Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Khanemis
    Otázkou je, zažaluje teď také EA (vlastníci práv bývalého Westwoodu) Activision Blizzard za první Warcraft nebo je to již právně promlčené?
    • Ale prdlajz... Herní žánry není možné patentovat. Pamatuješ si spor DOTA 2 vs Heroes of the Storm (tehdy ještě DOTA All Stars) kvůli DOTA v názvu? Taky to nakonec utichlo...
      • Khanemis
        Samozřejmě, že si nejde žánr patentovat, o to mi i šlo:)
  • No jako po tom co je PUBG za šmejdskou zabagovanou a zalagovanou hru se vůbec nedivím. Také jsem přešel na Fortnite. *1*
    • vidis a ja zase presel z omalovankoveho fortnite na pubg a jsem spokojenej *14*
      • najlepsi kompromis podla mna call of duty. mne sa moc nepaci pubg po vizualnej stranke a posobi to ako nedokoncena hra
      • Ideální stav. Jinak k tomu enginu njn. to už tak bývá když si nenapíšeš svůj vlastní. Každopádně i tak ho neumí moc použít *1*
    • Ja sice nehraji ani jedno, ale je taky otázkou jestli Epic jako majitel Unreal enginu nehází Pubg klacky pod nohy a jestliže někdo okopíruje v podstatě 80 procent hry včetně mapy tak to poukazuje na vychcanost Epicu .
  • PUBG dojizdi na diletantstvi programatoru a manazeru. A vedeni to zacina citit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit