Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Seriál Dexter S03E10 Dexter hraje hru Halo 3 na počítači s klávesnicí a myší. Je to stolní počítač a když přepne do win xp tak v panelu má indikátor baterie. hru nevypl, pouze minimalizoval a přesto není spuštěná. Na počítačí má ztlumený zvuky a přesto hra byla se zvukem. Hrál po internetu a přesto má v počítači přípojení zakázáno.
    Když už chtějí použít nějakou hru ve filmu, mohli by aspoň zachovat základní pravidla logiky
    *1*
    • Dexter hrál někdy Halo? Ty jo, ty si všímáš hodně věcí teda. *3*
      • No je tam asi 3-4 sekundovej záběr a strašně mi to vrtalo hlavou, zvlašť když vidím že má v prackách klávesnici a myš, tak jsem si to stopnul :D Jinak Halo jsem hrál jen jednou asi 5minut. *1*
        • oin.odin
          ľudia moji vás teda trápia voloviny (bez urážky)
          • Mám zkouškový, takže hledám jakýkoliv záminky, abych se nemusel učit *1*
            • oin.odin
              i ty Brute ???
  • Plánuje se zavedení PM? Byla by to docela i pomoc pro moderátory (pokud tu nějací jsou).
  • Tak to už teda nevím, no.
  • Zayl
    Tak mě napadá, na co je vůbec u komentářů negativní hodnocení. Nejsou komentáře určeny k diskuzi? Pozitivní hodnocení je logické, pokud s něčím souhlasím, pak stačí když připočtu bod... ale pokud s něčím nesouhlasím, měl bych říct s čím, dát pouze pomyslný palec dolů nemá smysl, respektive nepřispěje k problému vůbec ničím.

    Návrh - zrušit negativní hodnocení jako nic neříkající zbytečnost (na eliminaci spamu/urážek atd je zde přeci report...).
    • No, to by mě zajímalo, proč jsem dostal mínusko za otázku na Dead Money. *3*
      • claymen
        řekl bych, že to první bylo za double-post
        • Promiň, ale to nebyl double-post, ale chtěl jsem opravit tečku na dvojtečku u názvu Fallouta, tak mi to prostě vytvořilo nový příspěvek.

          Btw, nešlo by něco udělat s tím editováním příspěvků? Je to takové nešikovné, když naskakují nové příspěvky, namísto aby se objevilo, že příspěvek byl editován.
          • Proč se registrovat:
            systém si pamatuje vše co jste četli
            máte možnost přispěvky později upravovat
            Vámi vložené odkazy jsou aktivní (klikací)
            možnost sledovat své příspěvky
            nemusíte opisovat kontrolní kód (captcha)
            jako přihlášený lze psát také anonymně

            Je to hned napravo.
            Editovaaaaaaaaaano !
            • Jenže já se registrovat nechci, stačí mi, že už mám 2 e-maily.
          • DSemik
            Ostatním naskakuje, že byl příspěvek editován. =)
      • DSemik
        Jak jsem to tak vypozoroval, tak tvé příspěvky jsou mnohdy hodnocené nehledě na jejich obsah.
    • DSemik
      Osobně to používám v případě, že je příspěvek úplně mimo téma nebo když s ním nesouhlasím, ale už byly jinými účastníky diskuze vzneseny argumenty, které i já podporuji, a autor příspěvku, který tak hodnotím, tyto nerespektuje nebo je upravuje, pokrucuje, přetváří ve vlastním zájmu.
      • Zayl
        Pak tedy dej plus té reakci se kterou souhlasíš. Příspěvky úplně mimo přeci pozná každý, k tomu nepotřebuju vidět kolik mínusů ten příspěvěk dostal.

        Pokud autor originálního příspěvku ignoruje argumenty, pak nemá cenu na něj nijak upozorňovat. Ať už číslem zeleným nebo rudým. Největším neúspěchem každého trolla a hlupáka je, když si jich nikdo nevšímá.
  • Bude Dan Vávra recenzovat Dead Money pro Fallout: New Vegas?
  • Bude Dan Vávra recenzovat Dead Money pro Fallout. New Vegas?
    • claymen
      myslíš tu hru bez realtime stínování?
  • Poslední dobou mi to pořád ruší skrytou identitu. Je to docela otravné pokaždé editovat příspěvek.
    • A proč ji skrýváš, máš snad potřebu vydávat se za někoho jiného? *2*
      • Nerad vydávám jen tak svou hlavní mailovou adresu a vytvářet si novou se mi kvůli TG nechce *3*
        • Soudě podle slov "hlavní emailová adresa" předpokládám že máš i nějakou sekundární kam ti může chodit spam. Proč nepoužiješ tuhle? *1*
          • Protože není na Tiscali. A navíc o to tu nejde, dobrovolně nezveřejňuji žádné kontakty.
            • oin.odin
              takú odpoveď som očakával ... (a nemyslím to ako urážku)
            • Nepoužívám.
            • oin.odin
              a facebook nepoužívaš však ...
      • oin.odin
        hmm možno je to úchylák pozor na neho ....
        • Na to mám snad právo, ne? *1*
  • Dobry den, chci se zeptal jaktoze uz nemate na serveru zadne dema nebo aspon nevim kde je mam najit. na strarem tiscali games jich byla fura. dekuji za odpoved
    • Urug
      byls jedinej kdo je stahoval, na rapidu jsou k mani plne verze :D
  • vykašlete se prosím na ten flashový přehrávač videa, rozlišení 320x240 s 60% kompresí je out a vyskakující reklama při skákání v čase je asi nový způsob prudění uživatele.. :)
    • oin.odin
      je mi jedno čim to nahradia len nech mi to rozšírenie v mojom prehliadači správne preklápa do HTML5
  • odkaz na bleskovkách 13:50 Ukázka, jak bude vypadat Resident Evil 2 a Ridge Racer na PS Phone. hází někam jinam

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit