Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    Celkem s tebou souhlasím ale časem na to přijdeš a zjistíš co je co a kde.
  • jako jo, obrazky to ma pekny... ale ty mechanismy, mno. hraci je nedostatecne a neprehledne prezenotovano, co nepritel zrovna dela a jake ma moznosti a ve chvili, kdy je karetni hra v pocitaci bych tak nejak predpokladal, ze se hrac nebude muset biflovat schopnosti a vyuziti vsech ostatnich karet, jen proto, aby mohl vubec vyhrat.. zpetnej feedback je nedostatecnej a to ze nekde vpravo na par sekund problikne nejaka karta triku situaci moc nezprehlednuje. nejakej tutorial to sice ma, ale neustale je v nem vyzadovano, aby hrac neco nekde mackal, ale aby vysvetlil napr. PROC a KDY je mozne neco zahrat, to uz se nedozvime (napr. jiz zminene karty triku, ktere se objevuji vicemene "nahodne"). dtto zadny info o deckbuildingu. autori by si nekdo nastudoval, jak jednoduse a efektivne komunikoval schopnosti karet napriklad povedeny Warstorm, to ne (pro priblizeni, bylo to pomoci grafickych efektu, ktere ony schopnosti provazely). taktizovani je temer nemozne, protoze nevidim sve "karty na ruce". navic spousta bugu a grafickych nedokonalosti. celkove je to peknej pokus, ale ne-user-friendly herni mechanismy mi jaksi nedavaji dobry duvod hrat to dal.
  • Keyz
    Skvělé, že se tam mluví jinak mluví nějakou "cizí" řečí.
    Jak to hned vypadá uvěřitelněji i když to je nějaké blekotání.

    Zato mistrové u ME kde mají hodně prachů se na to vykašlali a kecají v kodexu hry jak je vesmír rozdílný atd. Přitom každý mluví anglicky.
  • BoB.2
    Prej na tom pracujou ale není to priorita.
  • Whisp
    Presne takéto hry mi chýbajú na Androide. Ešte možnosť duelov cez bluetooth/wifi a ihneď kupujem.
  • BoB.2
    Mě to povídej jenom za dnešek mam odehranejch asi 50 her. *4*
  • Odulin
    Tak jdeme na to.
  • Strasna navykovka.
  • Jestli to vyjde ještě na tablet, tak se těším.
  • Rektor Orbitální univerzity vás už očekává...
    Hraj ihned na www.coraabia.cz!
  • ne, nejde :), teprve se to bude přidávat :)
  • h0p3
    aha aha.. tak až to vykoumu, ozvu se *4*
  • BoB.2
    Později myslím ano ale ze začátku jsi na univerzitě což je něco jako taková výuka,tet jsem odcestoval a už ji na mapě nemám.
  • nemůžeš vyzvat koho chceš...
  • BoB.2
    Dlouho jsem čekal na karetní hru v češtině a konečně se dočkal. *5*
  • BoB.2
    Klidně ale už jsem na Coraabii takže na univerzitu už nemůžu.
  • Je vidět že na tom dělalo 300 grafiků, protože stylově to je dost rozházené, trochu to na mě působí jako omalovánky. Ale když si na to člověk zvykne, tak snad dobrý.
  • Je nam to jasný, je to česky *15*
  • h0p3
    Před půl hodinou jsem ložnul účet *1*

    btw. někdo na duely/trénink ?
  • BoB.2
    Nevahej začátek je trochu chaotický a chvíli trvá než se rozkoukáš ale jinak super.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit