomu to zatím nevadilo a myslím si, že ani nebude. A i kdyby? Tak co, žádný slovo na to nikdo mít nemůžže si myslím:)
  • Myslím sí, že každý si v AAA vybere auto jaké hledá, mají jich tam opravdu několik
  • Já se v autech moc nevyznám a přítele nemám. Takže jsem na nákup auta byla sama. Taady v Brně jsem zkusila AAA Auto. Ze začátku jsme teda byla nervozní protože jsem sama nevěděla co chci, ale ujmul se mě příjemný a hlavně milý chlap co tam pracuje a na vše se mě ptal, jak dlouho to chci používat na co, kolik toho budu najíždět a podobné otázky. Byla jsem tam asi 2-3 hodiny ale nelituji toho. Nakonec jsme vybrali Fiata Punto a jsem velice spokojená:))) Naštěstí musím zaklepat a zatím nemám žádné problémy. 10/10
  • Já jsem si bral už dvě auta v AAA, vždy jsem si nechal vyřídit financování vozu od nich, nevidím v tom žádný problém :)
    • Taky nakupuji ojetiny jedině u nich, vyplatí se to, protože se mnohem líp řeší reklamace, než v malém bazaru
      • Taky jsem řešil reklamaci v AAA na skrytou vadu a úspěšně vyřešeno, auto mi do týdné bylo opraveno :-)
        • Stejná zkušenost, objevila se mi závada a do dvou dnů vyřešeno, jsem rád, že mám auto z AAA
          • tak to je super, že to bylo vyřešeno tak rychle, za to jim patří velké plus :-)
            • Taky jsem spokojenej s jejich výběrem a hlavně servisem
            • Já už mám doma 4 auto z AAA Olomouc a vždy jezdím bezrpoblému, nikdy mě žádné auto nikde nenechalo
            • Já jsem s AAA velice spokojen, vždy tam najdu vůz, který mi vyhovuje i cenově :)
  • Dovoz v dnešní době nemá už cenu vůbec pokoušet. Ty ceny jsou vysoké, a fotky většinou samý fake. Dejte přednost bazarům:))
  • Já jsem sbyl s nákupem spokojen, mám od nich i úvěr, který vyšel líp, než u banky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit