Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • looool *15*
  • hra desetiletí???
  • Hra desetiletí, naprostá špička mezi RPG žánrem *14* *14*
    Recenze naprosto famózní a velice profesionální *3* *3*
  • Zaklínače jsem nehrál ale někde jsem četl že je to jen přeskinovane CoD:MW1
    Jak to teda je????
  • TheGGG
    díky bohu, že je zde skvělý drsný a hláškující geralt, než klasický neutrální jeliman jako v každém rpg...
  • Hru bych si i zahrál, ale nejde hrát za vlastně vytvořenho hrdinu. Nedokážu se vcítit do role toho nesimpatického Geralta. Navíc to má achievementy, tu novodobou věcičku, aby člověk poznal že se něco stalo.
    Raději to odložím až někdy vyjde za 500kč se všema datačema a já se budu hrozně nudit.
    Už jsem se několikrát spálil u her jako Batman: Arkham City nebo Skyrim. Vysoké hodnocení bohužel nic neznamená.
  • Tak pokud jsi koukal na tu recenzi, tak jsi videl, ze tam jsou ceske titulky ne ? Teda je fakt, ze preklad dost casto neodpovida polskemu originalu a obcas uplne meni vyznam, ale co uz no.
  • Ne nemusí, přepínat znamení jde i bez kruhového menu, jen je to trochu nepraktický (nebo jsem si na to alespoň já nezvykl) *4*
  • Tak tomu říkám recenze, velice pěkné, profesionální! *4*
  • Fordzy
    DA:I ve kterém se nedá plavat, lézt ani pořádně jezdit na koni bych fakt se Zaklínačem nesrovnával, to už radši Gothic 1, kterému chybí jen ten kůň.
  • gesto
    Lukáš Grygar to je vysoká škola v recenzování '''
  • nekromant33
    http://vignette2.wikia.nocookie.net/xenoblade/images/5/57/Xenoblade_Chronicles_X_-_screenshot6.jpg/revision/latest?cb=20140612022007

    na to není co říct
  • frantisek_nejezchleba
    jo no. Je to nudná hra. :)
  • Jasně, ale koho jiného tomu chceš dát ke srovnání... ?
  • Odulin
    Pomalu si užívám 2.datadisk a začínám se smiřovat s tím, že se blíží konec. Skvělá hra, takové se každý rok nerodí.:) Vzpomínky zůstanou.
  • Ve zkratce? Ano, je.
  • TheGGG
    když si chce užít v posteli, musí trochu běhat a nakupovat, jak v reálu...
  • TheGGG
    to je ale WoWko, my tu řešíme witchera...
  • W3 bych asi neškatulkoval do rpg, ačkoliv ta hra vypadá jako rpg, tak to má stejné prvky jak GTA 5 - pozor nehaním hru!
    První zaklínač byl RPG, kde jste museli šperkovat postavu - zde i když půjdete jakoukoliv cestou vývoje, tak Vás hra nijak nebude trestat - pouze budete muset hrát jiným způsobem, ale efektivita je stejná (hrál jsem za šermíře, bylinkáře, "kouzelníka" a vždy ten hlavní herní prvek byl stejný)

    Spíš jak RPG titul, kde nemáte absolutně možnost si tabulkově hnát účelně vaše atributy - by hra měla být označována jako "akční hra z třetí pohledu osoby, s prvky rpg"
  • Recenze dlouhá skoro dvacet minut, a ani slovo o lokalizaci?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit