Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Předchozí díl s datadisky, se mi líbil mooooc. Odložení nového zamrzelo. Doufám, že to bude stát za to. Fakt se už těším *4*
  • ja bych uvital kdyby se tam dali prostrelit materialy, a dal bych tam i zbrane vetšiho kalibru, kterymi by šlo prostrelit i lehčí zídky.
    https://en.wikipedia.org/wiki/Anti-materiel_rifle

    mohla by tam byt i termovize a možnost zalehnout na zem, vystrelovac granatu a granaty s paralytickym plynem.
    • del0
      Na běžnou zeď nepotřebuješ tohle. Stačí normální puška nebo brokovnice.
      • Brokovnice ti v realu beznou zed opravdu neprostreli
        • del0
          "Brokovnice ti v realu beznou zed opravdu neprostreli..."

          Samozřejmě, že prostřelí. Slug náboje... *7*
        • a přitom stačí 3 vteřiny na Googlu https://www.youtube.com/watch?v=8zq7IN12Cww
          • TheGGG
            toto ale není normální paneláková zeď, ale papundeklová zeď v těch amerických, za den postavených rodiňácích...
            • já mám v bytě taky vnitřní zdi ze sádrokartonu jen ty nosné jsou zděné, v paneláku nevím, jsou v Xcom 2 paneláky?
      • možná, ale kryti je jeden z piliru hratelnosti xcomu, takže by bylo na škodu kdyby bežna puška ignorovala kryty. takže kvuli hratelnosti by snad bylo dobre kdyby si na prostreleni krytu musel mit neco specialniho.
        každopadne vypada divne když se schovam za plexisklo (reklamni poutač) nebo papirovou pričku v kanclu a nemužu strilet skrz
        • del0
          "každopadne vypada divne když se schovam za plexisklo (reklamni poutač) nebo papirovou pričku v kanclu a nemužu strilet skrz"

          Jo, to je běžná věc nejenom ve hrách, ale i ve filmech. *15*
  • Vypadá to stejně podobně jako původní hra. Což není blbě. Bavilo mě to.

    Snad jen očekávám, lepší AI a lepší technickou stránku. To zde není. Zatím. Opět někdo strčí kulomet do textury a další kraviny které vypadají blbě a kdyby si dali práci tak to tam nebude.
    • Podíval jsem si Lets Play a musím říct že neopravily to , co jsem doufal . Alespoň podle druhé mise zase skupiny emzákov nebudou spolupracovat a budou reagovat pouze na trigger.
      Čili AI zase nic moc . Zase žádný tichý postup , překvapivé útoky . Jsem zvědavý , jaké bude v reálu to procedurální generování map .
  • TheGGG
    Tak vypadá to luxusně, hodně se těším na pokračování příběhu a na vytvoření svého týmu... Awww bude zase sranda hledat v zahraničních kalendářích cizí jména a dumat nad badass nickem...
    Jsem rád, že zapracovali na editoru postav, teď budu mít ke svým vojáčkům eště větší vazby... Musím říct, že už už bych na steamu předobjednal, ta mimozemská hlava z lidských lebek mě o to přímo prosí...
    • Ja mam custom namelist. Lidi ktere znam z BSN...

      Custom namelisty jsou pro me vetsi sranda.
    • ale to na konzole nevyjde, počkat najednou je ti pc platforma dobra...
      • TheGGG
        ta je mě dobrá od té doby co mám všechny díly army a total waru ty nemehlo... zase si nedával pozor *3* *3*
        • Aha, takže pokrytec. *4*
          • TheGGG
            líbí se mi, jak se někteří jedinci mylně domnívají, že když píšou pod více nickama, působí dojmem, že je tu víc lidí... Škoda, že váš styl je tak čitelný až to bolí...
            • TheGGG
              wau maxíku, ty jsi ranař...
            • asi jako ty a kozy
          • Kozy
            Proč? Já myslel, že GGG vadí jenom pc kokůtci jako ty, jinak proti platformě jako takový nic moc nemá.
            • vzdyt je to jedna a ta sama osoba
            • je ggg si našel novyho kamarata
  • Já teda nevím, ale mistr King jednou napsal, že je to obráceně, a já s ním souhlasím. Život nenapodobuje umění. Umění napodobuje život. Jen tak na okraj...
  • jinak hra byla samozrejme oznamena i na konzole...ale az pozdeji
    • Tak to je fajn, první díl jsem si na PS3 dost užil, takže doufám, že to bude portnutý co nejdřív.
    • Pokial viem este pred vidanim povedali ze sa idu zamerit len na PC pretoze to je pre nich primarne, lebo chcu tu hru poriadne spravit co im konzola neumoznuje cize ziadne ine verzie by nemali byt.
    • Momentálne je známa len PC verzia.. o žiadnej konzolovej verzii sa zatiaľ nehovorilo.. aj keď to, že hra bude mať po vydaní možnosť hrania aj na gamepade, asi dačo naznačuje.. ale oficiálne zatiaľ len PC verzia bola oznámená
  • klidne počkam rok dva až to bude komplet a moderi z toho udelaji poradnou hru, pak za babku ve sleve to snad koupím; jinak porad je to arkada jak prase ve srovnani s jagged alliance 2
  • RedEagle
    Vypada to dobre (až na trocha divné neprirodzene rýchle trhané pohyby vojakov) Ale to že počas celej hry bude nad globálnou mapou odpočet projektu Avatar a človek tým pádom bude vediet ako dlho ešte bude hrat kým sa hra skončí považujem za dost neštastný nápad. Moderi sice možu pridat do Avataru počet červených štvorečkov ale aj tak bude človek vediet ako dlho ešte bude hrat a kolko času zostáva do konca hry *7*
    • tak ono to je tak trochu cela pointa... ocividne budu tie "specialne misie" sluzit na sabotaz avatara. A co si budeme hovorit, kazdy xcom bol zavod proti casu (aspon teoreticky, ale casto aj prakticky, ked emzaci vytiahli skutocne tazke zbrane a ty si nemal nic s cim by si konkuroval atp)
      • původní UFA nebyly časově omezené. Pokud jsi se rozhodl těsně před koncem neletět do Cydonii nebo na jejich konečnou základnu, tak jsi mohl hrát donekonečna, hra pořád generovala nové mise, nová ufa atd.
        • Blue.Shark
          XCOM 2 bude plně podporovat mody. Myslím, že to nebude dlouho trvat a objeví se něco jako Long War pro první díl. Pro tebe možná malá útěcha, ale existuje šance na přiblížení se původnímu X-Comu.
          • hrál jsem Enemy Within a po asi 20-ti hodinách mi to přišlo repetivní a začaly mi vadit chyby té hry. Pak už jsem ani neměl chuť na long war mod, protože by to všechno trvalo ještě dýl a měl jsem pocit, že hratelnost by to zase tak zásadně nezměnilo, akorát bych to hrál místo 40-ti hodin 80 hodin. (bohužel toho času na hraní nemám už tolik)
            • Blue.Shark
              Když to vezmeš takhle, původní XCOM byl také dost repetetivní. Sestřelit ponorku, jít na misi, postřílet cizáky, vyzkoumat zbraně, vyrobit zbraně, postavit budovy, najmout lidi, prodat zboží, sestřelit ponorku, ... Jaké vidíš rozdíly mezi oběma díly kromě grafiky, přepracovaných misí a příběhových událostí v novém díle? Osobně jich právě moc nevidím, tak mě zajímá tvůj názor.

              Ještě k časovému limitu: Nedostala se ti kdysi do rukou strategie Earth 2150? Celý příběh byl postaven na tom, že vzrůstá aktivita slunce a do (tuším) 180 dní sežehne celou Zemi. Během kampaně jsi měl přesně 180 dní na to, abys stihnul nashromáždit určitou sumu peněz na stavbu obří evakuační lodě a ještě jsi musel jezdit na mise bojovat a vytěžit co nejvíce surovin. Pokud to v XCOMu bude podobné, zcela jistě to nevidím jako zápor.
    • pokud je tam odpočet, tak je to hrozná hloupost. Na hratelnosti to nepřidá ani ň, akorát to stresuje a otravuje.
  • V tom videu mi trochu vadí grafická stylizace. Barevná škála i stavby. Je to takové divné "umělé" nevím, jak to popsat. V minulém díle mi to přišlo v pohodě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit