Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Radioaktivni_surikata
    Karetní hry, jo jo. To jsem ještě na škole žral. Škoda jenom, že to bylo tak nelidsky drahý (pár papírků s obrázkem za stovku, a to se dalo předtím za stovku ještě něco pořídit, ne jak teď), no a pak taky škoda, že kdekoliv jsem je vytáh, tak jsem byl za toho divnýho *1*
  • To je Titan?
  • Na androidu zkus Order & Chaos Duels. Je to taky karetní hra a dost chytlavá. Je odladěnejší než Corrabia s jinými herními mechanismy ale stejně chytlavá.
  • Co já vím a co jsem okoukal tak tomu tak není. Vím že shop se bude brzo rozšiřovat a má přibýt aukce. Navíc později půjde karty i vyhrávat a néjen za ty questy. Takže funguje i Hold to win
  • To blekotání je Coraabština, má to svoji gramatiku i slovní zásobu. Dá se to dohledat na samostatný COraabský wikině. Autoři si dali záležet, je to fakt těžká řeč, nejde to vyslovit :)
  • Mortuus
    Stačí navštívit místní forum, kde v sekci "Pravidla" jsou články k pravidlům, které jsou stručné a snadno pochopitelné.V nejhorsim se dá i během hry otevřít nápověda přímo v rozhraní ( malý otazník v pravo, dole.
  • Menttor
    Ok, tak jsem se taky regnul...jen by mě zajímalo, podle zběžnýho pohledu to vypadá jako ukázkovej případ Pay2Win. Doufám, že se pletu? Moc se v tom zatím nevyznám, ale ty karty, co se daj koupit za prachy, jsou docela hardcore. Pokud by to takhle fungovalo, tak to radši zase rychle vypnu :P
  • hej toje muj nick najdi si suj :D
  • Zatím se mi teda nestalo, že by nešly schopnosti použít, když by měly. Holt jsou některé schopnosti pasivní a některé schopnosti soupeře blokují ty tvé. Všechno je to v pravidlech na fóru, popřípadě se stačí zeptat. GMka jsou moc ochotní a pomáhají, i ostatní hráči.
  • to je prave ten nejhorsi moznej pristup a duvod, proc vetsina modernich her pridava a vysvetluje veskere mechanismy postupne, nikdy je nestaci vychrlit na zacatku vsechny a najednou (navic bez moznosti se k nim pozdeji pro info zase vratit). takhle tu zustava metoda "pokus a omyl", ktera je sice funkcni, ale vetsinu lidi to znechuti nebo rovnou odradi.
  • Zahrát jde všechno, ale pochopitelně musíš být na tahu a soupeř ti v tom nesmí bránit schopnostmi. V gameplayi jsem ještě na bugy nenarazil, to mi přijde na open betu docela výkon :)
  • No, hru jsem zkusila, prošla tutorialem, kartičky pěkný, všechno blikalo. Pak jsem teda tak jako nějak byla na univerzitě a byla z toho zmatená. Ale po pár hrách se to dalo pochopit, teĎ už jsem na další planetě a moc mě to baví. Na to, že je to teprve beta se mi zdá hra opravdu propracovaná.
    Hra se dá opravdu hrát bez placení a na nové kartičky se dá vydělat pouze hraním, to mi přijde jako velký bonus.
  • potencial mozna, ale naplno ho rozhodne nevyuziva a ty mechanismy musi na cloveka, ktery nikdy zadnou CCG nehral, pusobit dost chaoticky, ne-li ho rovnou zpocatku odradi (a rikam jako clovek zbehly v MtG a dalsich podobnych karetnich hrach). ve chvili, kdy si hned na zacatku musim otevrit wiki a studovat jak to vlastne vsechno funguje, je neco spatne. duely at tam klidne jsou, ale pro seznameni se vsemi kartami, jejich typy a frakcemi by bylo lepsi, kdyby tam byla i pribehova kampan proti AI, learning curve by pak rozhodne byla o dost lepsi.
  • Tak jsem přišel mezi prvními po openu a je to dobrý:). Jasně, je tam pár grafických bugů atd no a co? Je to pořád beta a je vidět, že vývojáři jedou jak o život. To že něco teď nejde podle představ neznamená, že to nepojede později.

    Co se hratelnosti týče tak začátek je vskutku krutý. No vydržel jsem a pár karet už jsem si sehnal. Několik ostřílených hráčů se mi už podařilo porazit a opravdu lepší pocit neznám.

    Všem to rozhodně doporučuji!!
  • supr hra.. na to zeje karetni se porad neco deje adaj se hrat ruzny startegie. pravidla jsou jednoduchy je tam sice hodne schopnosti ale to je spis vyhoda zejo. navic vsechno rychle odsejpa a je to fakt navykovy si vzdycky rikam uz jen jednu hru a pak spat a tak furt dokola :D:D
  • Tutorial se jistě odladí. Důležité je,že herní systém je velice chytlavý, hra je dynamická a neomrzí. Coraabia má neskutečný potenciál!
  • Je to nejak nedodelane, pulka veci nejde ani zahrat
  • Mortuus
    Všem doporučuju. Je to fakt skvělý. Na začátek to chce ale trpělivost, páč ne hned budete vyhrávat :) . Na tamním forku je několik článků, které vysvětlují pravidla hry více do hloubky, než úvodní tutoriál. Doporučoval bych začít tam :-)
  • Prime vyzyvani je pry v planu a prijde spolecne s friendlistem .. ale kdy, to je ve hvezdach .. snad brzy? :)
  • Po odehrání tutoriálu jsem to okamžitě vypl karetní hry asi nebudou můj šálek kávy. Každopádně zasazení a svět vypadají velice zajímavě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit