Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tl;dr PS4 neudrží stabilních 30fps ani u exkluzivit
  • ucho
    teď si nejsem jistej, jaký byl smysl tohoto příspěvku. dokazuje to skvělou optimalizaci Uncharted 4, kde ti přímo ve videu potvrdí, že hra běží plynule a poklesu snímků se prakticky nedočkáš. a vlastně to tam můžeš i vidět. i ve viditelně náročných scénách těch 30 fps drží jako přibitý. na 20 fps to nikdy neklesne. a že to tam za celou dobu v tom videu klesne jednou na 24? jediná výtka v tom videu je vlastně u fotomódu, který v ukazované lokaci jede 25 fps. tak to je opravdu problém...
    takže nechápu, Uncharted 4 jede 99 % herní doby plných 30 fps. že se najdou výbuchy, u kterých to klesne na 28? sakra, tak to je fakt problém. já ti nevím, ale když hraju na PC, tak těch změn ve frameratu mám u her mnohem víc. vlivem ukládání pozic, vlivem Windowsů, vlivem dočítání u her. abys tohle minimalizoval, musel bys do počítače vrazit strašný peníze.
    to video, které jsi sem dal, dokazuje jen to, že u Uncharted 4 vývojáři odvedli úžasnou práci a že si to PS4 s přehledem dává. jo a taky je to parádní hra :)
  • tak určitě *3*

    https://youtu.be/L9UmD13aarg
  • Se mi libi jak deb!lci mluvi o fps a je nad miru jasny ze ps4 doma nemaj. Zadna vetsi sony exclusivita na 20fps nebezi a to se tyka i klasickeho ps4. Jde videt ze na pc nemate co hrat a nudite se tady zoufalci...
  • souhlas
  • A kdo ti brání si na PC zahrát verzi co má 60+ fps?
  • Tak jak o těch hrách reda víš, když nic nevíš :D
  • Já si v klišé nelibuju, takže žádný tYp nemám. Zkus se zeptat nějakého fanboye dark souls...
  • nějaký typ na letošní temnou hru?
  • true movie fps, fake 4k...
  • H@vno poznáš ty, protože si nikdy v 60fps nehrál. Holt nesuď podle sebe...
  • *osobu*
  • Proč krmíš místního zhrzeného naklikávačského trola, který nic jiného, než útok na odobu neumí? Nech ho pojít.
  • lol, ani mi nemluv, na každou pirátskou hru (že jich tento rok vyšlo) tu jsou tu 2-3 temné akční mlátičky, už to je celkem klišé..
  • Ale poznas a nejen v obraze, ale i v input lagu, ale pokud bude hratelnost vymazlena, tak se proste pres to nejak prenesu a hru si uziju :)
  • a neni to jedno, když je budeš kupovat ty mě? *1*
  • tož, každý podle chutě, ale zrovna nějaké temné fantasy v gotickém hávu bych si dal asap, řekl bych docela nedostatečné zboží...
  • kde bys vzal na 10 piv, žiješ u maminky ve sklepě a ta chudera něco občas dostane na malého dementa ve sklepě...
  • victor
    :) Díky bohu že ještě na PC ani u PS nemusím řešit nablýskaný kulky u pořádných her co opravdu přináší na zatuchlou herní scénu nový vzduch...;) Je jich málo ale zato vydrží a neopakují se dokolečka....
  • nebo temných akčních fantasy v gotickém hávu, brr

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit