Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To neni looool to je trapnej trolling na úrovni první třídy.
  • Retardovaná bu*na.
  • To řekni mým kamarádům co to mají na ps 4 a vzdali to prototže nedokázali na normální obtížnost porazit krabopavouka...
  • Celá série je jednou velkou tragédií herního průmyslu. Nechápu, kam současní hráči dali rozum. Hrdina je téměř neovladatelný, souboje jsou chaotické a nepřehledné. Snad jen příběh lze vyzdvihnout. Ideální smažba pro současné kinders-pseudo hráče. Je vidět, co dokáže s lidskou myslí udělat dobrá reklamní kampaň. Dnes se málokdo dokáže ubránit marketingovým tahům. Za mě 5/10...a to jen díky Gwyntu nebo jak se ta analogie HeartStone jmenuje. Stejně to ale nikoho nezajímá, takže mi vyližte canalis analis.
  • no dobře no, hned ho neber za slovo... tak je to nejlepší hra ever... neni třeba se hned ohnit :D :P
  • Paulcz
    Jo taky mě nebere hrát za Geralta, možná kdybych nečetl knížky a nevěděl co to je za postavu. Open world z toho světa bych bral ale všemi deseti.
  • Líbilo se mi jak dokázali využít v posledním dlc otazníky.. v Hearth of Stone to byl náznak - tady spousta z nich bylo nějak napojeno na vedlejší questy - mazec.

    A úvodní trailer jako Epilog :D paráda
  • to je fajn
  • Fordzy
    Bůh bohužel nepomůže. Bioware se po konci ME3 zřekli Boha a začali vzívat Satana.
  • DA:I se nedá plavat ani lézt bože zakažte tu hru
  • Geralt vypadá jako odbarveny hippie a má nereálná kolena
  • "akční hra z třetí pohledu osoby, s prvky rpg"

    A tím si vlastně shrnul asi většinu dnešních rádoby RPG. *1*
  • Tak on sám je jeliman. Je logické, že ho hraje i v RPG. *15*
  • Čo sa týka príbehovej línie SzK v porovnaní s tou čo je v KaV, tak s tebou súhlasím.. ale inak KaV je čo sa týka DLC/datadisku úplne niekde inde v porovnaní s inými z posledných rokov.. viac ako 30 hodín pre datadisk? Úplna paráda - hlavná príbehová linka je možno slabšia ako v SzK, ale inak je podľa mňa všetko lepšie.. SzK mal síce asi najlepšiu príbehovú linku vôbec v datadisku, ale v podstate nepriniesol nič nové.. 2 nové typy nepriateľov? Možno pár nových mečov.. rozšíril pôvodnú mapu ale úplne povedané, nič moc.. sidequesty ak tam boli, tak neboli úplne na takej úrovni ako v pôvodnej hre.. zatiaľ čo v VaK má veľa nových typov nepriateľov, ku tomu starí známi aspoň inak vyzerajú aby sa viac hodili do Toussaintu, ktorý zase je podľa mňa osobne najlepšie navrhnutou mapou celkovo v open-world RPG hrách.. sidequesty sú zase na úrovni pôvodnej hry.. oveľa viac boss fightov, ktorí sú podobne ako v SzK ťažší ako v pôvodnej hre.. hudba je úplne špičková.. jedna z postáv, ktorá je veľmi dobre známa z knih je možno moja nová najobľúbenejšia postava v Zaklínačovi 3.. veľa nových detailov, vtipov, Toussaint je úplne presne vykreslený tak ako som ti ho predstavoval pri čítaní kníh, nové herné mechaniky sú oveľa zaujímavejšie ako tie v SzK, lepšie spracované a viac sa vyskytujúce sa dungeony, zaujímavé príbehy aj ku nových zaklínačským brneniam + patch, ktorí z hry v podstate spravil Rozšírenú edíciu.. áno, preferujem príbeh v SzK ale celkovo KaV je na oveľa vyššej kvalite ako prvý datadisk..
  • michaliuz18
    grygar ty si sef, najlepsia videorecka vobec ktora zahrna celu tretiu hru aj s datadiskami. rozne vsuvky, narazky, a celkovo to podanie toho videa, nejedenkrat ma nostalgicky zamrazilo , velmi som si oblubil tuto hru, a o to viac mi dobre padlo toto skvele video. Diky *14*
  • v rpg si vytvariš postavu sám a pokud si vytvoriš jelimana, je to tvuj problem.
  • ne neni :)
    https://cdn2.vox-cdn.com/thumbor/ep_BBQmGEbzGbuZN1yjiE9lDzhw=/196x0:2114x1079/1600x900/cdn0.vox-cdn.com/uploads/chorus_image/image/47766089/xenoblade_chronicles_x_review_main.0.0.jpg
  • ja nemluvil o veku ale o zrucnosti..prave o to jde..obsluhovat klavesnici zvladne i cvicena opice..s gamepadem to uz chce tu zrucnost. Jsi trosku hloupy, protoze jsi presne potvrdil to co jsem napsal:)
  • Nejspíš si pleteš první díl s třetím *7*
  • Český překlad dělali podle anglické verze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit