Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V hre chýba možnosť pridat si ľudí medzi friends, chýba možnosť organizovať sa v guildach, dokonca chýba možnosť vyzvat na súboj kamaráta. Vsetky súboje prebiehajú medzi nahodnymi cudzími ľuďmi. Toto sú veci ktoré v dnešnej dobe musia byť základom každej hry, a to nie že v bete, ale v alfe.
    • mas totalni pravdu, nechapu proc ti davaji minusy..chtel jsem si strelit hru se segrou a proste ji ani nemuzu vyzvat na souboj, naprd.
    • Jn dokonce to není ani na Facebooku *6*
      • To ma netrápi, ja si iba chcem zahrat s kamaratmi.
  • Návykové jak sviňa :) Kartové hry som na PC nikdy nehral ale toto ma vážne chytilo. Ale môžem povedať že tutorial bol slabý. Až v hre proti luďom som sa naučil hrať a vyhrávať. Trvalo mi to 3 hry proti reálnym hráčom.
    Celá hra mi velmi pripomína nášho Faraóna (farára)
  • Zdravím všechny diskutující. Koukám že se nám tu rozproudila celkem živá debata a věřím, že ty podnětné nápady (např. friend-list, výzva na kamaráda, ale i třeba black-list, abych si moh některé lidi do duelu zakázat ...) autoři zváží a třeba do release verze zapracují. I přes moje drobné výtky jsem včera vývojáře podpořil 1000 Kč - domnívám se, že si to zaslouží (hru po celou dobu vývoje financují de-facto ze svého a víkendových cca 300 hráčů online již o něčem svědčí). Sice mi takto nabytý Xot pomůže u Iblorta nakoupit nějaké rare a uncomon karty, ale vzhledem k parametru Vliv (součet vlivu všech karet v balíku nesmí překročit aktuální vliv hráče) si jich do balíku teď stejně ještě moc nedám (vliv 38 není bůhví co). Přeji všem příjemné chvíle, strávené u hry.
  • Po odehrání tutoriálu jsem to okamžitě vypl karetní hry asi nebudou můj šálek kávy. Každopádně zasazení a svět vypadají velice zajímavě.
  • Uz aby vysel Heartstone ktery vypada lip a hratelnost bude lepsi *2* tohle je takovy neslany nemastny nezazivny mozna kdyby to vydali tak pres 5 lety *11*
    • Dve facky tarde si dej .Sorvnej si 2*2
      Protoze to, co jsi vyplodil je vazne extremni.. Zase dalsi decko, co fluse na neco, co delal nekdo z vlastnich penez a za vlastni cas a nekym, kdo se vali v miliardach ma na to lidi
      • No a co? To by jako melo ovlivnit nase pozadavky? Pred spustenim kazdy hry zjistit jakej mela rozpocet a bavit se podle toho?
  • Tak nejdřív jsem se až lekl, jak je ta hra komplexní, ale naštěstí na chatu je vždycky někdo zkušenější, kdo hned s čímkoli poradí, což je super, na čtení návodů jsem nikdy moc nebyl :) Dokonce i ve 3:30 v noci se někdo najde :D
  • Tak jsem přišel mezi prvními po openu a je to dobrý:). Jasně, je tam pár grafických bugů atd no a co? Je to pořád beta a je vidět, že vývojáři jedou jak o život. To že něco teď nejde podle představ neznamená, že to nepojede později.

    Co se hratelnosti týče tak začátek je vskutku krutý. No vydržel jsem a pár karet už jsem si sehnal. Několik ostřílených hráčů se mi už podařilo porazit a opravdu lepší pocit neznám.

    Všem to rozhodně doporučuji!!
  • Menttor
    Ok, tak jsem se taky regnul...jen by mě zajímalo, podle zběžnýho pohledu to vypadá jako ukázkovej případ Pay2Win. Doufám, že se pletu? Moc se v tom zatím nevyznám, ale ty karty, co se daj koupit za prachy, jsou docela hardcore. Pokud by to takhle fungovalo, tak to radši zase rychle vypnu :P
  • Co já vím a co jsem okoukal tak tomu tak není. Vím že shop se bude brzo rozšiřovat a má přibýt aukce. Navíc později půjde karty i vyhrávat a néjen za ty questy. Takže funguje i Hold to win
  • To je Titan?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit