Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • momentalne je to p2w, ale beriem to ako betu. Ale ak nezmenite pravidla, hrac s nenakupenymi kartamy nema sancu, teda ak nie je totalnu blbec ktory ich ma.
    Preto sa mi pacil Planetside, mohol si si kupit oblecky, boostery na rychlejsi leveling.
    Ale nie jedinecnu zbran len pre kupujucich. A to sa momentalne v Coraabii deje.
    Neviem ci by nebolo lepsie prejst na mesacne platby vo vyske 1 €... Cas ukaze, ci neplatici budu chciet robit zo seba terce pre pkaticov *16* *1*
    • Mesicni platba 1 euro? *1* *1* *7*
  • Jedno známější jméno nějakého "umělce"? Čumfan Don Běsograf?
    • smejki
      http://coraabopedia.cz/wiki/Kategorie:Coraabia_Artists
      ::muck::
      • By mne teda zajimalo kolik z nich neco nakreslilo specialne pro tuhle hru, protoze to spis vypada, ze dali povoleni pouzit nejakou svoji existujici praci (teda snad aspon to). Nevim ejslti bych tomu rikal, ze se "podileli" *3*
        • smejki
          Ah, nevíš. Tož tak - Tvůrci troubí do světa už dlouho, že umělci jim dávají svá neužitá šuplíková díla gratis. S tím, že kdyby to byl finanční sukces, tak se o zisk samozřejmě podělí. To ještě neznamená, že se tam plácne cokoliv. Kluci mají svou vizi světa a podle té ta díla vybírají. Možná někdo nakreslil i něco speciálně pro ně, ale rozhodně to nebylo na objednávku. Imho, když má někdo dílo v díle a přiznané autorství, podílí se na něm. Doufám, že je to pro tebe dostatečné rozřešení téhle záhady *3*
  • Z Magic the Gathering vzali autoři to nejzábavnější, totiž skládání balíčků. Jiný karetní hry jsem nezkoušel (natož v elektronický podobě), ale nalákali mě na Corrabii hodně.
  • Hra totalne p2w. Nemoznost kupovat boostery za herni menu je ostudna. Proc bych nemohl za treba 20 vyhranych souboju dostat booster zadara? Normalnimu cloveku to zabere cca 40 her..kazda 5 minut , to je pres 3 hodky na booster, je to moc v dnesni dobe tohle zadat? Jsem zvykly z her jako smite, path of exile a league of legends ze dostanu i ty super odmeny casem taky, jen mi to bude trvat dele a chapu ze urcite veci jdou koupit jen za penize - vanity items, ikonky, textury, skiny. Ale ze se boostery nedaji vyhrat hrama? Chapu kluky ze chteji na sve hre vydelat, nejsem komunista to beru. Ale nemoznost koupit booster za triny je pro me totalni p2w fiasco a kvuli toho se na hru vykaslu a pockam si na hearthstone, kde je potvrzene to to pujde. Co sem hral caribii pripadal jsem si proste porad jak nekde na facebooku, herni mena skoro na nic, za prachy si koupis skvele karty a vsechny porazis..gg
    • Doufam, ze se Xoty pak daji "snadno" ziskat v Coraabii ( to po univerzite ). Pokud to tak neni tak to p2w je.
      • Ja mel akroat jeden ukol za Xoty jako posledni Q na univerzite, na Coraabii zatim nic :(
        • jsou tam i dalsi dal, ale sehnat vsechny karty opravdu pujde a obchod se bude rozsirovat vcetne soutezi za karty atd. Navic ber v uvahu ze spousta karet je i pod aktivitama

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit