Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pravda, spíše latentní transsexualitu... *3*
  • Nevím jaký by to mělo smysl, srovnávat hru s duší a hru, která je pouze genericky udělána aby nějak budila dojem, že se možná něco děje.

    A řeči typu, že Witcher je přehypovaná hra - ano je, ale zaslouženě, protože v žádné jiné nebudete běhat po tom herním světě 40hodin, jen protože ho chcete prozkoumat a případně potkat další obyčejnou npc postavu, která bude mít zábavnej vedlejší quest. Protože o tom Zaklínač 3 je, o prozkoumávání a brilantní questové složce - kde bych řekl, že někdy obsah těch vedlejších úkolů dokáže zastínit i hlavní linku
  • jojo přímo miluju listovat prázdnými tisícistránkovými knihami a hledat na nich sem tam nějaké slovo, které mi naznačí příběh...
  • No nevím většina Q jsou tam úplná paráda, např. čarodějnice z Křivušských Blat. Naprostá paráda...
  • Still
    Zkus si to po sobě přečíst, to výjde uplně nastejno *1*
  • takový nesmysl jsem dlouho nečetl *15*
  • 20 minutová videorecenze, když jsem to viděl myslel jsem, že je to chyba. *1* Jinak jako vždy, recenze jak se patří... Teď by bylo hodno udělat recenzi na DA:I ke srovnání... *3*
  • JJ, aneb dones deset kůži medvěda na další způsob...
  • Nemaj příběh, jen náznaky, ze kterých si to hráči skládají. To není příběh. Ani metoda vyprávění.
  • vis ze byl ten ukol nepovinny...takze pokud jsi ho splnil, tak jsi holt subik ty sam :)
  • Still
    To značí hned submisivitu? Komiku *15*
  • obsluhovat klávesnici s myší běžně zvládají už děti od 4 let. pokud máš nějakou poruchu motoriky, nemůžou za to běžné periferie.
  • je Gerča pořád takový subík, že čarodějky písknou a on on běhá po celém městě, aby sehnal šaty na ples, které barevně ladí k čarodějčiným šatičkám?
  • TheGGG
    zatím hraju předchozí DLCčko a je to stejně jako původní hra naprostá pecka... tento datáček už taky čeká na zahraní...
  • SalemCZ
    co ti brání to zrecenzovat
  • Xenoblade X meli recenzi v levelu, coz zdejsi redakci krapet omlouva, pac se jedna o ty stejne lidi.
    Bohuzel Nintendo u nas v cechach nikoho nezajima, takze se radsi pise o hrach z afriky, indie nesmyslech a rozjima se o nesmrtelnosti chrousta ve virtualni realite. To ze Xeno x, MTS:FE, Hyrule Warriors nebo jakejkoliv Mario jsou skvele a zabavne hry ceske hrace nezajima, nezajima to ani ceske herni redaktory, nezajima to ceske herni obchody, takze pokud se clovek ozve ze ho Nintendo zajima, dostane velmi rychle po hube a je navracen zpet do reality nasi male ceske malosti:)
  • To vis ovladac je pro ty zrucnejsi, ty nesikovnejsi museji mit k ovladani jedne hry 50 ruznejch knofliku a jeste k tomu mys, verim ze kdyby mel clovek tri ruce budou u kazdeho PC standartne tri ruzne periferie na ovladani:)
  • hraje 20 let a mysli si ze W3 je nejlepsi rpg..ach jo..
  • Chybí už jenom housle a Witcher cosplay party...
  • Nintendo hry tady většinu nezajímaj, takže by to možná už chtělo přestat tady dokola brečet a napsat čtenářskou recenzi na Xenoblade. Určitě to zvládneš, i s kritickým hodnocením. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit