Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravim,nejak se marńe divam,ale tento vikend nebudete davat levnou ctyrku na games shopu?? cekam jako blazen a nic,dekuji
  • Cs, poreste prosim tu galerii, na starem webu to bylo o 70% lepsi:

    1) nacita se cela stranka znovu pro kazdy obrazek
    2) stranka se automaticky rollne uplne dolu
    3) chybi listovani v obrazcich v plne velikosti, v nahledu stranka skace jak zdivocela
    4) nejlip na galerii uplne novou kartu, bo tam mate tu tucnou reklamu a je to male
  • Pomalé, navíc při otevření obrázku mi to skočí na konec stránky. Opravdu nerad sem chodím, dřív to bylo lepší. Zapracujte na tom, jinak design je hezký.
    • Tím, že přidáš do názvu "beta" jdou snadno ospravedlnit všechny nedodělky a chybky. *2* (nicméně, nemyslím to jako stížnost)
  • Měl bych otázku ohledně čtenářských recenzí. Neplánujete zvednou počet znaků? Napsal jsem pracně recenzi k jedné z mých oblíbených her, ale pak jsem zjistil, že jsem limit překročil o nějakých 1200 znaků. Přitom mi nepřijde, že bych se nějak moc rozepsal. Vím, že 10000 znaků je už celkem hodně, ale pro vyjádření pocitů z některých her to asi nestačí. Dík a hezký den ;-)
  • DSemik
    Nový skin úvodní strany je už i bílý, ale hlavní jsou texty a diskuze, kde jsou přeci jen delší odstavce ke čtení. Takže uvidíme, jak to bude vypadat ve výsledku, popřípadě zda už si všichni zvykli na žlutočrnou kombinaci. =)
    • oin.odin
      hmmm nemohli by tie dave css zmutovať ???
  • PLEASE odstrante tie pozdlzne bannery/reklamy ktore sa nachadzaju uplne hore nad Game.cz a hlavnym menu. To je najhorsie situovane miesto ake ste len mohly vybrat a spatny design.
    Za prve to ubera vertikalneho miesta na obrazovke ktore je dnes este vzacnejsie s prichodom 16:9 monitorov.
    Za druhe pri nacitavani stranka "skace", ked ju uz takmer nacita tak sa zase cela posunie koli prave onej reklame ktora sa nacita ako posledna. Celkove pak nove games.cz dava takovy divny neprijemny dojem pri nacitavani a refresh stranok.
    Za tretie, este aj na mojom 4:3 monitore je dost miesta aby sa to nachadzala niekde na boku, nehovoriac pri sirokouhlych monitoroch.
    Za stvrte, ked uz takyto siroky typ baneru musi byt tak nech je dole na spodu stranky. Chapem ze ide o $$$ ale nikdy nekompromisovat "usability/ergonomics"!
    Preco to neurobite ako na IGN, gamefaqs ci gamespote ze velke reklamy sa stanu pozadie stranky, to by i vypadalo lepsie. Tohle je VELMI spatny ne-ergonomicky design. *10*
    Hlavne menu by vzdy malo byt TOP. Zabranilo by to i skakaniu stranky pri nacitani.
    • Já jsem adblock přestal používat, s reklam weby žijou, tak já ty reklamy nějak překousnu.

      Ale tohle je chyba návrhu nebo technického řešení, jak píšeš. Mě hlavně vadí, to "poskočení" obsahu, když se stránka načítá. Nejhorší, když chceš někam kliknout a v ten moment se všechno posune dolů – hlavně u prohlížení galerie je to hrůza. Stačilo by v kódu nastavit prostoru pro banner pevnou výšku, takže dokud by se nenačetl banner, byl by tam prázdný prostor, ale to je určitě lepší než to šílené skákání. Každý banner má sice jinou výšku, ale to by snad neměl být problém zjistit předem, jak ty bannery jsou velké a podle toho tu výšku definovat.
    • oin.odin
      čeče tak si ju zablokuj nie ... moje game.cz je bez reklám a zopár zbytočných prvkov ktoré mi liezli na nervy ... no a teraz dostanem ban heh!
      • Dik za tip, nicmene si myslim ze je to chyba navrhu, reklama moze byt umiestnena na boku stranky kedy by ju bolo stale dobre vidno, nebo rovno na pozadi ako background image a myslim ze by bola na ociach dost dobre. Tohle su len same vyhovorky ako omluva na retarded design a ja nemienim pouzivat 3-rd party pluginy(pouzivam safari alebo chrome vyhradne vanilla a nemyslim ze je to mozne vo vanilla verzi) koli zlemu designu. Snad vsetky ine weby kam chodim nemaju taky problem a stale dost zretelne ukazuju reklamy.
        Inak pokial si zablokujes adds, stale vidis "ram/plochu" kde mala byt reklama umiestnena alebo volaco na tom mieste alebo ti to hodi TOP menu uplne ako prve?
        • DSemik
          Konkrétně AdBlock dokáže zablokovat jen obrázek/animaci..., ale s rozšížením se dá označit celý rámec a tudíž tam nevznikají "díry". A řekl bych, že se stránky možná i rychleji načítají.

          Nejsem si úplně jist s doplňky v Opeře, kde by snad už taky měly být, ale ta dokáže sama o sobě filtrovat obrázky/reklamy (při zadání filtru, resp. označení obrázku).
      • DSemik
        Jaký máš prohlížeč?
        • oin.odin
          Safari spolu s doplnkom AdBlock ... ale rovnaké rozšírenie je aj na chrome a tužim že je povodne z firefox-u ale nie som si istý ...
          • DSemik
            Nevím odkud pochází, ale ve Firefoxu je určitě. Je k němu i rozšíření zjednodušující zadávání filtrů, ale předpokládám, že to bude i jinde. =)
    • DSemik
      Nejsem si jist, zda je to možné - všude reklamy jen přibývá a proto si nemyslím, že by nějaký web, který je reklamou živen si mohl dovolit posunout bannery mimo místa, jež uživatel uvidí jako první a nejčastěji.
      A navíc si reklamu ve svém prohlížeči můžeš zablokovat.
  • DSemik
    K debatě z podcastu č. 15: Bylo by možné, ohodnotit i jednotlivé parametry, ale výsledné číslo by dal autor podle celkového dojmu. Alespoň částečně by pak bylo vidět porovnání s ostaními hrami i v dílčích aspektech (do budoucna by bylo možní i přidat funkci nějakých filtrů her podle dílčích parametrů pro vyhledávání uživateli). Je to věc, která záleží jen a jen na Vás, zda se Vám bude chtít tím zabývat.
    Další detail by mohl být i vkaždoročním porovnávání her: Na konci roku se vybírají nejlepší hry v žánru nebo na platformě. Co takhle přidat i percentil ke každé hře (popřípadě při zavedení dílčích parametrů i k nim)? Mohlo by to být nastaveno automaticky a uživatel by rázem viděl porovnání s ostatními produkty v dané skupině.
  • RakeW
    Vypíchnutí kvalitního komentáře na mainpage zase perlí. Pod článkem k BF3 je komentář s "-3". To má být jako nějaký pranýř, nebo co :).
    • Ja myslel ze tohle nezavisi od poctu pozitivnych hlasov ale od redakce(znak "*")?
  • Fakt mi vadi ze ked chcem prezerat obrazky hier v recenziach, chce to niekolko zbytocnych klikov. Najskor sa dostanete na "galeriu" s malym nahladom ktory je prilis maly - tato cast je uplne zbytocna. Pak musim kliknut na zvacsenie. Ak chcem pozriet dalsi musim onen momentalne zvacsany zavriet, kliknut na dalsi v galerii abysa dostal na "nahlad"(niekedy treba "thumbs" posunut kliknutim na sipku) a pak este raz kliknut na jeho zvacsenie.
    Povodne to byvalo tak ze kliknutim na obrazok v recenzii som dostal priamo riadne zvacsany obrazok a dalsie kliknutia nan uz len nacitavali dalsi v poradi v stejnom okne.
    A cim pomalsi internet tym horsie je tento novy system citit. Poviem vam uprimne zo srdca nenavidim tuhle zmenu, podobny system je i na IGN a gamespot(zrejme koli podobnemu pouzitemu CMS?) byvala to jedna vec ktora cinila tiscali lepsou nez ich.
    • bizi
      Cela galerie se bude predelavat. Soucasny stav vznikl kvuli striktnimu dodrzovani zadani (fuj, co jsem to napsal). Proste se to udela jinak a lepe.
    • RakeW
      Jo, zvlášť obrázky ve vysokém rozlišení se v tom starém systému prohlíželi jedna báseň :).

      Neříkám, že tenhle nepotřebuje vylepšit (jak říkáš, zkrátit proces), ale ten starý byl fakt debilní.
      • Prekvapuje ma ze to vravis, nikdy som v starom nemal problem pretoze mi prisli dost dobre optimalizovane. Staci zvolit optimalnu velkost a kompresiu, stale to bude ovela rychlejsie nez preklikavanie a pre-citavanie celych stranok.
  • Když si rozkliknu Fight Night Champion, tak u článků mi to v závorce uvádí -3 , když to otevřu zobrazí se prázdná strana, asi to bude nějaká chybka. *3*
    • bizi
      diky. opraveno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit