Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Víc než na tohle co mě moc neláká už od začátku považuji to za takové ozvláštnění zombie apokalypsy se těším na Last of us 2 to bude pecka tohle jen chudej příbuznej *4*
  • další potvrzení tohoto faktu, je jedno jakou PS4 hru vybereš, frame dropy pod 30 mají všechny
  • to se ale ošklivě pleteš, tvoje tvrzení (lež?) vyvrací právě to video!
  • Většina PC fanboys, co argumentuje s ultra high detaily a vysokými FPS, ve skutečnosti nemá dostatečně výkonou sestavu, aby tak ty hry hrálo.
    A argument "kdybych chtěl (tj. měl dost peněz), tak mi nic nebrání v tom si tu výkonou sestavu koupit" je komický *7*
  • Vskutku někteří lidé nejsou schopni poznat poznat rozdíl mezi různými rozlišeními a nebo mezi různými FPS.

    Nicméně to není důvod zesměňovat konzole, protože konzole mají své drobné výhody oproti PC a tak si to své publikum našlo.
    Nějaký ty výhody:
    1.) jednoduchost plug&play - i (pra)rodiče to musí zvládnout.
    2.) Nikdy se nemusíte starat o minimální/doporučené HW nároky a jestli vám hra vůbec pojedete v rozumném rozlišení!
    3.) Některé kombinace HW a SW vytvářejí na PC problémy s aplikacemi (hrami) a to opět na konzolích nemusíte řešit.
    4.) Gamepad je pro jisté hry obrovské plus (třeba NHL je na PC hrůza)
  • Who cares?
  • ale on to nepozná chápeš? prostě pomalejším lidem to nedochází jak propastný je to rozdíl proto mají lowzole jim to tak stačí *3*
  • *1* *1* *1* sem se malem pocural *1* *1* *1*
  • ucho
    aa: jistě že to je od tebe trolling, protože sis k tomu vybral právě Uncharted 4. samotné video, které jsi sem vložil, tvá tvrzení vyvrací. tohle ti navíc řekne každý člověk, který Uncharted 4 hrál. kdyby sis vybral hru, kde ten problém je opravdu trochu víc viditelný, možná bys to ještě uhrál na to, že to myslíš vážně, ale svým vystupováním jsi jasně dokázal, že si z toho děláš srandu.
    mně je fuk, jestli tě tohle v diskuzích bavíš, debila tu ze sebe děláš ty.
  • PSS pokud nevyvratitelná fakta považuješ za trolling (viz videa dokazující propady fps na konzolích) tak mě mrzí ještě víc *5*
  • inu, vidím že jsem se opět trefil do černého, tak děkuji za potvrzení, urážkami a vztekáním mi jen dáváš víc za pravdu

    PS ty se pravým jménem jmenuješ Ucho? Tak to mě mrzí *3*
  • Tady video, proč jsou exluzivity důležité
    https://youtu.be/gJBGJleZEpM
  • Nebýt konzoli tak vymře cely žánr single her, zůstali by jen PUGB, moba a Indie hry, které už nikdo nechce
  • ucho
    n: týjo nastuduj si něco o vývoji her :D to, že je ta hra příběhová, neznamená, že vykreslit celou tu scénu a dění na ní je triviální.

    aa: na tomhle je super, že tě nikdo ty hry hrát nenutí. nechceš to hrát, protože ti 30 fps přijde málo? tak to nehraj. to, co tu píšeš, jsou z velké části jen fantasmagorie a troling člověka s intelektem desetiletýho dítěte. jestli tě to baví, tvoje věc. kdybys tu vystupoval pod pravým jménem, tak tu ze sebe počítám takového troubu neděláš.
  • 25 fps je rozhodně sekání, o tom ani nemusíme diskutovat. Je to celé na hlavu, sníží fps ze 60 na 30, aby udrželi stabilní framerate, ale stejně jim to padá na 25 u většiny AAA her, tak kde udělali soudruzi ze Sony chybu? Za mě i těch 30 je takřka nehratelných, cokoliv pod 30 už je k smíchu. Jistě, zvyknout se dá na ledacos, ale PC hráči jsou holt zvyklí na lepší. *5*
  • Nesud inteligenci a.i podle sebe
  • jaky pocetni ukony, kdyz jsou to jen tyhle pribehovy hry temer bez ai?

    nebejt konzoli, tak tenhle pseudozanr uz davno vymrel
  • ucho
    neexistuje na světě žádná konzole ani PC, kde bys měl zaručený stabilní framerate. to je vzhledem k početním úkonům, které se ve hrách dějí, nereálné. jediné, co můžeš porovnávat, je to, jak moc často ty propady jsou a jak jsou velké. Uncharted 4, který jsi uvedl jako příklad, je velmi hloupý příklad, protože ta hra je optimalizovaná skvěle a běží plynule neustále. dostaneš 100% herní zážitek. když už jsi chtěl vybrat nějaké exkluzivity, které mají problém s frameratem, tak jsi měl sáhnout spíš po hře Last Guardian. tady jsi šlápl hodně vedle. ale vlastně to dost vypovídá o tom, o co se snažíš ;)
  • Kurwa fail lole, jinak si najdi význam slova klišé, protože fantasy v gotickém hávu těžko muže být klišé, když vyjde jedna hra za dva roky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit