Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xMort
    Neuvažovali jste o zvýšení limitu znaků na text bleskovky v RSS feedu (ideálně jí zobrazit celou)? Celé články chodím číst rovnou sem na web, ale v bleskovkách se pokaždé musí člověk pročíst až dolů a přemýšlet, kam až naposledy dočetl, popřípadě se proklikávat do archivu. RSS je pro tohle ideální. Člověk je průběžně informován a nežere to moc času. Bohužel se často stává, že chybí poslední věta, půl věty s odkazem, atd. A prokliknout se z RSS itemu rovnou na celou zprávu se nedá (tuším, že link vede do komentářů). Díky za zvážení
  • DSemik
    Jaké jsou plány s Games TV?
  • mirekdusinojc
    Tak jsem byl na tom vašem obchodě a zkoušel jsem ten řadící systém. Opravdu se mi líbí, ale ještě vám nefunguje úplně 100%. V řazení podle věku, pro který je hra určena jsem zadal věk od 3 let, ovšem systém očividně řadí 3+, takže hned první hrou byla Alien vs Predator (teda v řazení pro Xbox 360) a myslím, že tou by moje sestřenka nebyla zrovna nadšená, o jejích rodičích ani nemluvě :P
  • Cosi
    v článku o povídku zaklínač je dvakrát slovo ruština
  • xixixao
    Nešlo by líbí / nelíbí v dizkuzích přes Ajax? (pokud to je v plánu, tak se omlouvám předem :) )
    • Poajaxovat (nebo ne nutně) a zjednodušit by to chtělo i galerie. Než se člověk dokliká k rozumně velkému obrázku z článku, tak si to raději rozmyslí.
    • bizi
      slo, v planu to taky je, slozity to taky neni, ale neni zatim cas.
      snad aspon nekoho potesi, ze ted se (mimo jine) dela bilej skin games.
      • Tiež mám rád tmavé ale skúsim aj to biele.......
      • xixixao
        Jedna z věcí, který mám na Games nejradši, je tmavý schéma *5* .
  • Seznam potvrzených her pro launch 3DS v evropě: http://nintendo3dsblog.com/confirmed-nintendo-3ds-launch-titles-for-the-uk
  • Ahoj,

    moje připomínka - prohlížení obrázků na Games.cz mi přijde hrozně nekomfortní. Nemohl bych ve článku kliknout na obrázek a dostat lightbox, kterým bych klikáním vlevo-vpravo procházel celou galerii? Bez nutnosti opouštět stránku do fotogalerie, která taky funguje nějak podivně a při každém kliknutí mi přijde, že reloaduje celou stránku....
    • oin.odin
      klikni na ten tenký bieli rámček mam takí dojem že to funguje tak ako chceš
      • Jéé super díky! Tak to jo :)
        • xixixao
          Jenže pak procházíš jenom obrázky na stránce, nikoliv celou galerii (a k tomu je to dost schováná funkce). Ale už tu někdo psal, že galerie se bude celá předělávat... (a kdyby fungovala takhle pěkně, bylo by to super)
  • Zdravím,
    jen takový detail...v logu máte stále že se jedná o verzi BETA a nový games.cz už běží pěkných pár měsíců, tak být váma už to změním *5*
    • DSemik
      Já bych to nechal. =) Jak může být internetová stránka ve full verzi? Vzhledem k tomu, že se stále vyvíjí a je "testována" za chodu.
      • Tak jo, ale vem si že třeba seznam, google se taky vyvýjí, občas přibyde nějaká nová featura a taky nemají pořád někde přídavky alfa, beta,...
        Jako ne že by mi to nějak vadilo, ale přijde mi že všechno už tady funguje.
        • oin.odin
          sry ale ako google a beta v názvoch ... to je tradícia ... GMail mal v nazve beta snáď tri roky ...
        • DSemik
          To je taky pravda.
          • claymen
            třeba je to myšleno ne jako beta verze, ale jako druhé stránky, prostě místo Games II jsou to Games beta :D
            • DSemik
              To by bylo zajímavé pro další vývoj v názvech her a filmů - místo Red Alert 3 Red Alert Gamma... =)
  • Drom
    v diskuzi není viditelná ikona uživatele nahoře v pravém rohu vedle přihlášení. Je to detail, ale pro úplnost by to bylo vhodné doplnit
  • Zajímavá novinka, 3DS se předobjednává víc ne Wii - http://nintendo3dsblog.com/preorders-for-the-nintendo-3ds-are-selling-at-a-faster-rate-than-the-wii

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit